Golf 5 Variant rezne - co s tím

Audi, BMW, Mercedes-Benz, Opel, Porsche, Volkswagen, Ford EU, Smart...

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod mener 5. 9. 2019 10:55

Ještě perlička - auto bylo před dvěma měsíci v servisu (tom samém) a o tom rezu mi nikdo nic neřekl. Ani nevím, jestli si toho všimli. Navíc mi říkali, když mi to auto předávali, že mi bude sloužit ještě hodně dlouho :(
mener
Nováček

Odeslat příspěvekod mfilip 5. 9. 2019 11:03

Tak jestli je to tvoje auto, tak se divim, ze takove koroze sis vsimnul az ted ty sam a jeste vic mne udivuje, ze cekas, ze takove korozi nekdo v servisu venuje pozornost, aby ti o tom rekli.
Takovou rez ma kazde 2. auto, se projdi po parkovisti. Tim ale neobhajuji postup servisu, taky bych laicky cekal, ze zaruka je i proti takove korozi.
P: O1 1.8T SLX 1999 (5,81l/100 km)
K: OII 2.0 RS TFSI 2008 (5,80l/100 km)
K: Insignia 2.0 CDTi 103kW Ecoflex 2015 (4,55l/100 km)
Lekce češtiny: Dva piva. Skrovek chleba. Vuřt s křenem. Vysoké Mýto. Žvýkačka. Příjdu později. Okurka. Rožni světlo!
mfilip
Veterán

Odeslat příspěvekod maincoonsback 5. 9. 2019 11:58

tak to uplne nesouhlasím. Tohle je už tak silná koroze, že tomu autu dávám tak 4 roky, kdy bude mít problém přejít přes technickou... Tohle už nic nezastaví, to je finále. To není obyčejná rez...

Každopádně tohle objevit jako náhodou..., to to auto nemyješ, nebo nevím..., no to je fuk, toto je stav, který je viditelný dle mého nazoru tak rok a pul...
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod evlo 5. 9. 2019 12:04

Prosimtě jaká závada typu c je koroze prahu?
evlo
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod mener 5. 9. 2019 12:24

Jak jsem psal už předtím, to auto teď moc často nejezdí. Letos jelo 2× v zimě, to jsem si toho nevšiml, možná to ani ještě tolik nebylo. Pak to jelo až teď v létě a to už jsem si všiml. Ono na té fotce to vypadá hodně, ale to je tím, že to je foceno zblízka a od země.
mener
Nováček

Odeslat příspěvekod maincoonsback 5. 9. 2019 12:25

no prostě to bylo jak říkám, hnilo si to v garáži, pěkně v rel. teplu... to je past, no.
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod evlo 5. 9. 2019 12:27

to hnije stejne v garazi jako venku, zas tu nedlej nejaky hentononc
evlo
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod maincoonsback 5. 9. 2019 12:58

ne, ale to je asi jedno.
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod MirecBA 5. 9. 2019 13:08

ndpc, som myslel ze problem s korozio moze mat len mazda kua, Okcak u o tomto vie ? nerad by som , aby si kupil VW a musel sa 10r sudit :D
skyactiv G157
MirecBA
Veterán

Odeslat příspěvekod OTA21 5. 9. 2019 13:14

mfilip píše:Tak jestli je to tvoje auto, tak se divim, ze takove koroze sis vsimnul az ted ty sam a jeste vic mne udivuje, ze cekas, ze takove korozi nekdo v servisu venuje pozornost, aby ti o tom rekli.
Takovou rez ma kazde 2. auto, se projdi po parkovisti. Tim ale neobhajuji postup servisu, taky bych laicky cekal, ze zaruka je i proti takove korozi.

Takové rzi by si měli v servise všimnout při každé předepsané servisní kontrole, nakonec si za to berou peníze. Když by ji našli, tak by se to mělo hned opravit, protože kdyby ne(nechci, nemám peníze), tak bys mihl přijít o záruku na prorezavění kastle/záruku na lak. To je info z mojeho servisu.
96kW
OTA21
Štamgast

Odeslat příspěvekod Arnie J 5. 9. 2019 13:34

maincoonsback píše:Ono by takhle asi orezlo každé auto... (možná krom Peugeotu)

:mrgreen: :D
SkyActiv-G 165 / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / i-Get 150
Arnie J
Nespavec roku 2007

Odeslat příspěvekod Lukas063 5. 9. 2019 13:34

Foto z větší dalky by bylo možné pořídit?
Lukas063
Guru

Odeslat příspěvekod powerball 5. 9. 2019 13:35

to jsou kecy ze je to bezna rez a kdesi cosi.moje bejvala astra z roku 2001 nic takovyho nemela ani naznakem, to samy ted 2007 forester a to je to japonec kde je riziko velmi vysoky :D
-Adult Content
-Mystery
-Romance
powerball
Homoderátor

Odeslat příspěvekod evlo 5. 9. 2019 13:42

jeste me napada, ze to treba nekdo v pneuservisu spatne zvedl a poskodil - vazne
evlo
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod 970ka 5. 9. 2019 13:48

Bych to ošetřil a prodal.
Carrera S,Ex Alpina B4 Biturbo AWD,BMW X5 3,0 D,Kuga 1,5EB New,MB SL 320,MB Sprinter 213 CDi,Ex Porsche Carrera 4,Ex Porsche Panamera 4S
970ka
Inventář

Předchozí stránkaDalší stránka