VW Touareg 2017

Audi, BMW, Mercedes-Benz, Opel, Porsche, Volkswagen, Ford EU, Smart...

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod pozpatku_fijA 18. 6. 2020 15:39

promiň :-S
Tento hon, který zde dělá Mello, agat a ajif, by měl být trestaný. začíná to pomalu hraničit se šikanou.
pozpatku_fijA
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Petrs77 18. 6. 2020 15:45

V pohodě, jsem zvyklý, často čtu mezi řádky něco, co tam není. Ale teda doteď se mi to stávalo jen u ženských :)
Petrs77
Štamgast

Odeslat příspěvekod Lukas063 18. 6. 2020 15:54

zatím spíš málo něž více, uvidíme zda to bude příběh na pokračování...
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nissan350Z 18. 6. 2020 17:11

pozpatku_fijA píše:taaak mám autí doma.
Krom již zmíněné drobnosti ještě pár perliček.
Najeli cca 300km. Nedotankovali. Předáno s plnou nádrží, převzato s cca 2/3.
Auto je místy (vnitřek disků např., ale i sem tam cákanec na boku) od bahýnka, možná testovali i v terénu :D
Vyměnili kabelový svazek, prý byly venku sedačky, tapecírunk atd.
Radar nějak seřizovali, prý byl špatný směr paprsku, takže se to odráželo i od stromů kolem scesty, billboardů apod.
Každopádně domluveno náhradní auto zdarma v případě příští závady a další záležitosti.

Někdo potřeboval dostat dříví na chatu :D
Nissan350Z
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomas B 18. 6. 2020 17:16

pozpatku_fijA píše:Jedna z výhod tvýho firemního wagenu je, že toto nikdy nebudeš muset řešit


vim a vic jak 20let si toho uz vazim
Tomas B
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pozpatku_fijA 18. 6. 2020 18:02

no zas má to i své nevýhody, máš finanční limit
Tento hon, který zde dělá Mello, agat a ajif, by měl být trestaný. začíná to pomalu hraničit se šikanou.
pozpatku_fijA
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Major Kure 18. 6. 2020 18:10

chudak musi jezdit jenom v superbu
[quote="goes"] je to postaveno na mych znalostech o vsem[/quote]
[quote="antracit"]Já jsem se ještě nezmýlil.[/quote]
[quote="maincoonsback"]V zásadě je můj názor na tuto věc správný.[/quote]
[quote="goes"]Major ma pravdu[/quote]
[quote="goes"]Mam ho rad.[/quote] (Majora)
Major Kure
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 18. 6. 2020 18:13

pozpatku_fijA píše:no zas má to i své nevýhody, máš finanční limit


To mas dle meho i ty jakozto soukroma osoba. Navic zase dostane min na vyplatu kdyz mu davaji auto. To je prast jak uhod.
anonymni

Odeslat příspěvekod Tomas B 18. 6. 2020 18:22

s tou mensi vyplatou to tak byva, ale neni to pravidlem
Tomas B
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 18. 6. 2020 18:24

Je to tak v podstate vzdy. Firma je ochotna za tebe dat o cenu auta vice nez ti dava v superhrube. Je to vyhodne pro obe strany ale je to jina forma odmeny no. Ale pokud auto stoji treba 15 meiscne tak ty ziskas hodnotu 15 v cistym v podstate. Firmu to atoji 15 a ne 25. Win win stav.
Podobne benefity ti pokryvaji zivotni potreby za ktere setris a frmy to stoji proste min.
anonymni

Odeslat příspěvekod Tomas B 18. 6. 2020 18:24

pozpatku_fijA píše:no zas má to i své nevýhody, máš finanční limit


To je sice fakt, ale ja bych si treba ted nekupoval auto za 980, po sleve teda o neco min. Rozhodne za min za sve.

-- 18. 6. 2020 19:28 --

goes píše:Je to tak v podstate vzdy. Firma je ochotna za tebe dat o cenu auta vice nez ti dava v superhrube. Je to vyhodne pro obe strany ale je to jina forma odmeny no. Ale pokud auto stoji treba 15 meiscne tak ty ziskas hodnotu 15 v cistym v podstate. Firmu to atoji 15 a ne 25. Win win stav.
Podobne benefity ti pokryvaji zivotni potreby za ktere setris a frmy to stoji proste min.


ano popsal si to spravne, ale jak jsem psal neni to pravidlem, i kdyz je to radove jen v jednotkach procent, kdo tuhle umeru nema

-- 18. 6. 2020 19:29 --

Major Kure píše:chudak musi jezdit jenom v superbu


diky :-))
Tomas B
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pozpatku_fijA 18. 6. 2020 18:48

myslel jsem to tak, že turka ti asi málokdy firma pořídí, pokud není opravdu velká a nejsi v top managementu. Jasně, pokud jsi majitel a pořídíš si to sám, je to jiný příběh, bavím se o zaměstnaneckém poměru
Tento hon, který zde dělá Mello, agat a ajif, by měl být trestaný. začíná to pomalu hraničit se šikanou.
pozpatku_fijA
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 18. 6. 2020 18:48

Tomáš: Jako že zaměstnavatel vytáhne peníze z tajného fondu a jen tak ti začne platit měsíčně 15 za auto a vůbec to nepočítá jako náklady na zaměstnance? Jo, to se běžně děje.
Naposledy upravil Arnie J dne 18. 6. 2020 18:52, celkově upraveno 1
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomas B 18. 6. 2020 18:51

pozpatku_fijA píše:myslel jsem to tak, že turka ti asi málokdy firma pořídí, pokud není opravdu velká a nejsi v top managementu. Jasně, pokud jsi majitel a pořídíš si to sám, je to jiný příběh, bavím se o zaměstnaneckém poměru


ok, tak to jo
Tomas B
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 18. 6. 2020 18:53

Tom: benefit je vzdy jina forma platu ktera je vyhodna pro obe strany a nema financni plneni. Auto. Tarif. Multispoet a kde co. To jsou veci co bys chtel sam resit ale diky tomu systemu je prnfirmu lepsi ti zaolatit mobil a auto nez ti dat mzdu co by pokryla ten mobil a auto z tveho platu
anonymni

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků