BMW servis AuTec Group Praha - zkušenosti k pláči

Audi, BMW, Mercedes-Benz, Opel, Porsche, Volkswagen, Ford EU, Smart...

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod a 4. 8. 2005 20:44

to je tak. kapitalizmus tlaci naklady dole a firmy potom zamestnavaju cu*akov ktori si zamestnanie vysvetluju po svojom.
a
Nováček

Odeslat příspěvekod Václav Kouba 4. 8. 2005 21:18

No já mám zkušenosti přesně opačné. Už jsem to tu kdysi psal - občas nešla zařadit jednička, na garančce se to samozřejmě neprojevilo - výměna převodovky bez jakýchkoliv komplikací. Prasklé přední sklo zjevně ne po nárazu kamenu - bezproblémová výměna. Jsem s nima spokojený. Nevím o ničem na čem by mě natáhli. I účtované gumičky do stěračů byly vyměněné.
Václav Kouba
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kosch 4. 8. 2005 21:33

je docela divný, že to by podváděli až takhle stupidně, kdyby to bylo něco co není vidět na první pohled, tak by to bylo celkem jasné, ale u takhle nápadné věci je to divný :hm buď mají zákazníky za naprostý voly nebo se stala jenom nějaká absurdní chyba..
Naposledy upravil kosch dne 4. 8. 2005 21:35, celkově upraveno 1
The universe never did make sense; I suspect it was built on government contract.
Robert A. Heinlein
kosch
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod p0etrik 4. 8. 2005 21:34

No podle toho to vypada, ze tam minimalne maji peknej bordel...
p0etrik
Servismen

Odeslat příspěvekod Lukke 4. 8. 2005 21:34

[quote="Václav Kouba";No já mám zkušenosti přesně opačné. Už jsem to tu kdysi psal - občas nešla zařadit jednička, na garančce se to samozřejmě neprojevilo - výměna převodovky bez jakýchkoliv komplikací. Prasklé přední sklo zjevně ne po nárazu kamenu - bezproblémová výměna. Jsem s nima spokojený. Nevím o ničem na čem by mě natáhli. I účtované gumičky do stěračů byly vyměněné.a/quote]

Já měl servis v Plzni a u Bychla taky v pohodě... Jen zřejmě když vidí mladýho kluka nebo co, nebo někoho koho by mohli *****, tak neváhají... Je to o náhodě, ale problém je právě ten, že se to stalo. To si můžeš objednat nový čerpadlo za sto litrů a oni ti tam dají nějaký jiný starý.... A na nic nepříjdeš.
autorevue.cz: BMW 330i E90, 190 kW + BMW 525d F11, 150 kW
zive.cz: Intel Core i9-7980XE, 2x Radeon RX 480, 64 GB RAM, SSD Intel 720, Samsung MD230X6
mobilmania: Galaxy S9+
Lukke
Nováček

Odeslat příspěvekod Lukke 4. 8. 2005 21:36

kosch píše:je docela divný, že to by podváděli až takhle stupidně, kdyby to bylo něco co není vidět na první pohled, tak by to bylo celkem jasné, ale u takhle nápadné věci je to divný :hm but mají zákazníky za naprostý voly nebo se stala jenom nějaká absurdní chyba..a/quote]

Viděl bych to jako tu první možnost... Alespoň ten jejich přístup k zákazníkovi to taky dokazuje... Já si tam připadám jako nějakej debil, co jen milostivě čeká, jestli mi teda ten olej vymění nebo tam nechaji ten starej a flašky si vezmou domu... To okno je na 100% původní, ještě jsem se díval na poznávací znamení, abych to poznal. A na faktuře je "výměna střešního skleněného skla - 14 tisíc." Jsem zvědavej jak ten zítřek bude probíhat.
zive.cz: Intel Core i9-7980XE, 2x Radeon RX 480, 64 GB RAM, SSD Intel 720, Samsung MD230X6
Lukke
Nováček

Odeslat příspěvekod JackNO.1 4. 8. 2005 21:44

Lukke: no, nejdřív bych řekl, že to pořád vrže, pak bych naznačil, že je tam původní okno (o znamení nejdřív neříkej a jakmile se začnou vykecávat, použij to...) Schválně jak budou reagovat, když zjistí, že ses trochu pojistil... :-)

No a hlavně sem hned napiš, jak to dopadlo...
V2 60°
JackNO.1
Motorkář roku 2007

Odeslat příspěvekod vita 4. 8. 2005 21:57

Lukke: Příště zkus Autobase :-)
vita
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mayklmaykl 4. 8. 2005 22:11

tyyy woe a na ne na smejdy ja mel podobnej problem v bmw pallas liberec!!! - olej!!! bejt tebou bych si dal tu praci, udajne vymenene okno nafotil,za 400 vzal znalce a napsal dopis s prilozenym posudkem do mnichova-budes se divit co s toho budou mit smejdi,fotra taky ojebavali v jednom znackaci a dostali brutalni pohul-prijel tam nejakej nemeckej stoura a pekne je sejmul i na penezich!!!
mayklmaykl
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod Lukke 4. 8. 2005 22:16

Příspěvek člena "major" z diskusního fóra bmwklubu:

