Sharan 2010

Audi, BMW, Mercedes-Benz, Opel, Porsche, Volkswagen, Ford EU, Smart...

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod robbert 8. 3. 2012 19:55

spitfireIX píše:To jsi asi neparkoval se Supem...

Ale parkoval... Ale musím být verny značce ne??
robbert
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod MELLO 9. 3. 2012 07:34

Stejně mě ale německá preciznost občas dočkává. Třeba v tom, že na symbolu autíčka na displeji palubního počítače nechybí zadní šoupací dveře - jako ve skutečnosti. Signalizace jejich nedovření sice není vidět tak jednoznačně jako u křídlových dveří, ale nákres odpovídá realitě. Ordnung must sein!

To je dobrý :D

Ale nepochopil sem tu formulaci "dočkává" :hm
MELLO
MELLO

Odeslat příspěvekod robbert 9. 3. 2012 07:46

i v tom nadšení z té německé preciznosti se najde chybička: dočkává = dostává :-D
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod MELLO 9. 3. 2012 07:46

Tak sem to pochopil správně
MELLO
MELLO

Odeslat příspěvekod robbert 9. 3. 2012 07:49

8-)
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod MELLO 9. 3. 2012 07:53

Neopič se, na to nemáš
MELLO
MELLO

Odeslat příspěvekod robbert 9. 3. 2012 07:57

To má být uznání, ne opičení... Na opici nemám banány ;-)

Nekácet!
robbert
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Tommino 9. 3. 2012 08:52

Tak z toho bych strach vůbec neměl, já teď kupuji S-maxe, v úterý jsem s ním byl asi 2 hodiny jezdit a neměl jsem žádnej problém s parkováním, pocitově mi to přišlo jako každý jiný auto, je teda pravda, že budu mít i couvací kameru, ale v pohodě se dá i bez ní a Sharan je rozměrově skoro stejnej jako S-max, ne? Připadlo mi to jako hračka, je teda pravda,že jsem zvyklej jezdit i s MB Sprinter a nejdelší dvojmontážkou Ivecem, takže mi to přijde jako hračka. Snad bych řekl, že se mi s S-maxem parkuje líp než s A5 Sportback
Tommino
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod Honza42 9. 3. 2012 09:12

Od určité velikosti auta spíš začíná být problém s rozvorem, v kombinaci s nepříliš velkým rejdem předokolek. U Sharana předchozí generace začínají problémy třeba v některých podzemních garážích. Musel jsem dávat sakra bacha, abych to dal bez couvání, což by v případě zajíždění do 7 podlaží byl docela opruz.
Honza42
Inventář

Odeslat příspěvekod Jim 9. 3. 2012 09:50

MELLO píše:Mě se třeba blbě parkuje i s Fábií, se Sharanem bych už asi nezaparkoval vůbec

a přitom se s Fabií tak krásně parkuje díky její malé délce.... :-) mě se s ní parkuje nejlíp ze všech aut, co jsem měl. Octavia na to byla nejhorší, tam bylo třeba natrénovat odhad dozadu...
Fabia RS Dieselpower - 274PS@578Nm - EX
BMW 335Cd Dieselpower - 340PS@707Nm
Jim
TDI tuner roku 2007

Odeslat příspěvekod robbert 9. 3. 2012 10:12

není Fabie jako fabie a už vůbec ne Fabie Combi :-P

Nekácet!
robbert
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod MELLO 9. 3. 2012 10:48

Jim píše:
MELLO píše:Mě se třeba blbě parkuje i s Fábií, se Sharanem bych už asi nezaparkoval vůbec

a přitom se s Fabií tak krásně parkuje díky její malé délce.... :-) mě se s ní parkuje nejlíp ze všech aut, co jsem měl. Octavia na to byla nejhorší, tam bylo třeba natrénovat odhad dozadu...

Tp je pravda, u Octy to chtělo opravdu parkovací senzory víceméně jako nutnost
MELLO
MELLO

Odeslat příspěvekod robbert 9. 3. 2012 11:09

Naučíš se a zvykneš si na Octu i na jiná auta... Obecně nejhorší je parkovat se sedany...

Nekácet!
robbert
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod MELLO 9. 3. 2012 11:11

Něco sem s OI najezdil, ale parkování bylo fakt zatrest
MELLO
MELLO

Předchozí stránkaDalší stránka