Sharan 2,0tdi vs. Galaxy/S-max 2,0tdci od r.v. 2011

Audi, BMW, Mercedes-Benz, Opel, Porsche, Volkswagen, Ford EU, Smart...

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Tomas B 20. 11. 2020 16:46

U mě to vypadá (pokud teda vůbec něco budu ženě kupovat), tak na tourana z Německa 2016 v dieselu, v manuálu (dsg nechci kvůli servisu, ženě kvrdlání nevadí), nejlépe do 150tis.km, ale s jejím nájezdem v dobrém stavu i těsně pod 200tis.km skutečných.
Vím, že by ona chtěla Atecu, ale tam jsme řádově o dalších 50tis.Kč navíc, spíš víc. I tak to pro ní bude případně posun z roomstera, takže hezky pomalu s tím progresem ;-)
Tomas B
Guru

Odeslat příspěvekod Major Kure 20. 11. 2020 16:47

muzes prodat koupelnu a koupit za ni atecu
[quote="goes"] je to postaveno na mych znalostech o vsem[/quote]
[quote="antracit"]Já jsem se ještě nezmýlil.[/quote]
[quote="maincoonsback"]V zásadě je můj názor na tuto věc správný.[/quote]
[quote="goes"]Major ma pravdu[/quote]
Major Kure
Veterán

Odeslat příspěvekod Tomas B 20. 11. 2020 16:49

ale jak vyřeším odvoz?
Tomas B
Guru

Odeslat příspěvekod Major Kure 20. 11. 2020 16:52

Zeptal bych se aslynta, ma reseni na vse.
[quote="goes"] je to postaveno na mych znalostech o vsem[/quote]
[quote="antracit"]Já jsem se ještě nezmýlil.[/quote]
[quote="maincoonsback"]V zásadě je můj názor na tuto věc správný.[/quote]
[quote="goes"]Major ma pravdu[/quote]
Major Kure
Veterán

Odeslat příspěvekod Tomas B 20. 11. 2020 16:59

:D
Tomas B
Guru

Odeslat příspěvekod OTA21 20. 11. 2020 17:04

Tomas B píše:U mě to vypadá (pokud teda vůbec něco budu ženě kupovat), tak na tourana z Německa 2016 v dieselu, v manuálu (dsg nechci kvůli servisu, ženě kvrdlání nevadí), nejlépe do 150tis.km, ale s jejím nájezdem v dobrém stavu i těsně pod 200tis.km skutečných.
Vím, že by ona chtěla Atecu, ale tam jsme řádově o dalších 50tis.Kč navíc, spíš víc. I tak to pro ní bude případně posun z roomstera, takže hezky pomalu s tím progresem ;-)

Ty vole, v jednom príspěvku napíšeš, ze by sis radši přihodil 50k kč za mladší auto a v následujícím zase, že dalších 50k kč navíc bys nedal. :D

Já myslím, že Ty ji málo miluješ. :D Nedat jí 50k kč za lepší auto. :D
96kW
OTA21
Štamgast

Odeslat příspěvekod Tomas B 20. 11. 2020 17:14

Překrucuješ fakta, je rozdíl přidat 50tis.kč na auto, aby bylo za pět let vůbec prodatelný z důvodu stáří nebo přidat 50tis.kč jen, že je hezčí :D
Tomas B
Guru

Odeslat příspěvekod Petrs77 20. 11. 2020 17:17

A nejde to ruku v ruce, že i hezčí auto bude za víc a líp prodejný?
Petrs77
Štamgast

Odeslat příspěvekod OTA21 20. 11. 2020 17:21

Tomas B píše:Překrucuješ fakta, je rozdíl přidat 50tis.kč na auto, aby bylo za pět let vůbec prodatelný z důvodu stáří nebo přidat 50tis.kč jen, že je hezčí :D

Jednoznačně mám pravdu, hezčí je naprosto jasně důležitější než mladší. :)
96kW
OTA21
Štamgast

Odeslat příspěvekod Tomas B 20. 11. 2020 17:22

Petrs77 píše:A nejde to ruku v ruce, že i hezčí auto bude za víc a líp prodejný?

To je možný, ale já jsem teď chudej, takže ber nebo nech být ;-)

-- 20. 11. 2020 17:23 --

OTA21 píše:
Tomas B píše:Překrucuješ fakta, je rozdíl přidat 50tis.kč na auto, aby bylo za pět let vůbec prodatelný z důvodu stáří nebo přidat 50tis.kč jen, že je hezčí :D

Jednoznačně mám pravdu, hezčí je naprosto jasně důležitější než mladší. :)

Ale ty by byli stejně starý, drndo :D
Tomas B
Guru

Odeslat příspěvekod Petrs77 20. 11. 2020 17:32

Budeš mít vánoční prémie, Babiš ti zajistí další tisíce na daních, to by chtělo alespoň Tiguana :)
... já tě chápu, mě se Touran i docela líbí, ale když jsme si ho prohlíželi a vedle byl Tiguan, tak to bylo (pro ženu) nebe a dudy
Petrs77
Štamgast

Odeslat příspěvekod Nissan350Z 20. 11. 2020 17:35

Tomas B píše:Já na to třeba koukám blbě, ale při představě, že si takovýhle auto i když třeba dobrý nechám dalších pět let, takže bude cca 15let starý poté.....to jako ještě někdo koupí aniž by to bylo 39tis.Kč?
Mně prostě příjde lepší přihodit cca 50-60tis.Kč a koupit něco -+ pět let starýho, co bude ještě za těch dalších let alespoň trochu prodatelný. Taky mám přiškrcenej rozpočet pro ženu a řeším každou korunu (a jestli vůbec něco pro ní), ale i tak :hm

Musíš kupovat auta, který neklesaj na ceně :D
Nissan350Z
Veterán

Odeslat příspěvekod K86 20. 11. 2020 17:36

Tomas B píše:Na první pohled vypadá pěkně. Jen nevím těch 260tis.Kč za devět let starý auto...i když třeba nájezd v pohodě (pokud je skutečný).

Z fotek vypada kazdy pekne, pak prijdes bliz a plakal bys. Treba tento, spojka skoro v riti, koule osoupana ze vsech stran, za tim autem ne malo neco viselo.
Lakovana kapota, strecha a podtlakova pumpa v *****.
Bez zimaku, v servisce chybel jeden servis....

-- 20. 11. 2020 17:36 --

Zitra privezu toto, jen teda za jinou cenu

https://www.mobile.de/cz/Osobn%C3%AD-v% ... 05850.html

-- 20. 11. 2020 17:39 --

Dalsi pripad:
https://auto.bazos.cz/inzerat/128044241 ... mistne.php

Auto vychvalene do nebes, s cenou zacinal na 252. ochoten slezt na 235 a pridat kola.
proc nekdo kdo chce auto s panoramou ji pak z obou stran zalepi folii? :D
nakonec to ma vuli v rizeni (bolest mondei i smaxu)

-- 20. 11. 2020 17:40 --

Posledni pripad z CR:
https://www.sauto.cz/osobni/detail/ford ... oFrom=list

interier moc peknej, ale zvenku dost dojebane. zimaky k tomu, cena pevna
Po kroupach - lakovana strecha a kapota ale ne na cca 0,2mm, ale na 0,5mm

-- 20. 11. 2020 17:41 --

Tomas B píše:Já na to třeba koukám blbě, ale při představě, že si takovýhle auto i když třeba dobrý nechám dalších pět let, takže bude cca 15let starý poté.....to jako ještě někdo koupí aniž by to bylo 39tis.Kč?
Mně prostě příjde lepší přihodit cca 50-60tis.Kč a koupit něco -+ pět let starýho, co bude ještě za těch dalších let alespoň trochu prodatelný. Taky mám přiškrcenej rozpočet pro ženu a řeším každou korunu (a jestli vůbec něco pro ní), ale i tak :hm

Nejlepsi by bylo vyhodit na stul 689 a koupit si novyho maxe v titanku :mrgreen:
Seat Leon ST TGI
Mondeo IV C FL 1,6EB - doufám že moje poslední setkání s benzínem od Fordu :-D

Používejte pravý jizdní pruh, idioti!!!
K86
Guru

Odeslat příspěvekod Lukas063 20. 11. 2020 19:02

Co já se tam koukám po autech, tak v CZ už to skoro nemá smysl to řešit :D
Vždycky najdu něco pěknýho na mobile.de... btw K86, ten horký kandidát z DE - jedeš na tutovku, nebo ho tam byl někdo zkouknout nebo jak?
Lukas063
Guru

Odeslat příspěvekod Tomas B 20. 11. 2020 19:15

Petrs77 píše:Budeš mít vánoční prémie, Babiš ti zajistí další tisíce na daních, to by chtělo alespoň Tiguana :)
... já tě chápu, mě se Touran i docela líbí, ale když jsme si ho prohlíželi a vedle byl Tiguan, tak to bylo (pro ženu) nebe a dudy

Budu mit predpokladam akorat tak *****...duben se skoro neoperovalo, listopad ted to samy kvuli covidu, respektive zkurvenymu doporuceni MZ. Ty dva mesice urcite firma v minusu.
Tiguan je urcite hezci, ale taky o rad drazsi a pak uz radsi Atecu. Aspon je pripadne Touran praktictejsi pro rodinu. Clovek si musi najit duvod :-))

-- 20. 11. 2020 19:16 --

Kuba: tak novej smax v titanku by byl lepsi, no :-))
Tomas B
Guru

Předchozí stránkaDalší stránka