V Autecu naprosto normální.Kolega ,který si u nich koupil motorku,měl také podezření,že při pravidelných serv.prohlídkách nedělají všechny úkony ,které si potom naúčtují.Tak prostě jednou když tam zase vezl motorku,odstavil ji na parkáči,křídou si udělal značky u kol a sedl si přes silnici na trávu a sledoval svůj stroj.Občas je prozvonil ,"jak to jako vypadá",řekli mu třeba ,"že motorku právě odvezli na dílnu" (ačkoli se na ní venku stále prášilo).Tak to pokračovalo až do cca 13hod, kdy mu brnkli aby si pro to přijel,že je to hotové.Nicméně za celou dobu motorka neopustila své původní ranní stanoviště.Naúčtovali si 9k,za provedené práce.Od té doby jezdím já i kolega do BMW Dresden.
Lukke
Nováček

Odeslat příspěvekod LOPOLO 4. 8. 2005 23:12

vita píše:Lukke: Příště zkus Autobase :-) /quote]

mno nevim :? ... ja uz jsem ztratil veskery iluze o znackovejch servisech. Radeji uz volim konkretni lidi kterejm auto sverim.
viz - http://www.bmwklub.cz/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=9137

Problem bejva s uplne novym autem jako ma Lukas a garanci ...
LOPOLO
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod LOPOLO 4. 8. 2005 23:22

a píše:to je tak. kapitalizmus tlaci naklady dole a firmy potom zamestnavaju cu*akov ktori si zamestnanie vysvetluju po svojom.

Bojim se ze je na tom hodne pravdy ... penize holt rulujou a kdo ma jen prumer je "socka" .... a tihle zamestnanci maj dost mozna pocit, ze to nekdo kdo ma na novy BMW, ( i kdyz dneska kazdy slusny auto stoji dost prez milion ) je urcite zlocinec a tiskne prachy tak proc ho neojebat. Navic kdyz si nosej domu 25k hrubyho a denne videj lidi co maj krapet vic. V tyhle souvislosti me napada jak komicky mi vzdycky prijde kdyz nekdo prohlasi ze je hrdej na to ze je cech .. hlavne ze jsme mistri sveta v hokeji :-/

sorry za OT
LOPOLO
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod JackNO.1 5. 8. 2005 07:25

Lukke píše:Příspěvek člena "major" z diskusního fóra bmwklubu:

V Autecu naprosto normální.Kolega ,který si u nich koupil motorku,měl také podezření,že při pravidelných serv.prohlídkách nedělají všechny úkony ,které si potom naúčtují.Tak prostě jednou když tam zase vezl motorku,odstavil ji na parkáči,křídou si udělal značky u kol a sedl si přes silnici na trávu a sledoval svůj stroj.Občas je prozvonil ,"jak to jako vypadá",řekli mu třeba ,"že motorku právě odvezli na dílnu" (ačkoli se na ní venku stále prášilo).Tak to pokračovalo až do cca 13hod, kdy mu brnkli aby si pro to přijel,že je to hotové.Nicméně za celou dobu motorka neopustila své původní ranní stanoviště.Naúčtovali si 9k,za provedené práce.Od té doby jezdím já i kolega do BMW Dresden.,/quote]

Tak to je taky mazec... :-)
JackNO.1
Motorkář roku 2007

Odeslat příspěvekod Haya1 5. 8. 2005 07:29

Lukke píše:Příspěvek člena "major" z diskusního fóra bmwklubu:

V Autecu naprosto normální.Kolega ,který si u nich koupil motorku,měl také podezření,že při pravidelných serv.prohlídkách nedělají všechny úkony ,které si potom naúčtují.Tak prostě jednou když tam zase vezl motorku,odstavil ji na parkáči,křídou si udělal značky u kol a sedl si přes silnici na trávu a sledoval svůj stroj.Občas je prozvonil ,"jak to jako vypadá",řekli mu třeba ,"že motorku právě odvezli na dílnu" (ačkoli se na ní venku stále prášilo).Tak to pokračovalo až do cca 13hod, kdy mu brnkli aby si pro to přijel,že je to hotové.Nicméně za celou dobu motorka neopustila své původní ranní stanoviště.Naúčtovali si 9k,za provedené práce.Od té doby jezdím já i kolega do BMW Dresden.,/quote]

:tleskani Mr. Green Tak to je síla.... :o
Motorkář uz jen duší (první moto-Pionýr v 10, auto Škoda 1202 STW v 16 letech...)
Haya1
Nováček

Odeslat příspěvekod Haya1 5. 8. 2005 07:41

no ono když jsem měl teď služební Fóbii na garančce 75000 tkm tak např: opravte klimu - podle servisu opraveno ( samosebou nefachčila ), bylo nutno vyměnit brzd. kotouče - no nemyslím, ale budiž, po ujetí cca 1000 tkm začlo hučet ložisko v předním kole - no nic vyměnili náboj ( mám takové podezření na spojitost s výměnou těch kotoučů ) a udělali geometrii - teď jezdím rovně s volantem natočeným vlevo a podobně dále.... :hm . A proto do Ostravy do ADO pod frýdlantskými mosty už nikdy více... pozor2
Motorkář uz jen duší (první moto-Pionýr v 10, auto Škoda 1202 STW v 16 letech...)
Haya1
Nováček

Předchozí stránkaDalší stránka