Ovládání tempomatu VW

Audi, BMW, Mercedes-Benz, Opel, Porsche, Volkswagen, Ford EU, Smart...

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Klokan.Jack 2. 4. 2012 13:59

MELLO píše:
Klokan.Jack píše:A kde jsou ty tvoje kecy o výkonu? Já pomalu zvyšuji, ale ty hluboko klesáš :hm

Čím sem starší, tím jezdím pomaleji a opatrněji, zjistil sem, že mi to bohatě stačí

Ale to nevysvětluje tvoje kecy co si měl když sem s tímto argumentoval. Leda, že by ses za to omluvil a prohlásil, že to byla mladická nerozvážnost. To bych pochopení měl. :mrgreen:

-- 2. 4. 2012 14:00 --

MELLO píše:Ano, výběrové řízení bylo nastavené přesně tak, aby Passat vyhrál

:tleskani :tleskani přesně tak. Nejlepší je že pak nejezdí, protože nemají na výměnu oleje. To mě pobavilo.
VW Passat 2.0 BiTDI 7 st. DSG 4 motion

druhé v rodině : Seat Leon ST 1.2 TSI 110 k 7 st. DSG

Dříve: VW Passat All Track 2.0 TDI 125 KW 4motion 6 st.DSG , OII FL 1.6 TDI CR se 7st. DSG , OI 1.9 TDI 81 KW, OII 1.9 TDI PD 77 Kw
Klokan.Jack
Štamgast

Odeslat příspěvekod sprint 2. 4. 2012 14:01

A to jsi se dočetl kde?
Opel Astra 1.4T
Yamaha Xmax 400

"Pokus je prvním krokem k nezdaru"
sprint
Guru

Odeslat příspěvekod Klokan.Jack 2. 4. 2012 14:02

A koukám, že jsou to i kombajnový. Tak super aspoň si budou lidi myslet, že sem policejní. -)) No blbý je, že to nemá zvláštní oplastování jako R 36. Se budou těžko poznávat. -(

-- 2. 4. 2012 14:03 --

sprint píše:A to jsi se dočetl kde?

Nikde a ani se to nedočteš. To je dejme tomu získané interní info pčr.

Dříve: VW Passat All Track 2.0 TDI 125 KW 4motion 6 st.DSG , OII FL 1.6 TDI CR se 7st. DSG , OI 1.9 TDI 81 KW, OII 1.9 TDI PD 77 Kw
Klokan.Jack
Štamgast

Odeslat příspěvekod MELLO 2. 4. 2012 14:03

Klokan.Jack píše:
MELLO píše:
Klokan.Jack píše:A kde jsou ty tvoje kecy o výkonu? Já pomalu zvyšuji, ale ty hluboko klesáš :hm

Čím sem starší, tím jezdím pomaleji a opatrněji, zjistil sem, že mi to bohatě stačí

Ale to nevysvětluje tvoje kecy co si měl když sem s tímto argumentoval. Leda, že by ses za to omluvil a prohlásil, že to byla mladická nerozvážnost. To bych pochopení měl. :mrgreen:

Ano, beru zpět a tímto se ti tu přede všemi veřejně OMLOUVÁM, z mojí strany to byly bludy a je mi to líto, že jsem tě tak odsuzoval a dělal si z toho srandu.

Ještě jednou se upřímně OMLOUVÁM :-[
MELLO
MELLO

Odeslat příspěvekod sprint 2. 4. 2012 14:04

:tleskani
Opel Astra 1.4T
Yamaha Xmax 400

sprint
Guru

Odeslat příspěvekod evlo 2. 4. 2012 14:04

sprint píše:Takovej bych bral všema deseti.

bys neměl na benzin
evlo
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod sprint 2. 4. 2012 14:05

Já naopak viděl reportáž (už možná rok), kde policista tvrdil, že už mají najeto hodně přes 200 tis. km a jsou velice spolehlivé. Na pokutách se zaplatily už dávno a nemají důvod šetřit na provozních nákladech, protože prostě nemají důvod.

-- 2. 4. 2012 14:06 --

evlo píše:

bys neměl na benzin

Bych tě požádal o půjčku.
Opel Astra 1.4T
Yamaha Xmax 400

sprint
Guru

Odeslat příspěvekod Klokan.Jack 2. 4. 2012 14:07

MELLO píše:Ano, beru zpět a tímto se ti tu přede všemi veřejně OMLOUVÁM, z mojí strany to byly bludy a je mi to líto, že jsem tě tak odsuzoval a dělal si z toho srandu.

Ještě jednou se upřímně OMLOUVÁM :-[

:tleskani :tleskani Dobrá dobrá, odpouštím ti, mýlit se je lidské a jsem rád, že sem si tě nemusel přestat vážit jako pokrytce.
Máš to aspoň s DSG? :mrgreen: Nebo to si zůstal v přesvědšení, že k takovému motoru je to nevhodné? Já už se svezl s 1.2 TSI 7st. DSG a moc pěkné svezení.

Klokan.Jack
Štamgast

Odeslat příspěvekod MELLO 2. 4. 2012 14:09

Mám to bohužel v manuálu, protože na DSG už nevybyl peníz
MELLO
MELLO

Odeslat příspěvekod Klokan.Jack 2. 4. 2012 14:10

sprint píše:Já naopak viděl reportáž (už možná rok), kde policista tvrdil, že už mají najeto hodně přes 200 tis. km a jsou velice spolehlivé. Na pokutách se zaplatily už dávno a nemají důvod šetřit na provozních nákladech, protože prostě nemají důvod.

To je ale trochu mimo diskuzi, spolehlivý jsou a i se zaplatili, to je pravda, ale nyní v rámci úspor prostě aspoň u jednoho vím, že nejezdil pár dní, protože nebylo na výměnu oleje. :potichu

-- 2. 4. 2012 14:13 --

MELLO píše:Mám to bohužel v manuálu, protože na DSG už nevybyl peníz

škoda. a máš normál nebo combi? Co sem jezdil s roomstrem i krátkou Fábií, tak mě to přišlo zábavný autíčko ( jako s tím motorem) i spotřeba mě překvapila. v klidu 5,5l a při max. náloži a vytáčení, tak 7,2l . Na to jak sem jí nakládal to bylo slušný.

Klokan.Jack
Štamgast

Odeslat příspěvekod anonymni 2. 4. 2012 14:14

MELLO píše:Ano, výběrové řízení bylo nastavené přesně tak, aby Passat vyhrál

a já myslel, že měli nejlepší nabídku :shock: :D
anonymni

Odeslat příspěvekod MELLO 2. 4. 2012 14:44

Klokan.Jack píše:škoda. a máš normál nebo combi? Co sem jezdil s roomstrem i krátkou Fábií, tak mě to přišlo zábavný autíčko ( jako s tím motorem) i spotřeba mě překvapila. v klidu 5,5l a při max. náloži a vytáčení, tak 7,2l . Na to jak sem jí nakládal to bylo slušný.

Mám combi. Jako zábavný auto mi to zrovna moc nepřijde, na to tomu přeci jen chybí výkon a s tou spotřebou - to "nakládání" při spotřebě 7,2 bych fakt chtěl vidět :D
MELLO
MELLO

Odeslat příspěvekod mlaskac 2. 4. 2012 15:42

sprint píše:Já naopak viděl reportáž (už možná rok), kde policista tvrdil, že už mají najeto hodně přes 200 tis. km a jsou velice spolehlivé. Na pokutách se zaplatily už dávno a nemají důvod šetřit na provozních nákladech, protože prostě nemají důvod.

-- 2. 4. 2012 14:06 --

evlo píše:

bys neměl na benzin

Bych tě požádal o půjčku.

ano protože je to policajt = často blbej. TCO není jen pašík a beneli, to pouze policejní palice zvyklá věčně sát z eráru nechápe že i on s kolegou něco málo stojí (to něco je cca 600kč hodina).

Taky počítá kolik vyinkasuje ale to není to co jde na pašíka a při režii kterou tento stát má je jen proces uložení pokuty v tisících.
mlaskac
Inventář

Odeslat příspěvekod m4lcolm 2. 4. 2012 16:06

Klokan.Jack píše:
MELLO píše: Už je tomu tak :-[

A kde jsou ty tvoje kecy o výkonu? Já pomalu zvyšuji, ale ty hluboko klesáš :hm

Pořád mu to jede o dost líp než tobě, vyjádřeno papírově, akcelerace na stovku o skoro dvě vteřiny rychleji ;-) Nehledě na to, že nejezdí na "levnou" naftu z raději nejmenovaných zdrojů.
m4lcolm
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod MELLO 2. 4. 2012 16:17

Děkuju ti za zastání ;-)
MELLO
MELLO

Předchozí stránkaDalší stránka