Passat B7 Variant 2.0 TDI k prodeji

Audi, BMW, Mercedes-Benz, Opel, Porsche, Volkswagen, Ford EU, Smart...

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod a.b.a.c.u.s 21. 6. 2013 14:16

Zdravím,

nabízím k okamžitému odprodeji VW Passat B7 Variant Comfortline 2.0 TDI BMT 103 kW. Auto bylo 13.6.2013 převzato nové u prodejce, aktuálně má najeto cca 800 km a nebylo dosud registrováno (nemá zatím SPZ).

Přesnou konfiguraci vozidla zašlu na vyžádání mailem.

V tuto chvíli je toto vozidlo předmětem financování úvěrem od sAutoleasing, takže jsou 2 možnosti: buď převod úvěrové smlouvy na nového majitele (odstupné 100.000,- Kč + 72 x 9872,- Kč splátky) nebo do 27.6.2013 je možné vozidlo z úvěru bez sankcí vyvázat (jistina úvěru 585.000,- Kč, nabídková cena v tomto případě tedy 685.000,- Kč s DPH). Ceníková cena nového vozu je cca 820.000,- Kč.

Odpočet DPH je možný.
a.b.a.c.u.s
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod K86 21. 6. 2013 14:30

Muzu mit dotaz co vede cloveka k takovemu kroku?
Seat Leon ST TGI
S-Max 2.0TDCI 120kw
1,6EcoBoost - doufám že moje poslední setkání s benzínem od Fordu :-D

Používejte pravý jízdní pruh, idioti!!!
K86
Guru

Odeslat příspěvekod a.b.a.c.u.s 21. 6. 2013 14:56

Situace ve firmě. Vozidlo bylo objednáno v únoru a od té doby se leccos změnilo.
a.b.a.c.u.s
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mlaskac 21. 6. 2013 15:01

přeji šťastnou ruku, jako jo nějakej vocas se najde ale za 710 tisíc opravdu dobrá koupě. spíš proněkoho kdo převezme ten leasing - legrace nastane až těch 6 let bude auto 4 roky po záruce.

good job, tak to vyplať a prodej do áček lepší než čekat až se někdo chytne.
mlaskac
Inventář

Odeslat příspěvekod Duri13 21. 6. 2013 15:15

To sa nedalo s predajcom nejak dohodnut, ze ho nechas nedotknute na predajni, aby ho predali oni ako vonavku? Ale este si to skuste vo firme rozmysliet. Ak s autom, ktore idete dat do predaja, musite hned spravit za tyzden 800km, tak ho mozno predsa len potrebujete :hm

Inak tie povodne su fakt svina :kuk:
Duri13
Inventář

Odeslat příspěvekod robbert 26. 7. 2013 09:09

Tady je bazar? ten je snad jinde, ne?
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN