Mercedes koutek

Audi, BMW, Mercedes-Benz, Opel, Porsche, Volkswagen, Ford EU, Smart...

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod burty s krenem 6. 4. 2020 13:54

"montáž"
VW Golf VIIIC 1.5 eTSI 110kw
Ford Fiesta ST 1.5 EB 147kw
burty s krenem
Demakokot
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Petrs77 6. 4. 2020 14:00

Já jsem na podzim řešil úpravu zde www.gt-sports.cz, z 43 jsou schopni relativně levně dostat dalších cca 70k
Petrs77
Štamgast

Odeslat příspěvekod anonymni 6. 4. 2020 14:05

vykon nazene nahoru kde kdo a na kde jake auto, to problem neni. Jde spise o nejake zaruky, garance apod. tam se lame led...

takze brabus chapu, stejne jako upravy od ac schnitzer na bmw, ktere dela primo bmw...
anonymni

Odeslat příspěvekod PeTr7650 6. 4. 2020 14:07

jen vw nic nedělá :-D, bo vědí, že mají motor vyšponovanej na max a každej kůň navíc by byl ke škodě :D
nebo ne?
Слава Україні!
PeTr7650
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomas B 6. 4. 2020 14:07

Petrs77 píše:Já jsem na podzim řešil úpravu zde http://www.gt-sports.cz, z 43 jsou schopni relativně levně dostat dalších cca 70k


a dořešil si ji?
Tomas B
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 6. 4. 2020 14:08

tak nejake veci delaji, treba upravy od ABT, ale ne upravy vykonu, jen styling co vim
anonymni

Odeslat příspěvekod garážmistr 6. 4. 2020 14:08

To ti nejspíš nabídli box od DTE, ne?
rwd
garážmistr
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maXX_CZ 6. 4. 2020 14:10

PeTr7650 píše:jen vw nic nedělá :-D, bo vědí, že mají motor vyšponovanej na max a každej kůň navíc by byl ke škodě :D
nebo ne?

Coze? :D
To myslis 2.0 TSI?
maXX_CZ
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Petrs77 6. 4. 2020 14:16

Tomas B píše:
Petrs77 píše:Já jsem na podzim řešil úpravu zde http://www.gt-sports.cz, z 43 jsou schopni relativně levně dostat dalších cca 70k


a dořešil si ji?


Nedoresil, auto v té době ještě nebylo psané na mě, nechtěl jsem řešit před technickou, která mě za měsíc čeká a celkově jsem z toho měl bobky :)
Petrs77
Štamgast

Odeslat příspěvekod janosik.kopac 6. 4. 2020 14:21

hm tak záruka... nie je to také ružové:

obecně platí, že jakýmkoliv zásahem do továrních parametrů motoru přebírá nadále záruku od Mercedesu na pohonný řetězec (motor/převodovka/diferenciály) ten který úpravce, v tomto případě BRABUS. Je jasné, že za vším je trochu marketing, navíc BRABUS si je vědom kvality svých produktů, jako i toho, že tyto žádné negativné vlivy na agregáty nemají. Proto BRABUS stanovil pro výkonový tuning kategorie níže, které se odvíjí od data uvedení do provozu, jako i od toho, kolik km mám vůz v den montáže najeto:

a) 4 roky v prípade montáže výrobku v záruke do nového vozidla pred jeho registráciou, ale maximálne do 120 000 najazdených km.
b) 2 roky v prípade montáže výrobku v záruke do vozidla, ktoré má v deň montáže najazdených menej ako 10 000 km a registrácia nie je staršia ako 6 mesiacov, ale maximálne do 100 000 najazdených km.
c) 1 rok v prípade montáže výrobku v záruke do vozidla, ktoré nespĺňa podmienky stanovené v bode b., jeho registrácia nie je staršia ako 12 mesiacov a v deň montáže má najazdené menej ako 30 000 km, ale maximálne do 100 000 najazdených km.

A zistil som, že to moje je už vlastne stará hrča, keďže o 2 dni má rok. Takže už ani C sa nevzťahuje, Ale zase robil by to priamo Motor Car tu v BA. Montáž je plug-and-play, tých 1990 bola cena na E43, nie E53.
dochodcovsko-kolotocarsko-taxikarsko-cigansky Wagen + japonska polo-elektricka (E53AMG + RX450hL)
janosik.kopac
Nováček

Odeslat příspěvekod Petrs77 6. 4. 2020 14:31

Jinak Brabus jsem také poptával, jestli si to pamatuji, tak třeba c43 dělali, ale slc43 ne, takže jsem mám dojem nikoho jiného než ten postovany odkaz nenašel (ale je pravda, že jsem usilovně nehledal), byla to bída
Petrs77
Štamgast

Odeslat příspěvekod glider 6. 4. 2020 15:11

Takze zaruka nakoniec ziadna.
A za tie prachy by mohli posunu/odstranit obmedzovac na 250.
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 6. 4. 2020 15:21

V kilu t moc poznat nepude. Ale na dve kila uz to bude treba sekunda. Takze kdyz pak tri tisice sest set krat zrychlis 0-200 tak usetris hodinu.
anonymni

Odeslat příspěvekod glider 6. 4. 2020 15:31

Takto ani vstup do klubu 300+ nebude :(
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod janosik.kopac 6. 4. 2020 16:02

Obmedzovac ma vobec netrapi, ani s Jaguarom som nikdy nesiel viac ako 230kmh. Ale pruzne zrychlenie, to je to, o co tu ide :) 100-200 by sa malo posunut o cca 2-3 sekundy, z 13s na 10-11s.

Nooo tazka to dilema, musim porozmyslat
dochodcovsko-kolotocarsko-taxikarsko-cigansky Wagen + japonska polo-elektricka (E53AMG + RX450hL)
janosik.kopac
Nováček

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků