BMW 318TD Compact RV2002 přidávám ještě jeden typ

Audi, BMW, Mercedes-Benz, Opel, Porsche, Volkswagen, Ford EU, Smart...

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod acer.t 9. 6. 2005 15:21

Ahoj jaké máte zkušenosti s tím to autem??Moc bys te mi pomohli díky nebo ještě 318i v klasice ale rv99 díky za vaše info a čas
Naposledy upravil acer.t dne 22. 6. 2005 13:03, celkově upraveno 2
acer.t
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod JP 9. 6. 2005 15:40

S Compactama celkove jsou jenom problemy .... to je proste levna odruda - zeptej se v bazarech, jak jsou problemove ;-) Muj kamarad si jako sen chtel koupit BMW, koupil 316i Compoct a pak krute nadaval, ze BMW uz nikdy. Kdyz jsem mu rikal, ze si ma koupit BMW a ne Compact, tak rikal, ze se mu takove male kupatko dost libi....

Jinak v motoru asi problem nebude, ty maji u BMW vychytane vic nez dobre.
JP
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod acer.t 9. 6. 2005 15:43

Počkej neřikejmi že to bude tak špatný vždyť se používají stejný díly ne??
acer.t
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod JP 9. 6. 2005 15:46

Ja ti sdeluju zkusenosti meho kamarada, ktery zpocatku machroval, ze ma BMW v dobe, kdy nam bylo 20 a my ostatni jsme meli Punta, Suzuki Samurai, Megany a zbytek Skodarny....
JP
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod JP 9. 6. 2005 15:47

.... coz jsou 3 roky zpet
JP
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod myndel 9. 6. 2005 15:51

No podle mých info na tom tak špatně nejsou. Přibližně podobně jako ostatní BMW. Osobní zkušenost ale žádná, tak se nebudu moc rozepisovat...
myndel
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod acer.t 9. 6. 2005 15:52

No já sem myslel tetka toho novýho z roku 2002 mebo tak nejak má takový plný světla nezpochybňuju to a sem rád že se to tam napsal jen by se mi nechtělo věřit že ostatní trojky sou super
acer.t
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod JP 9. 6. 2005 15:53

no on moc novej neni - toho posledniho jsem myslel
JP
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod acer.t 9. 6. 2005 16:03

sem na tom stejně jako tvuj kamarad vysněný no doufám že ti oběví více zkušenosti, ale je pravda že je moc nevídám
acer.t
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod Lukas-E30 9. 6. 2005 20:14

JP píše:S Compactama celkove jsou jenom problemy .... to je proste levna odruda - zeptej se v bazarech, jak jsou problemove ;-) Muj kamarad si jako sen chtel koupit BMW, koupil 316i Compoct a pak krute nadaval, ze BMW uz nikdy. Kdyz jsem mu rikal, ze si ma koupit BMW a ne Compact, tak rikal, ze se mu takove male kupatko dost libi....

Jinak v motoru asi problem nebude, ty maji u BMW vychytane vic nez dobre.

řeknu ti to na rovinu, ale kecáš z hladu

Rotlišuj kompúakta E36 a E46.

E36 neni zazrak, souhlas.....

E46 - kompletní technika srovnatelná se sedanem E46, včetně podvotku (stjenej rozvor, stejny tźavěšení). Tento kompakt trpí stejnejma nemocem jako E46-ka sedan/kombi.

motor bych doporučoval 320d(320td). 318-ka zbytečne uškrcený, a ne vždy common-rail.

kdyžtak vic na SZ.
E 220 CDI ´06 - W211 - odepsano na totalku
E 200 CDI ´13 - W212
Lukas-E30
Servismen

Odeslat příspěvekod Driver 10. 6. 2005 12:28

JP: kamarád měl asi smůlu a nebo koupil prvního, kterýho viděl...

BMW jsou spolehlivý auta bez ohledu na to, jestli je to compact nebo třeba kombi. Compactu bych se vůbec nebál, jen se mi nelíbí.
Das Auto
Driver
Štamgast

Odeslat příspěvekod JP 10. 6. 2005 14:05

Driver: jo jasne, to je mozne, ale neni to tim, ze by koupil prvniho, ktereho videl, protoze kupoval novy
JP
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod vita 15. 6. 2005 21:53

JP píše:Driver: jo jasne, to je mozne, ale neni to tim, ze by koupil prvniho, ktereho videl, protoze kupoval novy

Zapoměl jsi dodat ,jestli kupoval předchozí E36 nebo E46. To je dost podstatný rozdíl. Není to nějaká levná odrůda,jen máš méně dveří a menší kufr.
vita
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod JP 15. 6. 2005 23:01

Nepamatuju si to presne, ale podle mych vypoctu by to mel byt rocnik 2001 a myslim, ze zadny novejsi Compact neni. Mozna ty vady byly tim, ze to mohl byt jeden z prvnich kusu. Bylo tam kupodivu docela dost problemu s elektronikou.

Treba se tu objevi nekdo, kdo ma lepsi zkusenosti. U BMW je to temer jiste, ze se nekdo takovy najde, i kdyz jich v CR moc nejezdi.
JP
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod Marek71 16. 6. 2005 07:54

Ono celkove podľa štatistiky TUV patrí BMW skor k podpriemerným autám, čo ma dosť prekvapilo... Napr. za rok 2005 bolo BMW 3 v kategórii 2-3 ročných áut na 99. mieste. A najlepšie na tom bolo BMW 5 na 69. mieste. Jasné, že TUV report nie je absolútne objektívny, ale nejakú vypovedaciu schopnosť má...
Lexus GS 450h Premium 2013
Sony KD-55XE9005 + TV Box X96 (S905X) + LibreELEC
Onkyo TX-L20D + repro Elac FS 78
Marek71
Inventář

Další stránka