Mercedes koutek

Audi, BMW, Mercedes-Benz, Opel, Porsche, Volkswagen, Ford EU, Smart...

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod NoSwearek 29. 5. 2022 06:49

63S je ale s 53 podobna asi jako 300d (R4) a 400d (R6). Jízdne bude mnohem bliz prave ta 400d.

Btw nevim jakeho dealera resis, ale 53 testovacka je. Kterou si dealer muze pro tebe pujcit z importu.
NoSwearek
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nissan350Z 29. 5. 2022 11:51

A jen pro zajímavost, podvozkově jsou na tom jak? Je ta 53 jako baby AMG nějak ošizená? Já bych si tipl, že i jo. Takže ve výsledku ta 63S bude jiný auto…
6,2 V8 375kW, 4,0 V8 470 kW, 3,5 V6 206 kW, 3,0 V6 200 kW a pár kafemlejnků…
Nissan350Z
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pozpatku_fijA 29. 5. 2022 12:01

tak už i ten motor asi bude mít jiný rozměry, hmotnost atd. takže to bude muset být ceclé jinak naladěné, i kdyby základní komponenty byly "stejné". Apoň tak nějak si to laicky představuju
Tento hon, který zde dělá Mello, agat a ajif, by měl být trestaný. začíná to pomalu hraničit se šikanou.
pozpatku_fijA
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 29. 5. 2022 12:14

Dobře ty.
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hustoles 29. 5. 2022 12:15

Před covidem jsem se měl možnost na akci u Hoška krátce svézt GLS 63 AMG a jelo to naprosto hustokrutě, nepoužitelně v běžném provozu :-)
Hustoles
Chameleon Garáže
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 29. 5. 2022 12:16

Já jel v C63AMG a sem si skoro stříknul.
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod glider 29. 5. 2022 13:04

Ja v AMG C63s.

-- 29. 5. 2022 14:04 --

Hustoles píše:Před covidem jsem se měl možnost na akci u Hoška krátce svézt GLS 63 AMG a jelo to naprosto hustokrutě, nepoužitelně v běžném provozu :-)

Fandim; ze vobec neco take robia a aj to ludia kupuju zjavne :D
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 29. 5. 2022 13:08

Super.
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hustoles 29. 5. 2022 13:57

glider píše:Ja v AMG C63s.

-- 29. 5. 2022 14:04 --

Hustoles píše:Před covidem jsem se měl možnost na akci u Hoška krátce svézt GLS 63 AMG a jelo to naprosto hustokrutě, nepoužitelně v běžném provozu :-)

Fandim; ze vobec neco take robia a aj to ludia kupuju zjavne :D

Kúpiš a do týždňa si bez vodičáka :D
Hustoles
Chameleon Garáže
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod RossiD 29. 5. 2022 14:10

NoSwearek píše:63S je ale s 53 podobna asi jako 300d (R4) a 400d (R6). Jízdne bude mnohem bliz prave ta 400d.

Btw nevim jakeho dealera resis, ale 53 testovacka je. Kterou si dealer muze pro tebe pujcit z importu.


Návštěvu mám domluvenu u Hoška v Brně. Mají 63S v bílé barvě a plné výbavě. Je mi samozřejmě jasné, že motoricky to bude oproti 53 jinde, ono vše benzínové pro mě bude jinde a jiné. Jedu se hlavně seznámit s autem jako takovým, neměl jsem doposud možnost nějakého bližšího vizuálního nahlédnutí a také mě zajímá spousta věcí ohledně konfigurace. GLE 53 jsem nakonec vybral jako ten pomyslný střed i když prvotní plány byly jiné, nejsem závodník, ale občasné zatlačení do sedáků a zvuk silného motoru mám rád. Síla auta není nikdy k zahození, obzvláště u téměř dva a půl tunového macka a je jen ku prospěchu vědět, že má auto bohatou rezervu.
Možná tu připadám některým jako cvok, ale auto jsem opravdu dlouho nevybíral a jak píši, je dobré se seznámit s názory ze všech stran. Nevím, 53 se mi zdá vyvážená i po jízdní stránce a trůnící právě na tom středovém "ostrůvku". Vše mám však pouze načteno a reálné zkušenosti nula. Nakonec po neděli budu jistě stran auta chytřejší a vědomostně bohatší ....
-= Jestli neumíš udělat chybu, neumíš nic =-
RossiD
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pozpatku_fijA 29. 5. 2022 14:11

MELLO píše:Já jel v C63AMG a sem si skoro stříknul.

to jsi ale ve vedlejším koutku :D
Tento hon, který zde dělá Mello, agat a ajif, by měl být trestaný. začíná to pomalu hraničit se šikanou.
pozpatku_fijA
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 29. 5. 2022 15:05

:D :D
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod NoSwearek 29. 5. 2022 15:47

Nissan350Z píše:A jen pro zajímavost, podvozkově jsou na tom jak? Je ta 53 jako baby AMG nějak ošizená? Já bych si tipl, že i jo. Takže ve výsledku ta 63S bude jiný auto…


Ma jinak naladěný podvozek atp. Takze ano, je to uplne jine auto. Stejny je jen v interieru defacto a to taky jen v urcitych vecech. :)

-- 29. 5. 2022 16:48 --

MELLO píše:Já jel v C63AMG a sem si skoro stříknul.


Pritom v běžném provozu je využitelný i C63S. ;)
NoSwearek
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 29. 5. 2022 15:50

To nedokážu posoudit.
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod NoSwearek 29. 5. 2022 15:50

RossiD píše:
Návštěvu mám domluvenu u Hoška v Brně. Mají 63S v bílé barvě a plné výbavě. Je mi samozřejmě jasné, že motoricky to bude oproti 53 jinde, ono vše benzínové pro mě bude jinde a jiné. Jedu se hlavně seznámit s autem jako takovým, neměl jsem doposud možnost nějakého bližšího vizuálního nahlédnutí a také mě zajímá spousta věcí ohledně konfigurace. GLE 53 jsem nakonec vybral jako ten pomyslný střed i když prvotní plány byly jiné, nejsem závodník, ale občasné zatlačení do sedáků a zvuk silného motoru mám rád. Síla auta není nikdy k zahození, obzvláště u téměř dva a půl tunového macka a je jen ku prospěchu vědět, že má auto bohatou rezervu.
Možná tu připadám některým jako cvok, ale auto jsem opravdu dlouho nevybíral a jak píši, je dobré se seznámit s názory ze všech stran. Nevím, 53 se mi zdá vyvážená i po jízdní stránce a trůnící právě na tom středovém "ostrůvku". Vše mám však pouze načteno a reálné zkušenosti nula. Nakonec po neděli budu jistě stran auta chytřejší a vědomostně bohatší ....


Ja nemam nic proti vyberu 53, ale ze testem 63S poznas prd. A lepsi bys mel seznámeni v jakémkoli slusne vybavenem GLE s Linii AMG. To bylo cele, co jsem ti tim chtel rici. :)

Vyber ti neberu a jak k tomu přistoupis je ciste na tobe. :)
NoSwearek
Štamgast
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků