E-Golf

Audi, BMW, Mercedes-Benz, Opel, Porsche, Volkswagen, Ford EU, Smart...

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod PeTr7650 17. 5. 2019 09:27

ok, elektromobilistům 1 kW za 30 kaček, kolik že ti to žere? :)
Plyn na lanku je boží!
PeTr7650
Inventář

Odeslat příspěvekod jurajec 17. 5. 2019 09:29

antracit píše:
Ne, nemá naprosto žádný prodlevy. To je právě to co DSG strašně chybí a nemůže mít z principu její funkce. V elektru nemáš prostě žádný prodlevy, dotkneš se plynu a okamžitě jedeš, okamžitě plný krouťák. :love:

to mas u hybridu taky a hybrid neni zavisly na uhelne lobby ktera ti dodava elektrinu do elektroauta 8-)
jurajec
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod JardaB 17. 5. 2019 09:40

Uhelna, atomova, solarni, vetrnikova, vodni a plynova lobby, je to slozitejsi :P
Twingo II, 43 kW, pro takove to jezdeni kolem komina
Opel Mokka 1.7 CDTI, firemni pracant
Renault Megane Cabrio 2.0 IDE, mazlik
Fikus 1.6Ti
JardaB
Guru

Odeslat příspěvekod antracit 17. 5. 2019 09:44

Já bych chtěl pracovat teď pro atomovou a solární. Větrníková by musela platit fakt hodně. :D Uhelná a plynová ještě víc. :)))

Větrníky:

https://www.youtube.com/watch?v=MVHzfUWul2Y
Volkswagen Konzern spambot - laufend
VW E-golf MR2016
antracit
Poslední varování

Odeslat příspěvekod Nissan350Z 17. 5. 2019 09:48

Užíval sis to raketový zrychlení 0-100 za skoro 10 vteřin? :D To i moje naftový 2,5 krabice to udělaj rychlejc.
Vítěz kategorie VÝKON v soutěži Průměrný výkon garáže 2014, 2016

6,2l V8 - Only milk and juice come in 2 liters...

Enzo Ferrari:"Aerodynamika je pro lidi, co nedokážou postavit pořádný motor"
Nissan350Z
Veterán

Odeslat příspěvekod jurajec 17. 5. 2019 09:50

0-100 ho nebude zajimat, on da 0-50 za vterinu a pak 50-100 za devet :D
jurajec
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod glider 17. 5. 2019 09:59

Antracit ako to jazdi?
Daj dojmy apod.
.bad.decision.matters.
glider
Ja chcem Slovak

Odeslat příspěvekod Nissan350Z 17. 5. 2019 10:01

Přece raketově :D

Nissan350Z
Veterán

Odeslat příspěvekod antracit 17. 5. 2019 10:02

Nissan350Z píše:Užíval sis to raketový zrychlení 0-100 za skoro 10 vteřin? :D To i moje naftový 2,5 krabice to udělaj rychlejc.

Jenže, kdy používáš v běžném provozu zrychlení 0-100 km/h? Já snad nikdy. :D

Pokud jsi v žádném elektroautě nejel, tak tě žádný slova tady nepřesvědčí. Elektro auto je v běžném provozu prostě dokonalost z hlediska pohonu. :love: Neskutečně plynulé a hlavně naprosto tiché i při maxímální akceleraci. Prostě žádný rušivý zvuky a jako poznamenal kolega konstruktér "tvl tady nejsou ani naprosto žádný vibrace" - no nejsou, je to neuvěřitelný, jak to funguje.
Volkswagen Konzern spambot - laufend
VW E-golf MR2016
antracit
Poslední varování

Odeslat příspěvekod goes 17. 5. 2019 10:05

antracit píše:
goes píše:Nelzi

Tak si ho půjč a svez se, nechápu kde by se tam ty prodlevy podle tebe měly brát. Má snad jiný třífázový motor nějaký zpoždění, který by člověk dokázal poznat? Nemá. :D

Jezdil jsem s teslou, jezdil jsem s leafem a oboje maji prodlevu. To co pises plati v priapde, ze bys motor napojil primo na elektriku a mel vypinac se stavem 1-0, coz elektormobily nemaji a nemaji to treba ani trojelbusy. Motory maji urcite rozbehove krivky podle ktere jedou, maji navic rozbeh rizeny elektronicky. Mezi pedalem, elektrinou a motorem je spousta elektroniky, ktera to pousti. Je to neco jako elektronicky plyn, ktery sam o sobe vytvari prodlevy, mam to tak treba i na motorce a vzdy to tak bude.
Uz jen SW, ktery ridi rozjed to "dusi" protoze kdybys mel jen stav 1-0 tak to bude extremne nekomfortni apod.

Takze motor jako takovy prodlevu nema o tom to neni. Jenze ty nema na palubni desce vypinac se stavem 1-0. Tak tu nelzi.
Fluence - ∅ 15,27 l/100km (CO2 - 356 g/km)
goes
všude byl, všechno zná

Odeslat příspěvekod garážmistr 17. 5. 2019 10:06

Mohl bys natočit zrychlení 90-140?
Naposledy upravil garážmistr dne 17. 5. 2019 10:06, celkově upraveno 1
rwd
garážmistr
Inventář

Odeslat příspěvekod goes 17. 5. 2019 10:06

antracit píše:
Nissan350Z píše:Užíval sis to raketový zrychlení 0-100 za skoro 10 vteřin? :D To i moje naftový 2,5 krabice to udělaj rychlejc.

Pokud jsi v žádném elektroautě nejel, tak tě žádný slova tady nepřesvědčí. Elektro auto je v běžném provozu prostě dokonalost z hlediska pohonu. :love: Neskutečně plynulé a hlavně naprosto tiché i při maxímální akceleraci. Prostě žádný rušivý zvuky a jako poznamenal kolega konstruktér "tvl tady nejsou ani naprosto žádný vibrace" - no nejsou, je to neuvěřitelný, jak to funguje.

opet lzes, par stranek zpet jsi tu vypisoval, jak zavodis na kazdem semaforu, abys byl prvni a ted zrychleni 0-XX najednou nevyuzivas?
Fluence - ∅ 15,27 l/100km (CO2 - 356 g/km)
goes
všude byl, všechno zná

Odeslat příspěvekod Nissan350Z 17. 5. 2019 10:08

antracit píše:

Ne, děkuju. Já radši zůstanu u dunění a vibrování V8 :love: Ale máš pravdu, 0-100 moc nepoužívám, spíš 80-160, 130-180 apod.

Nissan350Z
Veterán

Odeslat příspěvekod maXX_CZ 17. 5. 2019 10:08

garážmistr píše:Mohl bys natočit zrychlení 90-140?

*90-160

a nerikejte mi, ze ten kybl nejede 160...
maXX_CZ
Inventář

Odeslat příspěvekod garážmistr 17. 5. 2019 10:22

Ani jsem to nevěděl, ale ta jebka má 140 maximálku. To je regulérní městský auto. Taková moderní obdoba Trabanta.

http://www.hybrid.cz/volkswagen-e-golf- ... pecifikace
rwd
garážmistr
Inventář

Předchozí stránkaDalší stránka