VW Up! a nový motor

Audi, BMW, Mercedes-Benz, Opel, Porsche, Volkswagen, Ford EU, Smart...

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod maXX_CZ 24. 2. 2021 19:51

aspon cervene...
maXX_CZ
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod glider 24. 2. 2021 19:58

Uz nemam silu to riesit.
Polroka to je v krabici, stale nebolo kedy to dat nahodit.
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod garážmistr 24. 2. 2021 19:59

maXX_CZ píše:Mne se ty zeleny hned nezdaly :))

Mne leti USR + yellow ^^


Když jsem si spočítal, že jen nějakých 5-7tis. km/rok bude k brzdám náročnější, tak to dvě sezony dá. To už je akceptovatelný. Uvidim jak se to bude chovat a co to vydrží. To ty ostatně taky.
rwd
garážmistr
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maXX_CZ 24. 2. 2021 20:09

Jo, pro me je to taky neznama. Dusovali se, ze to piskat nebude a brzdi to prej dobre, uvidime za 14 dni.
Ja uz to resit musim, uz mi to nebrzdi :(
maXX_CZ
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod garážmistr 24. 2. 2021 20:14

Už jsem měl červený, žlutý a zelený. Jen každý na jiným autě s různým určením a režimem. Se to blbě porovnává. Jedny asi 7tis. km, druhý 50tis. km.

Na Compactu jsem velmi spokojenej s Hawk. Na Upa, ale nic lepšího než EBC není. Kromě Ferodo za dvojnásobek.
rwd
garážmistr
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maXX_CZ 24. 2. 2021 20:26

Ferodo prej docela piskaj, sem se bal. Takze pri mym stesti piskaj i tyhle a jeste jsou horsi :D
maXX_CZ
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod garážmistr 24. 2. 2021 20:27

Ne, nepískaly.
rwd
garážmistr
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tslany 24. 2. 2021 20:29

Hawky taky pískej? Ty jen prášej, ne?
Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, si nezaslouží ani svobodu ani bezpečnost.

Z is for залупа!
tslany
Inventář

Odeslat příspěvekod garážmistr 13. 5. 2021 22:36

EBC BSD & yellow stuff na autě, zatím bych je v krátkosti charakterizoval "prach jsi a v prach se obrátíš". Brzdit to brzdí, ale nic zázračnýho se neděje.

RH Cup 7x15 et37, 15mm podložky, Titan chromo polomat.

Toyo TR1 v TP rozměru 185/55 15, moc zajímavá guma. Na současnou produkci velmi pevná bočnice, zimní W452 foukaný 2,5/2,5 s rozumným vedením a přesností, TR1 2,0/1,9 s výborným vedením a přesností. Grip a adhezi neumím porovnat s jinýma gumama, samostatně vysoký na suchu i mokru, tam se mi chce napsat až překvapivě fungující. Vrstva vody slabší, na nalitý dálnici při 140 už byl cítit drobný neklid.

Obrázek
rwd
garážmistr
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod glider 13. 5. 2021 22:38

Vitaj!
Parada.

S brzdami zvlastne, brzdi to podobne ako seria?
Naposledy upravil glider dne 13. 5. 2021 22:39, celkově upraveno 1
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Redlajn 13. 5. 2021 22:38

Vypadá super. Snížení je na vzhled prostě nej.
Redlajn
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod garážmistr 13. 5. 2021 22:39

Děkuji vám.
rwd
garážmistr
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod garážmistr 13. 5. 2021 22:42

glider píše:S brzdami zvlastne, brzdi to podobne ako seria?


Brzdí to líp. Ale rozdíl není zásadní a trochu víc jsem si sliboval od dávkování a odporu pedálu. Není to úplně konzistentní.
rwd
garážmistr
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maincoonsback 13. 5. 2021 23:19

Redlajn píše:Vypadá super. Snížení je na vzhled prostě nej.

Já ti nevím.
Tady mi to prijde už moc.

Ale jako, obecně se mi.to líbí, to auto, kombinace... Jen jako asi bych tomu dal 2 cm nahoru. Tohle už na pohled může zavánět tuzerstvim, min. v očích neznalých. Zadek už se.mi zda utopený.

-- 14. 5. 2021 00:21 --

Jinak na ty T O Y A sem se díval. Myslím.ze pro ten tvůj účel jsou jak dělané. Ale spousta lidí by mohla řvát zbytečně hlučné a vyšší spotřeba... a podle všeho je asi ty za sezonu sjedes...
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod Arnie J 13. 5. 2021 23:28

garážmistr píše:EBC BSD & yellow stuff na autě, zatím bych je v krátkosti charakterizoval "prach jsi a v prach se obrátíš". Brzdit to brzdí, ale nic zázračnýho se neděje.

RH Cup 7x15 et37, 15mm podložky, Titan chromo polomat.

Toyo TR1 v TP rozměru 185/55 15, moc zajímavá guma. Na současnou produkci velmi pevná bočnice, zimní W452 foukaný 2,5/2,5 s rozumným vedením a přesností, TR1 2,0/1,9 s výborným vedením a přesností. Grip a adhezi neumím porovnat s jinýma gumama, samostatně vysoký na suchu i mokru, tam se mi chce napsat až překvapivě fungující. Vrstva vody slabší, na nalitý dálnici při 140 už byl cítit drobný neklid.

Obrázek

Zdar, no toto trvalo :D Snížení za mě krása, mezera je přesně stejná po celém obvodu. Design kol není úplně můj šálek čaje, ale co je dokonalé v dnešní době. Asi jenom já. :D
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků