Mercedes koutek

Audi, BMW, Mercedes-Benz, Opel, Porsche, Volkswagen, Ford EU, Smart...

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod polda 13. 5. 2022 19:50

Sem dnes platil za desinf 850,-
polda
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 13. 5. 2022 20:31

Take ne úplně zlá cena.
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukas063 14. 5. 2022 19:10

Ještě teda, aby ta dezinfekce byla provedena A byla provedena kvalitně...
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pozpatku_fijA 14. 5. 2022 19:25

prosimtě, takové drobnosti, kdo by je řešil :D
Tento hon, který zde dělá Mello, agat a ajif, by měl být trestaný. začíná to pomalu hraničit se šikanou.
pozpatku_fijA
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 14. 5. 2022 20:08

To poznáš podle smradu.
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukas063 14. 5. 2022 22:13

pozpatku_fijA píše:prosimtě, takové drobnosti, kdo by je řešil :D

Pravda, hlavně když je vše řádně vyúčtováno :D
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod RossiD 20. 5. 2022 08:31

Letos se blíží "upgrade" mého letitého CLK (slouží stále na jedničku bez nějakých větších nákladů). Sedan či limuzínu jsem zavrhl, kdysi jsem vlastnil "offrouda" a kromě jiného ten komfort při nastupování (léta klepou na dveře), či pocit "bezpečí" když člověk sedí trošku výše, mi dost chybí. Nějaký ten pátek (spíše hodně pátků) se zaobírám myšlenkou se zakoupením vozu od stejné značky v modelu GLE 400d 4MATIC kupé. To auto mě docela fascinuje a má od všeho trochu, kousek SUV, kousek sporťáku, maličko limuzíny, špetka kombíku, dostatek komfortního prostoru na delší cestování. Mohl jsem si v konfigurátoru zvolit i naftu na kterou jsem zvyklý i když si nejsem jistý zda je to v této době ta zcela správná volba a zde tápu ... auto jsem již dlouho nevybíral, je to znát ... Listuji internetem, pár YT videí jsem také viděl, nějakou tu konfiguraci u MB jsem si také udělal. Ještě dohnat pár dobře míněných rad od někoho z praxe či člověka který se ve světě medvědů pohybuje (prodejce mi odkývá defacto vše a vychválí i to co by možná být chváleno nemělo) a hned bude lehčí rozhodování. Proto děkuji za případné názory či rady.
-= Jestli neumíš udělat chybu, neumíš nic =-
RossiD
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PeTr7650 20. 5. 2022 08:38

s GLE nemám zkušenost, ale zvážil bych kupé, suvkupé je velké zvenku a malé uvnitř

400d je fantastický motor, rozhodně brát
Слава Україні!
PeTr7650
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 20. 5. 2022 08:38

Tak gratuluji. ;-)
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cpt_Slow 20. 5. 2022 10:21

PeTr7650 píše:s GLE nemám zkušenost, ale zvážil bych kupé, suvkupé je velké zvenku a malé uvnitř

400d je fantastický motor, rozhodně brát

Súhlasím do istej miery. Ak nemá potrebu 7 miest, a v kufri nevozí skrine každý týždeň , kupé môže mať výhodu nizsej spotreby kvôli lepšej aerodynamike.
cpt_Slow
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 20. 5. 2022 10:23

U MB někdo řeší spotřebu?
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pozpatku_fijA 20. 5. 2022 10:37

RossiD píše:Nějaký ten pátek (spíše hodně pátků) se zaobírám myšlenkou se zakoupením vozu od stejné značky v modelu GLE 400d 4MATIC kupé.

GLE za mě super volba, ale bral bych klasický, ne kupé
400d TOP :love:
Tento hon, který zde dělá Mello, agat a ajif, by měl být trestaný. začíná to pomalu hraničit se šikanou.
pozpatku_fijA
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PeTr7650 20. 5. 2022 10:40

rozdíl ve spotřebě u gle bude to poslední, co bude majitel řešit

notabene, X6 mi vždycky žrala víc než X5
Слава Україні!
PeTr7650
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 20. 5. 2022 11:05

Tak sem si to myslel dobře.
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod RossiD 20. 5. 2022 12:39

Kupéčko se mi velmi líbí právě tak jak designově vypadá, velikost pro mě a manželku by měla být dostatečná. Překvapila mě při konfiguraci ta šílená nabídka všeho možného, nebudete tomu věřit , ale normálně jsem se v tom ztratil. Nejdříve jsem chtěl auto v černé (takto mám i CLK), ale zvolil jsem černou/obsidian ... vypadá to docela dobře a neodpustil jsem si nášlapy (vzpomínka na offroad) a pořádná kola :-D Každopádně je to auto již v základu slušně vybavené, ale nedalo se odolat a hupnul jsem tam ještě o pár stokorun více. :-|

Takto by to mělo vypadat (konfigurace):

Obrázek

Moc děkuji za vaše postřehy, hlavně za to že jste mě hned neodstřelili za výběr modelu a motoru. ;-)
-= Jestli neumíš udělat chybu, neumíš nic =-
RossiD
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků