Webové stránky MB

Audi, BMW, Mercedes-Benz, Opel, Porsche, Volkswagen, Ford EU, Smart...

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Ivory 20. 6. 2005 14:28

No trochu mě překvapuje, že král automobilů MB má v ČR dle mého úsudku nejhorší webové stránky ze všech. :? Jsem tam objevil třeba staré E nebo staré SLK či MC Laren ještě jako studii. Asi sice teď dělají úpravy, ale hlavně, že je hotový e-shop když člověk chce prozkoumat Céčko v kombiku a ne a ne se k němu dostat 8)
VW New Beetle 1.9 TDi - CULT CAR
Mercedes-Benz C class 240 aut. - BEST CAR
Ivory
Nováček

Odeslat příspěvekod -LK- 20. 6. 2005 14:40

Nejhorší stránky má Škoda. Aspoň pro ty, co nepoužívají Exploder.
فارسي بلد هستم
-LK-
Inventář

Odeslat příspěvekod kosch 20. 6. 2005 15:33

hmm, to je fakt docela síla... extra síla jsou taky stránky Jaguaru, velice reprezentativní :?
The universe never did make sense; I suspect it was built on government contract.
Robert A. Heinlein
kosch
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod D.a.l.i 20. 6. 2005 15:39

-LK- píše:Nejhorší stránky má Škoda. Aspoň pro ty, co nepoužívají Exploder.E/quote]

Dnes jsem na jejich strankach byl ve Firefoxu a v pohode (zbezna navsteva). Ale mam pocit, ze par casti se s alternativnimi prohlizeci jeste porad moc nekamaradi.
Nicmene oproti drivejsku je to velky krok dopredu.
Nač ten spěch? 5 minut mě nezabije :-)
D.a.l.i
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod -LK- 20. 6. 2005 15:41

D.a.l.i - no a funguje ti konfigurátor? Ne že bych si škodovku hodlal koupit, ale tuhle jsem si říkal, že se podívám, zda je pořád tak šíleně drahá a byl jsem vyhozen, že nemám IE. Zas tak mě to netrápí, ale arogance firmy Simply Never mě zase jednou dostala.
فارسي بلد هستم
-LK-
Inventář

Odeslat příspěvekod p0etrik 20. 6. 2005 15:50

-LK-: Konfigurator nebude fungovat asi jeste dlouho. Ze to jde ukazaly treba tipcars. "Fajnou" veci je vyber ze skodovackych skladovych vozu, kdy to naraz vyhodi treba 300 fabii, a hledej smudlo tu s klimou a ABS. :)))
p0etrik
Servismen

Odeslat příspěvekod furgon 20. 6. 2005 16:15

Mne zase prekvapily prekrasny stranky Lady, na ktery jsem nedavno nahodou narazil. Kdyz pominu design stranek, tak hlavne takova zajimavosti jako "Posilovač řízenípro Nivu za 26.000,- Kč včetně montáže ". Taky jsem myslel, ze tam trochu zaspali, ale je to realita...

http://www.lada.cz/
furgon
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod Ivory 20. 6. 2005 18:27

No jo, ,,ladička, je opravdu špicovní :-)

No uvažuju, že bych tu hodil někde téma, kde by se pokecalo o webovkách dovozců (no přeci jen tam ty naše káry vybíráme), ale zaboha nemůžu přijít, pod které podtéma to hodit :-(
VW New Beetle 1.9 TDi - CULT CAR
Mercedes-Benz C class 240 aut. - BEST CAR
Ivory
Nováček

Odeslat příspěvekod furgon 20. 6. 2005 19:23

nejspis 'vyber auta'
furgon
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod Saman 20. 6. 2005 19:51

Proc tady nekteri brecite ze ty a ty stranky nefungujou v tom a tom prohlizeci, to neni chyba tech stranek ale tech prohlizecu, je cca 6 standardu pro www rozhrani a pokud to a to rozhrani ten prohlizec nepodporuje, tak je to jeho chyba. Udelat stranky aby byli funkcni se vsema finesama dnesni doby ve vsech dostupnejch prohlizecich je dost nadlidskej vykon. Holt jenom IE podporuje vsechno, byt neco jen pres plugi.

A k otazce stranek MB, sou nic moc, ale co si budem namlouvat, kolik lidi v CR si vybere auto podle www-cka dealera.
6 hrnku dopovanych dvema feny
Saman
Inventář

Odeslat příspěvekod kosch 20. 6. 2005 19:54

standard pro www. je jenom jeden a to od W3C konsorcia a třeba Firefox se ho narozdíl od IE celkem drží, taže ve výsledku stránky které fungují dobře pod IE a ne jinde neodpovídají oficielnímu standardu pro www
The universe never did make sense; I suspect it was built on government contract.
Robert A. Heinlein
kosch
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod Saman 20. 6. 2005 20:05

no officialni standard na papire je jeden, ale tech standardu pro tvoreni www je nekolik, ja totis beru jako standard treba html, wrml, flash, php, htpp, atd.... holt Microsoft nasadil latku a je tesko se k ni dostat, kuprikladu kolik lidi ma Linux, a kdys us ho maj, tak stejne emulujou wokna, a proc no protoze neni tak user-friendly jako wokna a to je Linux zadara
Saman
Inventář

Odeslat příspěvekod vita 20. 6. 2005 20:10

Já jsem trávil posledně více času na webu než u dealera. A kdyby to příště mělo být MB ,tak 1. dojem dělají stránky.Mělo by tam být vše ,fotky kol, vysvětlivky k výbavě,já si to raději v klidu přečtu ,než zpovídat dealera. Jo pak spolu za 30minut můžeme řešit seznam výbavy a věci co přihodí gratis.
vita
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Saman 20. 6. 2005 20:17

No ja si teda uato rozhodne podle www vybyrat nebudu, jde mi o design auta a ne o design stranek, zadek si budu vozit v aute a ne v inetovejch strankach. Na www si maximalne udelam predstavu o tom co me to bude stat, ale projet se a oskouset auto jde jen v salonu, navic na fotkach se mi nektera auta nelibej, ale v realu to je celkem dost jiny a docela se mi libej.
Saman
Inventář

Odeslat příspěvekod JP 20. 6. 2005 21:30

kosch píše:hmm, to je fakt docela síla... extra síla jsou taky stránky Jaguaru, velice reprezentativní :? /quote]

jaguar ted prejde pod kridla A.M.T., takze se da cekat, ze dostanou stranky nejakou mezinarodni podobu.
JP
Pozorovatel

Další stránka