Sharan 2010

Audi, BMW, Mercedes-Benz, Opel, Porsche, Volkswagen, Ford EU, Smart...

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod pflajshans 21. 5. 2011 20:40

Dix_ píše:Chyba je u dodavatele.Také jako barevný MAXI-DOT u B7 JE Made in Japan.

No paráda... Zrovna couvací kameru mám u Sharana objednanou... Tak jsem zvědav, zda ji ještě dodají z nějakých skladových zásob nebo mě vyfuckují a dodají bez toho. Snad to bude dealerka vědět, abych případně ještě přibalil Park Assist místo kamery.
pflajshans
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod MELLO 21. 5. 2011 21:13

Kamera je lepší než parkassist
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pflajshans 21. 5. 2011 21:28

MELLO píše:Kamera je lepší než parkassist

To si myslím taky. Proto ji tam mám. Ale když nebude, tak ať neodejdu s prázdnou...
pflajshans
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod robbert 21. 5. 2011 21:58

Pokud máš objednáno, neměli by dodat bez toho.
To, že dnes není v ceníku, neznamená, že ti ji nemohou dodat. Takže já bych se u seriozního výrobce jeko VW je nebál.
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dix_ 21. 5. 2011 22:16

pflajshans:Auto by mělo dorazit s tím,co je v objednávce.Jinak jde zkombinovat,jak Park Assist se zpětnou kaerou,jde to i samostatně jenom s předním a zadním parkovacím assistentem.
Bez bodů
Auto jedině v elektrice
Je putna kolik je koní pod kapotou.Záleží,kdo je za volantem.
Dix_
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod řidič BOB 22. 5. 2011 20:50

Dix_ píše:pflajshans:Auto by mělo dorazit s tím,co je v objednávce.

Nebyl bych si tak jistý - každopádně by o tom prodejce věděl dřív než auto dorazí. 8-)

-- 22. 5. 2011 21:52 --

robbert píše:Takže já bych se u seriozního výrobce jeko VW je nebál.

Poslyš Dalibore - když Ti dodavatel nedodá gombičky, tak je také nemůžeš dealovat dál. Není to Tvoje vina, ale za idiota budeš před zákazníky Ty a nikoliv Tvůj dodavatel. Je tohle srozumitelné i pro Tvou báňskou hlavičku nebo si zabonzuješ, že jsem vulgární? 8-D 8-D
Požádal jsem powerballa, aby mne smazal. Snad to svede...
řidič BOB
Poslední varování

Odeslat příspěvekod Dix_ 21. 6. 2011 18:48

Příplatek za prodlouženou záruku+24 měsíců,180 000 km je 8 354 Kč.
Bez bodů
Auto jedině v elektrice
Je putna kolik je koní pod kapotou.Záleží,kdo je za volantem.
Dix_
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pflajshans 30. 7. 2011 18:50

Ten příplatek za záruku je od dealera nebo z továrny? Nemohu záruku nějak najít v továrním ceníku, tam o tom není ani zmínka...
pflajshans
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Dix_ 30. 7. 2011 18:59

Na dodavatele prodloužené záruky bylo delší dobu výběrové řízení.Jde to přes IVG.
Bez bodů
Auto jedině v elektrice
Je putna kolik je koní pod kapotou.Záleží,kdo je za volantem.
Dix_
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pflajshans 17. 8. 2011 23:05

Problému s dodávkami koncernových vozů si už všimli i v německém AutoBildu:
http://www.autobild.de/artikel/lieferfristen-fuer-neuwagen-35393.html
Když jsem v únoru objednával Sharana, v duchu jsem se smál sousednímu stolu, kde prodejce oznamoval zákazníkovi, že pokud teď objedná Touarega do výroby, dočká se jej až v září. Já jsem měl naději, že na začátku prázdnin již pojedeme na dovolenou novým autem. Nakonec v květnu bylo auto zaplánováno do výroby poslední týden v červenci. A dneska mi řekli, že auto jde do výroby teprve tento týden s dodáním někdy v půlce září. Čekám, že v září mi oznámí, že auto půjde do výroby začátkem října...
KDE JE TA AUTOMOBILOVÁ KRIZE?!? Za chvíli budeme na nový auta čekat 2 roky jako za socíku, autosalony si dají nápis Mototechna a ještě budeme přespávat u vchodu ve spacáku jak na nový mobil...
pflajshans
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod vilik 18. 8. 2011 04:10

pflajshans píše:KDE JE TA AUTOMOBILOVÁ KRIZE?!? Za chvíli budeme na nový auta čekat 2 roky jako za socíku, autosalony si dají nápis Mototechna a ještě budeme přespávat u vchodu ve spacáku jak na nový mobil...

Na to se taky občas ptám. Dělám ve fabrice, co dodává výfukové systémy pro koncern, Mercedes, BMW a další. Před krizí se tu dělalo na dvě směny. Dnes ani nepřetržitý provoz nestačí pokrýt poptávku.
vilik
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Honza42 18. 8. 2011 16:33

Kde je ta krize? Přece přede dveřmi. Ten současný kalup to naznačuje. Teď se průmysl pokouší zpracovat to neuvěřitelné množství natištěných nekrytých peněz za poslední 3-4 roky a nemůže to chudák stihnout. Prostě se jede dál a víc na dluh. Proč by ne, když jsou úrokové sazby prakticky na nule. Až se kola zastaví, o to větší to bude držkopád.
Honza42
Inventář

Odeslat příspěvekod DarkEye 18. 8. 2011 22:03

Prosim vas nemate niekto nahodou kupeni casopis Auto tip 16/2011 kde bolo porovnanie Alhambra vs Sharan ? Ak mate mohli by ste mi to odfotit a poslat sem ? Dakovala :)
DarkEye
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod pflajshans 4. 9. 2011 19:25

Jsem si speciálně kvůli tomuto testu pořídil toto konkrétní číslo a jsou to vyhozené peníze. Oskenování neudělám, buď si ho kup nebo zajdi do nejbližší knihovny.
Ale rozhodně jsi o nic nepřišel. 3 stránky, z toho plocha fotek na 2 stránky, zbytek nemastný neslaný, ono taky porovnávat téměř identická dvojčata je těžké.
Výsledek bych shrnul do několika vět:
- Identická auta, pouze drobné designové odchylky
- Některé příplatky u Alhambry nejsou možné (DCC, Keyless Entry)
- Sharan ve stejné konfiguraci vyjde dráž
- Při prodeji se lépe prodá Sharan za větší peníze než Alhambra
Nic víc z toho testu neplyne.
pflajshans
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod matuS 7. 9. 2011 09:55

obe auta sa robia v rovnakej tovarni?
--
matuS

http://www.remy.sk
matuS
Štamgast
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků