„VW Arteon 2017“ nebo tak něco

Audi, BMW, Mercedes-Benz, Opel, Porsche, Volkswagen, Ford EU, Smart...

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod SerifReborn 7. 6. 2023 18:51

Tomas: Divim se tomu komfortu. Kdyz jsem ja mel predfacelift, tak to na 20” bylo neprijemny a jezdil jsem na 19” porad na komfort. I kdyz ony ty rozdily nejsou nic moc. U vzduchace to je znat hodne, u Artika to nebylo tak markantni. Ale Superb za me komfortnejsi teda. Mozna s faceliftem komfort zlepsili.
SerifReborn
Nováček

Odeslat příspěvekod pozpatku_fijA 7. 6. 2023 18:58

já na 18" a vpoho
Tento hon, který zde dělá Mello, agat a ajif, by měl být trestaný. začíná to pomalu hraničit se šikanou.
pozpatku_fijA
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SerifReborn 7. 6. 2023 19:02

S 18” verim, ze to funguje skvele i bez DCC. Ale pro nas, co preferuji vzhled.
Ted mam 21” a nemenil bych, pac kola delaj auto a pr…del si to nejak prebere :D
SerifReborn
Nováček

Odeslat příspěvekod pozpatku_fijA 7. 6. 2023 19:03

njn, vzduchovej podvozek a kola mám 20", ale větší bych nechtěl - uznávám, máš většího :D
Tento hon, který zde dělá Mello, agat a ajif, by měl být trestaný. začíná to pomalu hraničit se šikanou.
pozpatku_fijA
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 7. 6. 2023 19:04

:D :D
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomas B 7. 6. 2023 19:05

SerifReborn píše:Tomas: Divim se tomu komfortu. Kdyz jsem ja mel predfacelift, tak to na 20” bylo neprijemny a jezdil jsem na 19” porad na komfort. I kdyz ony ty rozdily nejsou nic moc. U vzduchace to je znat hodne, u Artika to nebylo tak markantni. Ale Superb za me komfortnejsi teda. Mozna s faceliftem komfort zlepsili.


Dame kafe a muzes vyzkouset.
Tomas B
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SerifReborn 7. 6. 2023 20:23

pozpatku_fijA píše:njn, vzduchovej podvozek a kola mám 20", ale větší bych nechtěl - uznávám, máš většího :D

:D A jeste k tomu o 3 palce :D
Precti si to jeste jednou, co jsem napsal. :hm

Tomas: Nejsi jedinej, kdo pise, ze je to jizdne pohodlnejsi nez Sup, ale kdyz jsem ho mel, prislo mi to opacne. Arteon lip jel, byl tuzsi, ale Sup vic hejckaj zadek. Takze po Praze mi to prislo prijemnejsi v Supu. Ale casy se asi meni. A ono to tak bejva, ze facelifty jsou proste lepsi.
SerifReborn
Nováček

Odeslat příspěvekod Tomas B 7. 6. 2023 20:42

Tak jako vzduchovej to tezko bude, ale za me na 20" cajk. Ale taky nejsem zadnej "citlivka" na to.
Tomas B
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 7. 6. 2023 20:47

Chápu.
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pozpatku_fijA 7. 6. 2023 21:14

já ne, ale už jsem si zvykl :D
Tento hon, který zde dělá Mello, agat a ajif, by měl být trestaný. začíná to pomalu hraničit se šikanou.
pozpatku_fijA
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SerifReborn 7. 6. 2023 21:29

Vzduch taky neni zadna spasa. Ten Mercedesackej umi treba na pricnejch nerovnostech pekne naklepat pulky. Nevidim tam nejakej zcela zasadni rozdil, pokud jdes zase s kolama nahoru, co se komfortu tyka.
Ale prijde mi, ze u vzduchovyho je vic znat zmena rezimu. A kdyz to pozna neridic jako ja, tak uz to neco znamena.
SerifReborn
Nováček

Odeslat příspěvekod Goesson 7. 6. 2023 21:31

I vzduch ma limity. Pricne mu nedelaji dobre
Goesson
Inventář

Odeslat příspěvekod MELLO 7. 6. 2023 21:53

Dobře.
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pozpatku_fijA 8. 6. 2023 05:50

Dobré vědět
Tento hon, který zde dělá Mello, agat a ajif, by měl být trestaný. začíná to pomalu hraničit se šikanou.
pozpatku_fijA
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomas B 8. 6. 2023 07:40

MELLO píše:Chápu.


Si hodný a chápavý.
Tomas B
Guru
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků