VW Touareg 2017

Audi, BMW, Mercedes-Benz, Opel, Porsche, Volkswagen, Ford EU, Smart...

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Tomas B 18. 6. 2020 19:57

Ajif: za kazdou cenu jsme uplne v jinym levelu nez se ja bavim. Takze slovo prekvapko, je Ajifku uplne mino v tuhle chvili. Mne ted nabizeji, kdyz se vratim do te predchazejici prace podstatne vic penez na zakladu a taky tam nebezim a pracuju tudiz za min nez bych mohl. A uz nezlob, jo :-))

-- 18. 6. 2020 21:01 --

goes píše:Tome jenze ty seovnavas situaci co bys za svoje nikdy neudelal anto je ten rozdil. Mas auto za mega ale pro firmu to ma hodnou 10k tve vyplaty. Ze ty i to zapocitas takto je tvoje vec a tva ochota to tak brat.
Neusetril jsi nic. O tu sumu jsi mel mensi vyplatu

Samozrejme bych to za svoje neudelal, to je jasny. To ma vic nez 10, ale to uz se v tom pitvame zbytecne moc. A usetril jsem, nemel jsem o to mensi vyplatu, tam rovnitko u me nikdy nebylo. Predpokladam, ze znam tu moji situaci lip, jak ty :-)) A uz dost, koncime.
Tomas B
Guru

Odeslat příspěvekod Nissan350Z 18. 6. 2020 20:38

Paliwo firmowe 8-)
Vítěz kategorie VÝKON v soutěži Průměrný výkon garáže 2014, 2016

6,2l V8 - Only milk and juice come in 2 liters...

Enzo Ferrari:"Aerodynamika je pro lidi, co nedokážou postavit pořádný motor"
Nissan350Z
Veterán

Odeslat příspěvekod anonymni 18. 6. 2020 20:39

Tomas: mel jsi o to mensi vyplatu. S tim nic nenadelas.
anonymni

Odeslat příspěvekod Lukas063 18. 6. 2020 21:14

Nissan350Z píše:Paliwo firmowe 8-)

aj samochod firmowy
Lukas063
Guru

Odeslat příspěvekod Pajjoun 18. 6. 2020 22:41

Tomas B píše:Ajif: za kazdou cenu jsme uplne v jinym levelu nez se ja bavim. Takze slovo prekvapko, je Ajifku uplne mino v tuhle chvili. Mne ted nabizeji, kdyz se vratim do te predchazejici prace podstatne vic penez na zakladu a taky tam nebezim a pracuju tudiz za min nez bych mohl. A uz nezlob, jo :-))

-- 18. 6. 2020 21:01 --

goes píše:Tome jenze ty seovnavas situaci co bys za svoje nikdy neudelal anto je ten rozdil. Mas auto za mega ale pro firmu to ma hodnou 10k tve vyplaty. Ze ty i to zapocitas takto je tvoje vec a tva ochota to tak brat.
Neusetril jsi nic. O tu sumu jsi mel mensi vyplatu

Samozrejme bych to za svoje neudelal, to je jasny. To ma vic nez 10, ale to uz se v tom pitvame zbytecne moc. A usetril jsem, nemel jsem o to mensi vyplatu, tam rovnitko u me nikdy nebylo. Predpokladam, ze znam tu moji situaci lip, jak ty :-)) A uz dost, koncime.

Jako uzavírání debaty, kde jsi v koncích, je konstantní. :D
Pajjoun
Veterán

Odeslat příspěvekod Tomas B 19. 6. 2020 08:39

Klidně měj ten pocit, jen nevím proč pokračovat zase v nějakém zacyklení, máš pocit, že to je k něčemu ;-)
Opravdu Goes nemůže znát všechny zaměstnavatele v Český republice a tedy přesný poměry nižší výplata vs. bonusy pro firmu výhodnější. Nevím proč o tomhle dál debatovat.

-- 19. 6. 2020 09:40 --

goes píše:Tomas: mel jsi o to mensi vyplatu. S tim nic nenadelas.

viz. co jsem napsal výše (a nejde jen o mě)

-- 19. 6. 2020 09:40 --

Nissan350Z píše:Paliwo firmowe 8-)

:D
Tomas B
Guru

Odeslat příspěvekod anonymni 19. 6. 2020 08:41

Tome nemusim je znat abych vedel ze to tak je vzdy. Prste jde o naklad firmy co je za tebe ochotna mit. Zda ve firme platu ci jinak je jedno. A tato to funguje vzdy a jinak ani nemuze.
Co muze nastat je to ze firma by nikdy nesmenila auto za vyssi plat byt by naklad v souctu byl stejny to ano. Ale porad jde o tu vysi co jezabtebe ochotna dat byt rizdelene.
Takze jde o tebe. A kazdeho dalsiho
anonymni

Odeslat příspěvekod Tomas B 19. 6. 2020 08:43

Hele, klidně si to mysli. Jen to tak prostě není, zkus někdy nemít ve všem pravdu, aby tě to nějak nesralo.
Tomas B
Guru

Odeslat příspěvekod anonymni 19. 6. 2020 08:47

Mne to nesere jen to tak proste v tomto pripade je.
anonymni

Odeslat příspěvekod Tomas B 19. 6. 2020 08:50

Není, a není to tenhle "jeden" případ, ale když ti to pomůže, tak si to mysli. Můžeme to takhle uzavřít, ne ;-)
Tomas B
Guru

Odeslat příspěvekod anonymni 19. 6. 2020 08:55

Hele proc bych si mel nec myslet kdyz to tak je?
anonymni

Odeslat příspěvekod glider 19. 6. 2020 08:56

Ako to teda je?
glider
Ja chcem Slovak

Odeslat příspěvekod anonymni 19. 6. 2020 08:57

Tomikovi se zhroutil svet bo si uzival pocitu kolik usetril a pritom jen prisel o vyplatu
anonymni

Odeslat příspěvekod Tomas B 19. 6. 2020 09:01

seš fakt jak malej Jarda, ale za ty leta tady to nikoho nemůže překvapit

a rozhodně se mi nic nezhroutilo :oboze :D
Tomas B
Guru

Odeslat příspěvekod anonymni 19. 6. 2020 09:02

Je to videt jak jsi nad veci a v pohode
anonymni

Předchozí stránkaDalší stránka