Audi q7

Audi, BMW, Mercedes-Benz, Opel, Porsche, Volkswagen, Ford EU, Smart...

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod myndel 26. 6. 2005 10:58

Jak je vidno, Audi bude s představováním Q7 světu dělat ještě větší divadlo, neřž se původně zdálo. To oficiální špionážní video, které již bylo i na AR k vidění je teď v úsecích pouštěno i do reklam v TV (je i na internetu - http://www.audi.cz/q7/ ). Řeknu vám, takovou mediální kampaň na ještě nepředstavené auto jsem ještě nezaznamenal. Vy ano?
myndel
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod JP 26. 6. 2005 11:06

No treba BMW 1 bylo vice nez 2 mesice pred uvedenim na trh v jakesi pocitacove hre - tomu taky rikam solidni reklama.
JP
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod furgon 26. 6. 2005 11:11

Mne zase poslali na mail na (volny.cz) :

Vážená paní, Vážený pane,

byl(a) jste pozván(a) k registraci do Q7 Globe.
Exkluzivně na Q7 Globe! Váš tým Audi Online

Přihlásit se můžete na adrese ...


Bych chtel vedet, kde vzali muj mail, nikdy jsem jim nic nikam neposilal, v zadny databazi nejsem.
furgon
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod ===X=== 26. 6. 2005 12:10

staci, aby tam ten tvuj email nekdo napsal, urcite ho zne sposta lidi.

Jinak taky jsem zvedav na tu Q7 bude to urcite nadherne auto. :hm
===X===
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod tOplOaDer 26. 6. 2005 12:14

no jo.. ja kolem toho az moc velkej kolotoč, ale asi se máme na co tesit..Bude to jiste nadherne auto,.
tOplOaDer
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JP 26. 6. 2005 12:21

no mne se uz podle videi a obrazku nelibi ...... krasa je proste subjektivni

I kdyz po pravde se mi moc nelibi novy smer, kterym se Audi v designu vydalo, takze bych se dost divil, kdyby me Q7 presvedcilo o opaku. Jeste tak novy Allroad docela jde.
JP
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ivory 26. 6. 2005 12:48

No je to chytrý marketingový tah. Hrají lidem na nervy a sami ví, že teď ještě nejsou schopni Q7 pustit na trh a hrají tak lidem, co se rozhodují o Touaregu, XC90...... na city. Jednoduše aby vyčkali a samozřejmě, že až bude ve showroomu, tak tam vpálí celí nadšení se na to auto mrknout a třeba ho objednají. ;-)
VW New Beetle 1.9 TDi - CULT CAR
Mercedes-Benz C class 240 aut. - BEST CAR
Ivory
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JP 26. 6. 2005 12:50

Ivory: ..... a pokud si nebudou vedet rady, jestli koupit uareg, XC90, nebo Q7, tak by to meli prehodnotit a zajit si pro Discovery III :D
JP
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ivory 26. 6. 2005 13:06

JP: No to máš možná pravdu, ale mezi bohatými podnikavci dneska nemá Land Rover takovou image. Ale pracuje usilovně na ní ;-)
VW New Beetle 1.9 TDi - CULT CAR
Mercedes-Benz C class 240 aut. - BEST CAR
Ivory
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Goci 1. 7. 2005 09:31

Tohle autíčko je fakt povedenej model. Audi jako značka se mi moc líbí a jednou bych taky chtěl vlastnit takovýhle pěkný autíčko. Momentálně mám spadeno na Audi model A3. Doufam že se mi na něj někdy podaří ušetřit :-)
Goci
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dusan 1. 7. 2005 10:17

Marek_Litzman píše:Jak je vidno, Audi bude s představováním Q7 světu dělat ještě větší divadlo, neřž se původně zdálo. To oficiální špionážní video, které již bylo i na AR k vidění je teď v úsecích pouštěno i do reklam v TV (je i na internetu - http://www.audi.cz/q7/ ). Řeknu vám, takovou mediální kampaň na ještě nepředstavené auto jsem ještě nezaznamenal. Vy ano?
Dusan
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tarwas 6. 7. 2013 21:32

trochu to tu ozivim... potrebuju do Q7 3,6FSI olej, nikde v mazacich planech neni uvedeno mnozstvi, nevite kde ho najit? pripadne odkaz na manual?
Tarwas
Moderátor Galerie
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slawall 6. 7. 2013 22:14

Vygoogli si Shell lubetech, aplikace od shellu, ukáže ti to druh oleje i množství oleje pro daný motor.
Naposledy upravil Slawall dne 6. 7. 2013 22:25, celkově upraveno 1
Slawall
Vošický lover
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mlaskac 6. 7. 2013 22:24

wtf?
mlaskac
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tarwas 7. 7. 2013 07:39

Znám mazaci plány castrolu, mobilu 1, shellu... Všude mají, ze se neudava množství
Tarwas
Moderátor Galerie
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků