Crossland

Audi, BMW, Mercedes-Benz, Opel, Porsche, Volkswagen, Ford EU, Smart...

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod glider 24. 3. 2022 16:40

Hura, estelepsie.
.bad.decision.matters.

goes 24.5.2020 23:11
:D dnes jsi vitez

evlo 29.3.2021 13:26
Gliderovo doporučeni autowerks cajk
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 24. 3. 2022 16:52

glider píše:Jaj no tak si to prehod na 16 a nafukaj na nizsi tlak...to su zase problemy sveta.

Naopak az na tu spotrebu jsem prijemne prekvapen, ovladani tempomatu si chce zvyknout, pak teda ty mensi kola, ale to jsem vedel, ze bude demence, a teda automat co podle me vyrazuje na N sam pri zastaveni a pak to pri rozjezdu cukne, i pri vypnutem start stop, to jsem necekal, ale nedela to vzdy, mozna je to treba podle toho jak moc clovek zmackne brzdu, to jeste zkusim vyzkoumat, dq250 je furt horsi na rozjezdu a dq250 nepovazuji za nejake tragicke. Pak teda v te specifikaci kdy to samo zklopi zrcadka po parkovani a ma tu parkovaci kamerku zezhora to nema next a prev. pod radiem, ale furt to ma hw tlacitko na vse potrebne krom next prev a teda nastaveni toho kam ma foukat klima kdyz chce clovek nastavit manulne, co me prijemne prekvapilo tak je ze i na mega prefouknutejch 17 to furt drnca min nez ignis a tak nejak podobne jako duster na 15, sedadla fakt super, to je teda nejvetsi prekvapeni, to jsem v zadnem aute asi lepsi nemel, ani v tom 7 bmw, ale to je uz davno, tak nevim, pak teda matnej display i kdyz je tam ten vetsi, to jsem se bal, ze bude lesklej. Je to super uzky na pomery dnesnich auto, da se zaparkovat do parkovaciho mista u obchodaku. Sedi se hodne vysoko na to kolik to auto stoji, to me teda pri testovacce prislo horsi, mozna jak to ma jiny sedadla? Myslel jsem si teda, ze je tam QI nabijecka, ale neni, divne. A nevim teda jestli to ma vyhrivane celni sklo, nevidim v nem zadne dratky. A teda zatím jsem nepřišel jak nastavit jak moc integrovana navigace ztlumi hlasitost hudby. Kdyztak to ma alespon dratovy android auto, to nepouzivam.

Nedělá to žádné pyčoviny jako mouchova oktávka.

Pri opdojeni spyware onstar/ecall to jen zapicuje pri startu a dal uz to tomu nevadi.

Na ten startstop jsem na baterce zadnej senzor nenasel, ale furt to ma hw tlacitko co staci zmacknout.

Takovy to jak sviti v zrcatku ze je vedle auto absolutne nepouzitelny v CR, ve chvili kdy to zhasne uz je auto zamnou nalepeny v kufru.

Jo a ma to teda pipak ze clovek prejede caru a kdyz je treba nekde zluta cara a bila cara, tak to nechape ktera plati, coz teda casto nejde pochopit ani pro cloveka, ale jde to vypnout tlacitka a pri opetovnem nastartovani to zustane vypnuty.
Neni to tak spatny jak mazda tyhle veci, ale treba horsi nez tojota nebo nissan vyrazne.

Celkove proste z auto co jsem zkousel me to prijde nejmin spatny (zapomel jsem vyzkouset sang jong, ale to bych stejne nechtel, ze moc exot), prirovnal bych to asi hodne k boxsteru tim jak to nema pycoviny a ty co to ma nejsou nejak extremne obtezujici, obe atua zamerny na duchodce.

A teda pobavilo me, ze to nesmim pul roku prodat, ze jsem dostal slevu :D

Barva teda jina nez si pamatuju tochu, ale taky lepsi nez jsem si pamatoval, asi ze na prodejne to meli jinak nasviceno nez kdyz je venku slunicko.
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MV_cz 24. 3. 2022 21:37

Najs, cg, pošli foto. Crossland to je takový spíš pokračování mpv? Jsem se u oplu v tom nedokázal zorientovat - mokka, crossland, samej švindlgazik podobně velké a různě drahé. Ale prodejce mi to právě vnucoval místo Astry, že tím jezdí sám a super.
MV_cz
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 24. 3. 2022 21:41

je to 2008, za me je to takova mini delika, na tech 15" me ta testovacka jizdne prisla docela jako astra, takze proc ne, 15" v TP ty nizsi specifikace maji, vyssi ne, netusim proc, asi se tomu dneska rika CUV, MPV bych tomu nerikal

Rozdil mezi mokka a crossland jsem taky nepochopil ani když jsem viděl ty auta vedle sebe, prome byl rozdil, ze v crossland se sedí výš, ale jaký to má mít rozdíl pro běžného člověka, to fakt netuším, má to jinej design zadní časti, tak asi jen to.

U VW máš teda výhodu, že můžeš zaplatit 50 000 za adaptivni tempomat co prej funguje i v koloně, ale nevím jak to funguje reálně. A auto ti teda daj za rok. Akorát seš teda pak na ceně crosslandu se vším s fabii, ale možná tco bude stejný.
Naposledy upravil evlo dne 24. 3. 2022 22:24, celkově upraveno 1
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 24. 3. 2022 22:16

Užabtblt.
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 25. 3. 2022 16:51

Tak další demence, rozlišení parkovací kamerky nic moc, jsem i zkoušel jestli na tom není folie a není, ale nevím teda jak to dělá ty boční pohledy, jestli to přepočítává tu zadní nebo jsou ty boční nějak schovaný

i když jo, to dává smysl, to bude brát všechno s tý zadní kamery, jakože i boční pohledy a pak to přepočítávat podle toho co to vidělo předtim, takže to má třeba 180 fov a proto to má tak špatné rozlišení, že je to jen malý výsek obrazu co to skutečně vidí


To sledovani auta a remote control jde vypnout pres diagnostiku to vypada uplne, pripadne vypojit ten modul z auta po vypnuti pro jistotu, ale samozrejme to je proste paranoja.
Stop start by mozna slo vypnout tak, ze v diag se nakonfiguje ze auto start stop nema (to jsem tam nasel).
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod impact 25. 3. 2022 21:43

Mokka je o uvnitř vzadu o něco menší. Zároveň mi přijde o něco designově povedenější, ta hranatá kapota je krásná, celkově je to takové designově povedené auto. Crossland je takovej vyšší a praktičtější, to je spíš volba rozumu.
Hyundai je auto do konce života. Zaprvé, nikdy ti ho neukradnou. Zadruhé, nepodaří se ti ho prodat.
impact
Inventář

Odeslat příspěvekod MV_cz 25. 3. 2022 22:21

mně přišla mokka širší a celkově modernější auto, crossland bude starší model, ne? což ale nemusí být na škodu
renaultí 1.8 M5P EDC
pežotí 1.2 PT HN05 EAT8
MV_cz
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod impact 25. 3. 2022 22:35

Jo, Crossland je faceliftovanej, Mokka je nová.
Hyundai je auto do konce života. Zaprvé, nikdy ti ho neukradnou. Zadruhé, nepodaří se ti ho prodat.
impact
Inventář

Odeslat příspěvekod MELLO 25. 3. 2022 22:36

A Evlo je mimozemšťan.
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 26. 3. 2022 01:53

:D
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod glider 26. 3. 2022 07:06

:D
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 26. 3. 2022 12:24

MV_cz píše:mně přišla mokka širší a celkově modernější auto, crossland bude starší model, ne? což ale nemusí být na škodu
crossland je postavenej na platformě z roku cca 2000, fakt to necílí na někoho kdo chce nové auto co vypadá jako nové auto s milionem displayů, ideálně co trčí různě do prostoru, dotykových věcí apod.
Zkoušel jsem z těch zcela nově navrženejch aut asi jen caputr a nepřilo mě to teda lepší ani jízdními vlastnostmi.

-- 26. 3. 2022 12:38 --

Zajímalo by mě jak v realitě fungují ty systémy pro automatickou jízdu v koloně v realitě, ale nesehnal jsem možnost to v realitě vyzkoušet a volat prostě s víc než 5 prodavačema se mě fakt nechce. Takže fakt nevím jestli mě to má mrzet nebo ne. A ani nevím jestli auta s tím jdou reálně koupit, nebo se při objednávce ukáže, že to dodají za půl roku a déle.
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 26. 2. 2023 14:03

To vůbec s nemá, asi, a na M1 o stejne radi neutrál
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MV_cz 26. 2. 2023 14:59

To si odpovídáš sám sobě po, bez 1 měsíce, jednom roce? 8-D
MV_cz
Guru
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků