Golf VII

Audi, BMW, Mercedes-Benz, Opel, Porsche, Volkswagen, Ford EU, Smart...

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod MELLO 2. 5. 2020 11:46

:D :D
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 2. 5. 2020 11:54

Arnie J píše:Asi by mu měl taky ajif napsat, že na to nemá, když si to musí takhle hlídat.


Tak jako je snad zaklad pohlidat ai praci co nekdo dela pro mne. Jatreba zasadne chodim v hospode do kuchyne konteolovat jak mi vari
anonymni

Odeslat příspěvekod MELLO 2. 5. 2020 11:56

Dobře děláš.
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pajjoun 2. 5. 2020 11:58

goes píše:
Arnie J píše:Asi by mu měl taky ajif napsat, že na to nemá, když si to musí takhle hlídat.


Tak jako je snad zaklad pohlidat ai praci co nekdo dela pro mne. Jatreba zasadne chodim v hospode do kuchyne konteolovat jak mi vari

Já jim do toho dokonce kecám. Viděl jsem pár dílů masterchefa, takže tomu logicky rozumím víc.
Pajjoun
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 2. 5. 2020 11:58

Doufam ze s nosis i vlastni suroviny
anonymni

Odeslat příspěvekod Pajjoun 2. 5. 2020 11:59

Samozřejmě.
Pajjoun
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 2. 5. 2020 12:00

Spica
anonymni

Odeslat příspěvekod MELLO 2. 5. 2020 12:01

:D :D
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hopa26 2. 5. 2020 12:20

Nebyl jsem celou dobu u auta, sel jsem se dvakrat podivat a jednou mne vyzval hoch ze servis prijmu sam, pac potrebovali neco vedet. Vlastni olej jsem dnes nemel, menil jsem si sam po 3 tis , loni uz menil autorizak v 13tisic a ted opet v tech necelejch 27tis.

Mam domu daleko, prijde mi picovina cestovat hodinu na salon, tam nechat auto, jet hodinu zpet a zase hodinu na salon a hodinu domu.
Jiste existuji lide, pro ktere je podobne cestovani prijemna kratochvile a oblibeny zpusob relaxace.
Pro mne to bohuzel zadna radost neni. Behem servisu jsem si tedy precetl v zakaznickem kresle neco internetovych zajimavosti, pote stridme pojedl papriku s medovou sunkou a sel si jeste v mezicase prohlednout 8 generaci nemeckeho lidoveho vozu. Uteklo mi to jako voda a naplnen mnha dojmy jsem se za 2,5 hodiny vydal zpatky na ves.
hopa26
Venclovský
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukas063 2. 5. 2020 15:20

ze zvědavosti...kam jezdíš? Barth?
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _maty_ 2. 5. 2020 16:30

hopa26 píše:
_maty_ píše:Nahradni auto zdarma bylo?


Nebylo, protoze jsem si pockal u auta. Dve a pul hodinky, borec co to delal prijemnej mechos tak 55roku, dal sem mu pak na podekovani rukavici. :)

Do obliceje?
_maty_
Adminův miláček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hopa26 2. 5. 2020 16:42

Lukas: K Loudoj.
hopa26
Venclovský
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MirecBA 2. 5. 2020 16:42

goes píše:coz bude asi dano tim, ze obsah garancek je velmi podobny, objem veci taky a cas nad tim straveny taky. Tudiz je vcelku logicke, ze ty ceny u podobnych aut budou podobne. Ale samozrejme nekdo v tom logiku videt nemusi.



Kecas
MirecBA
Guru

Odeslat příspěvekod MELLO 2. 5. 2020 17:07

Tak teď ses ***** v kině :D
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 2. 5. 2020 17:36

MirecBA píše:
goes píše:coz bude asi dano tim, ze obsah garancek je velmi podobny, objem veci taky a cas nad tim straveny taky. Tudiz je vcelku logicke, ze ty ceny u podobnych aut budou podobne. Ale samozrejme nekdo v tom logiku videt nemusi.



Kecas


Mas pravdu. Krom mazdy. Tam meni plechy.
anonymni

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků