Golf VII

Audi, BMW, Mercedes-Benz, Opel, Porsche, Volkswagen, Ford EU, Smart...

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Tomas B 23. 10. 2019 09:27

Pajjoun píše:
yndezit píše:Ne, pojistka odpovědnosti za škodu způsobenou zaměstnavateli.

A ta je, pokud má krejt i auto, výrazně dražší.


já měl v tý době nějakou za cca 1200,-Kč, což mám myslim i teď stále :hm
Tomas B
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukas063 23. 10. 2019 09:34

brasci píše:
PeTr7650 píše:Dokonce nám tady jedna koc hrozila výpovědí, pokud to bude muset platit.


našla si už novú prácu alebo je na pracáku?

Něco v tom smyslu mě taky napadlo :D
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 23. 10. 2019 09:44

Nechci se vám do toho OT moc plést, ale dokážu si představit, že kvalitního zaměstnance kvůli pár korunám spoluúčasti nebudu obtěžovat a zahrnu proplacení jím způsobené drobné škody do jeho benefitů. Nebo mu dám o to menší bonus. Zvlášť pokud by to byl zaměstnanec, jakého na trhu práce není úplně snadné sehnat.
anonymni

Odeslat příspěvekod glider 23. 10. 2019 09:45

A na nekvalitneho zamestnanca to proste hodis?

Alebo co je pre teba kvalitny a nekvalitny zamestannec?
.bad.decision.matters.

goes 24.5.2020 23:11
:D dnes jsi vitez

evlo 29.3.2021 13:26
Gliderovo doporučeni autowerks cajk
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 23. 10. 2019 09:46

Dokazu si predstavit, ze kvalitni zamestnanec ma v sobe dost slusnosti, aby skodu tohoto typu uhradil ze sveho.

-- 23. 10. 2019 10:46 --

glider píše:A na nekvalitneho zamestnanca to proste hodis?

Alebo co je pre teba kvalitny a nekvalitny zamestannec?


kvalitni je treba ajif, nekvalitni je treba recepcni u nich v praci
anonymni

Odeslat příspěvekod Tomas B 23. 10. 2019 09:51

Tak pokuď se bavíme o spoluúčastí, kterou (nehodu) způsobil zaměstnanec, tak by o úhradě měl uvažovat ;-) Pokud jí nezpůsobil, tak je to jiná.
Tomas B
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 23. 10. 2019 09:54

Nevim, ale pokud si beru sluzebni auto, tak s vedomim, ze za nej odpovidam. Pokud je tam spoluucast, tak ji hradim, chapu, ze z pohledu toho "ale ja nemuzu za to, ze do mne nekdo naboril" se mu platit nechce, ale na to ma mit treba tu pojistku.

Uprimne bych se musel stydet a hanba by mne fackovala, kdybych skodu zpusobil a pak ji nehradil s odvolanim na to, ze "jsem ten lepsi zamestnanec", ale tak kazdy ma tu latku postunutou nekam jinam no. O to vice, ze to nejvice resi ti, kteri to zaplati z hodinove mzdy...
anonymni

Odeslat příspěvekod anonymni 23. 10. 2019 10:06

glider píše:A na nekvalitneho zamestnanca to proste hodis?

Alebo co je pre teba kvalitny a nekvalitny zamestannec?

Já? Já nejsem ten, kdo by nosil k proplacení zaměstnancům faktury za spoluúčast. Kdybych to řešil já ve svojí firmě, mám na to fond a auta by řídili jen lidé, kterým bych se je nebál svěřit (=nečekal bych, že vlastní chybou způsobí značnou škodu).
Na druhou stranu sehnat na určitou pozici dobrého člověka je dneska problém, takže pokud bych tam někoho takového měl, dokážu si představit, že bych k tomu přihlédl. U pozice, kde to problém není, bych k tomu nepřihlédl.
anonymni

Odeslat příspěvekod maXX_CZ 23. 10. 2019 10:16

Tvl snad sluzebni auto je dostatecny benefit na to, aby si aspon proplatil spoluucast, kdyz uz auto nemusi vlastnit.
Jeste bych snad pochopil, ze se nekdo krouti, kdyz ma auto ciste ke sluzebnim ucelum s GPS atd. a ve 4 odpoledne musi stat na firme v garazi, ale klasicky sluzebak?
Lidi uz fakt nevedej co by...

Jo a ajife lidi a pozice ktere ty popisujes si predstavuju tak, ze je jim tech 5k tak nejak jedno. Pokud teda nebouraji 2x do mesice :D
maXX_CZ
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hobitt 23. 10. 2019 10:18

Asi tak. U každého služebáku, když jsem něco způsobil, jsem neměl problém s tím, zaplatit opravu/spoluúčast.
2010 Renault Laguna Grandtour 2.0 dCi
hobitt
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 23. 10. 2019 10:23

maXX_CZ píše:Tvl snad sluzebni auto je dostatecny benefit na to, aby si aspon proplatil spoluucast, kdyz uz auto nemusi vlastnit.
Jeste bych snad pochopil, ze se nekdo krouti, kdyz ma auto ciste ke sluzebnim ucelum s GPS atd. a ve 4 odpoledne musi stat na firme v garazi, ale klasicky sluzebak?
Lidi uz fakt nevedej co by...

Jo a ajife lidi a pozice ktere ty popisujes si predstavuju tak, ze je jim tech 5k tak nejak jedno. Pokud teda nebouraji 2x do mesice :D


je pravda to, ze na trhu jsou dnes neskutecne slecinky. Nebudu moc jmenovat obory apod. ale jsou to lide, kolem kterych se musi po spickach. Jsou takovi, ze kdzy ukazi prstem, ze chteji neco od tebe, tak jim to musis dat, jinak odejdou. Musis se chovat neskutecne uctive, poslusne a skakat jak piskaji. A bohuzel je jich tak malo,ze to nakonec plnis. Ma kilo-dve na vyplatu, presto za nim prijit a chtit po nem 50 korun za to, ze ozraly a umyslne podpalil firemni auto, tak se urazi a nejen ze odejde, ale jeste te bude roky pomlouvat.

-- 23. 10. 2019 11:46 --

Dal jsem bokem OT a muzeme pokracovat v tematu Golf VII tudiz pojisteni a odpovednosti uz reste vedle. Diky
anonymni

Odeslat příspěvekod Jean ViC 23. 10. 2019 10:46

Pajjoun píše:
yndezit píše:Ne, pojistka odpovědnosti za škodu způsobenou zaměstnavateli.

A ta je, pokud má krejt i auto, výrazně dražší.

Právě...
A za 2.7 ročně jako goesovi mi ne nabídli aby v tom bylo i auto
TDI DSG
Jean ViC
Pan Sklenička
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 23. 10. 2019 10:50

Mi pojisteni nekryje auto jako takove. Kryje mi skodu, co zpusobim a mam nahradit. A pokud auto neni jako vyluka v pojisteni, plati i na spoluucast.

Navic tu to mas treba uplne primo
https://www.srovnavac.cz/pojisteni-odpo ... amestnance

Pojištění pro případ škody při řízení automobilu či manipulačního vozíku.
anonymni

Odeslat příspěvekod Pajjoun 23. 10. 2019 11:59

Tomas B píše:
Pajjoun píše:
yndezit píše:Ne, pojistka odpovědnosti za škodu způsobenou zaměstnavateli.

A ta je, pokud má krejt i auto, výrazně dražší.


já měl v tý době nějakou za cca 1200,-Kč, což mám myslim i teď stále :hm

Mě vycházela 700 bez auta a asi trojku s autem a nic moc limitem.
S cenou může hodně zamávat, když je přes zaměstnavatele a má dost lidí. Nebo když je k něčemu.
Pajjoun
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _maty_ 27. 10. 2019 16:06

maXX_CZ píše:Tvl snad sluzebni auto je dostatecny benefit na to, aby si aspon proplatil spoluucast, kdyz uz auto nemusi vlastnit.
Jeste bych snad pochopil, ze se nekdo krouti, kdyz ma auto ciste ke sluzebnim ucelum s GPS atd. a ve 4 odpoledne musi stat na firme v garazi, ale klasicky sluzebak?
Lidi uz fakt nevedej co by...

Jo a ajife lidi a pozice ktere ty popisujes si predstavuju tak, ze je jim tech 5k tak nejak jedno. Pokud teda nebouraji 2x do mesice :D

Ja bych s autem co rano nafasuju v praci a odpoledne odevzdal jezdil asi optrneji.. tam fakt bouchnout a platit, by se mi noc nechtelo.. tak jak to mam ted, by me nenapadlo skodu nezaplatit, a jelikoz se mi to i hodne vyplati, uplne opatrne s tim nezachazim.. to riziko a pripadnou spoluucast tak nejak akceptuju..
_maty_
Adminův miláček
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků