Ford Tourneo Courier 2014

Audi, BMW, Mercedes-Benz, Opel, Porsche, Volkswagen, Ford EU, Smart...

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod MELLO 21. 1. 2021 12:47

:D :D
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Moucha 21. 1. 2021 12:48

Ted uz je tam naprdeno? V dutinach?
Moucha
ing. Spokojený
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod garážmistr 21. 1. 2021 14:51

Marcelson píše:Jinak pánové co říkáte na preventivní nástřik podvozku auta DINITROLEM a dutin voskem......má to cenu..... ??????


A viděl jsi auto zespodu? Na prvním Kurýru byl podvozek napajcovanej velmi nadstandardně. U druhýho jsem to asi nezkoumal.
rwd
garážmistr
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcelson 21. 1. 2021 15:00

Jojo, koukal jsem zespodu......jsou tam dva velké plastové kryty na každé straně, motorový prostor je chráněn krytem to je jasný.... Díval jsem se do předních dveří pod těsnící gumu která kryje prahy a ze všech otvorů vytéká vosk, šoupačky jsem zatím nezkoumal a zadní dveře tak jsem neviděl žádný vytékající vosk, ani po sundání těch plastových krytek co kryjí otvory ve dveřích. Přední kapota taky žádný vosk.... Je mi jasné, že mi to neshnije na očích, ale chci mít auto více než 5 let, tak jsem si říkal, jestli tomu nedat už teď nějaký antikorozní nástřik, než to pak řešit už napadené korozí.... Ale říkám, nemám zkušenost s kurýrem a stavem například podvozku po dlouholetém provozu..... :-]
Marcelson
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod garážmistr 21. 1. 2021 15:09

Tak, vytékající vosk na všem v úrovni podlahy. Po 5 letech byla karoserie bez známek koroze.

Víko kufru, bylo u tříletýho auta lakováno kvůli nedostatku laku na záruku. Psal jsem tu o tom.
rwd
garážmistr
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod yndezit 21. 1. 2021 15:52

U auta co bych chtěl držet, bych dnes ošetřil i černé díly kolem podvozku - misky pružin, tam se drží voda a mohou reznout, nápravnice pokud je dělaná tak že tam může lítat bordel, brzdové trubičky, různé kovové spony.
Akorát nevím jestli už není pozdě, a jestli Dinitrol stačí proti šutrům. Pokud už by to bylo chycené, jen tak stříknout asi nepomůže.
yndezit
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 21. 1. 2021 16:10

Já bych se na to z vysoka *****.
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hustoles 21. 1. 2021 16:23

Marcelson píše:....jinak pánové co říkáte na preventivní nástřik podvozku auta DINITROLEM a dutin voskem......má to cenu..... ??????

Neměl by silnější účinek TRINITROTOLUEN? :hm
Hustoles
Chameleon Garáže
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 21. 1. 2021 16:29

:D :D
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcelson 21. 1. 2021 19:53

yndezit píše:U auta co bych chtěl držet, bych dnes ošetřil i černé díly kolem podvozku - misky pružin, tam se drží voda a mohou reznout, nápravnice pokud je dělaná tak že tam může lítat bordel, brzdové trubičky, různé kovové spony.
Akorát nevím jestli už není pozdě, a jestli Dinitrol stačí proti šutrům. Pokud už by to bylo chycené, jen tak stříknout asi nepomůže.


Auto má necelý rok, díval jsem se zatím nic chycené není......
Marcelson
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Vagi 21. 1. 2021 19:56

Ty kokso...bát se u tak "starého" auta, jestli není něco někde chycené...uff :D :D
Ford chceš.
3.0 V6
Vagi
Veterán

Odeslat příspěvekod garážmistr 21. 1. 2021 20:02

Tohle je spíš o opatrnosti majitele než o značce. Jestli chápeš?
rwd
garážmistr
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcelson 21. 1. 2021 20:17

Vagi píše:Ty kokso...bát se u tak "starého" auta, jestli není něco někde chycené...uff :D :D
Ford chceš.

...myslel jsem to jako prevenci..... ;-) dneska se auta vyrábějí jak pračky a nepočítá se moc s tím, že by si ho majitel nechal déle než po dobu záruky.....
Marcelson
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Vagi 21. 1. 2021 20:38

garážmistr píše:Tohle je spíš o opatrnosti majitele než o značce. Jestli chápeš?

Promiň, Ford za to nemůže. Chápu :)
3.0 V6
Vagi
Veterán

Odeslat příspěvekod MELLO 21. 1. 2021 20:42

:D :D
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků