Mercedes CLS 350 - r. v. 04-05

Audi, BMW, Mercedes-Benz, Opel, Porsche, Volkswagen, Ford EU, Smart...

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod 911 14. 10. 2008 18:42

nemyslim. tohle opravdu zvyraznoval..
Never a frown with golden brown
911
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod King of Potato People 14. 10. 2008 19:18

tak ja znam zrovna dva lidi, co maji CLS 350 a jeden ma pres 180tkm a na nic si nestezoval a jede to pekne, vypada to pekne, dobre auti...

kdyz zbyde na nejakej litranek objemu navic, tak bych se teeemu nebranil :)
Breaking the sound barrier
King of Potato People
Missák Garáže 2007
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod exBURN 14. 10. 2008 19:25

tak to ja bych si priplatil radeji cca 100000kc za neco takoveho:
http://tipcar.cz/mercedes-benz/mercedes ... 60191.html
nebo:
http://tipcar.cz/mercedes-benz/mercedes ... 61270.html

to druhe se mi moooc libi :-) temer nove auto (otazkou je skutecny stav)
kdyz uz takove auto,tak bych asi prisetril na 400k petilitrik :love:
exBURN
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod King of Potato People 14. 10. 2008 19:27

libi se mi jak by si kazdy radej prihodil 100kKc na auto a sam jezdi ve fabii HTP z druhe ruky... :) neni osobni poznamka na exBURNa, ale tak celkove :wink:
Breaking the sound barrier
King of Potato People
Missák Garáže 2007
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Auto1 14. 10. 2008 19:39

divxfan píše: Navíc je ten motor nezničitelnej a výkonově dostačující.


Cože? Nezničitelný? Rozvody,spojka,poloosy,nedejbože převodovka-a proč by ne-když se zadaří... Nezničitelné jsou jen pověry. A diferák tam vůbec není,viď? (MB) A zpravidla motor,který je spolehlivý,tak oddělá první mechoš,komu to do rukou v CZ přijde.
Naposledy upravil Auto1 dne 14. 10. 2008 19:43, celkově upraveno 1
Auto1
Servismen
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod King of Potato People 14. 10. 2008 19:42

MOTOR... nesouvisi pane bazarniku se spojkou ani s poloosama a uz vubec ne s prevodovkou... ano rozvody je potreba udelat v predepsanych intervalech.... ty kola, co jsem chtel a byla mi slibena nabidka asi porad nic s tim, ze by na me byla draha, ze?
Breaking the sound barrier
King of Potato People
Missák Garáže 2007
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pepi730 14. 10. 2008 19:42

Auto-písal motor...aj keď súhlas s tebou-ale to je v tejto cenovej relácii je to tak(až na tie rozvody-to nie je ľudovka
edit:jencku bol si rýchlejší
pepi730
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Beaumont 14. 10. 2008 19:49

Lehce OT: Přijde mi hrozná škoda, že si takové auto většina kupců objedná šedé, černé, stříbrné, maximálně módní bílé. Nuda a tvar nevynikne! Ještě beru světle šampaňskou metlu, ale víte jak nádherné je to auto ve vínově červené, v dobře zvolené modré nebo tmavě zelené (když už se trochu podobá Jaguaru)? K červené nebo modré by to dovnitř chtělo bílo - černý interiér Individual, k zelené samozřejmě béžová nebo koňakově hnědá sedadla...
Italská auta jsou nespolehlivá, lidská činnost způsobuje globální změnu klimatu a stroje těžší vzduchu nikdy nemohou létat! ;-)
"Zpřísňování trestů je jen marným pokusem omezených hlav, terorem si vynutit úctu k zákonům." (Jean-Jacques Rousseau)
Beaumont
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod exBURN 14. 10. 2008 19:51

King of Potato People píše:libi se mi jak by si kazdy radej prihodil 100kKc na auto a sam jezdi ve fabii HTP z druhe ruky... :) neni osobni poznamka na exBURNa, ale tak celkove :wink:


nevim, ale u tohoto auta a u teto ceny neni zase 100 000 tak hrozny peniz vzhledem k tomu, co tato investice prinese. A fabii fakt nejezdim, jsem zapomnel, ze tu clovek musi mit auto za + mega aby mohl napsat svuj nazor. Muj nazor je ze kdyz kupuju auto za 1100000 tak tech 100000 za lepsi motor,novejsi vuz atd neni tak silena investice,prece jen jde o cca 10% ,samozdrejme ze pokud je 1100000 konecna castka a vic proste neni, tak neni co resit.
exBURN
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod King of Potato People 14. 10. 2008 19:55

jen 10% je klimatizace do fabie a kolik lidi ji tam ma... kdyz tazatel napise strop, obvykle je to totalni maximum, ktere je ochotny dat a lepe kdyz se vleze pod nej.

nicmene souhlasim, ze pokud mu dalsich 100kKc nedela problem, ze neudela chybu, jen me zacina trochu vytacet, jak u kazdeho cenoveho stropu nekdo napise, kdyby si prihodil 10-50% tak budes mit fajn vozik :wink:
Breaking the sound barrier
King of Potato People
Missák Garáže 2007
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod divxfan 14. 10. 2008 19:58

Auto1 píše:
divxfan píše: Navíc je ten motor nezničitelnej a výkonově dostačující.


Cože? Nezničitelný? Rozvody,spojka,poloosy,nedejbože převodovka-a proč by ne-když se zadaří... Nezničitelné jsou jen pověry. A diferák tam vůbec není,viď? (MB) A zpravidla motor,který je spolehlivý,tak oddělá první mechoš,komu to do rukou v CZ přijde.


pětilitr je při předepsané údržbě opravdu nezničitelný. v současnosti má najeto 350tkm a většinu z toho po praze a na krátké vzdálenosti, na nějaké prohřívání, které trvá u tohoto motoru do dokonalého stavu cca 40 km, sere pes a jezdí. jednou za tu dobu byl na seřízení, jednou se vyměnil olej až po 60tkm. motor, pakliže se mu dává jen trochu péče, přežije celý auto.
divxfan
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pepi730 14. 10. 2008 20:13

Beaumont :ty si sa fakt zasníval ^^ ...ale krásne-teda až na tú zelenú- a tá zatracovaná čierna je :love:
pepi730
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Auto1 14. 10. 2008 20:35

divxfan: komedie,co píšeš,milion najede kde jaká felicie v naftě a třičtvrtě udělá benzínovka.
60na olej může dělat jen ignorant. Pozdravuj šálky.
King: Kola sháníš? Nevím jaké,a momentálně nic není,je mi líto.
CLS je drahá sranda,osobně říkám,koupit nové s garancí,případně roční a ušetřit,ale garanci ještě mít,a když tak honem pospravovat. 5let staré CLS za 1.1 bude řádná vyjetina..
Auto1
Servismen
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kojotous 15. 10. 2008 07:04

Dakujem za nazory, tych 43 000 euro je skutocne strop a momentalne ho nemozem prekrocit, skor podliest :o).
1,2 mil. kc za prakticky nove CLS z hore uvedeneho linku mi pride strasne moc podozrive a bal by som sa kupovat ho. Musel by som sa 10 x pitat preco predavat nove auto za polovicni cenu?
Auto1 - rad by som kupil rocnik 06, ak sa zadari aj 07. Dovoz samozrejme z Nemecka s tachom maximalne do 50 000 km, snad budem mat stastie a kupim auto v poriadku :).

Vratil by som sa k otazke CLS 350 CGI vs 500 (306 ps) - vykon prakticky totozny, ak budeme uvazovat v teoretickej rovine a zadame tomu ze ani jeden z motorov nebude poruchovy, ma 5 liter krom 8 valcu aj ine vyhody?
Rozhodne sa nepovazujem za tazkeho milionara a nemozem nekoukat i na ceny hlavne pojistky kde bude jak havarijna, tak povinna na uplne inej urovni za 5 liter. Dalsi problem sa stava fakt ze ak by sa mi splnilo prianie kupit model 07, mam problem - tuto motorizaciu v rocniku 07 uz nenajdem, ano?
Mimochodom od modelu 07 (pri vstupe 350 cgi motorov do CLS) prezilo samotne CLS aj niaky vyzualny facelift?
Dakujem.
Kojotous
Nováček

Odeslat příspěvekod Deli 15. 10. 2008 07:06

divxfan píše:Naopak, mně to přijde jako jedna z nejlepších motorizací - 350 není prověřená a má již zmíněná rizika a na 5,5 zas nejsou peníze. Tak co řešit? Jestli ti jde o spotřebu, tak ta u tohohle starýho pětilitru není až tak strašná, při dodržování dálničního limitu se s ním dá jet pod 10 litrů na tempomat, ověřeno nedávno cestou do belgie a francie v mamutovi. Navíc je ten motor nezničitelnej a výkonově dostačující.

a co furt chcete prověřovat? :)) a zkušenosti s Mamutem jsou opravdu hodně platné, když se vybírá CLS :oboze :mrgreen: benzínovej motor je to poslední čeho bych se u toho auta bál...

911 píše:mam pocit, ze ten 500 mel ace a ten je uzranejsi nez obvykle. jasny o penize tolik nejde, ale zas ujet 400km...

ee, ten měl starej (prověřenej :D ) V8 225kw :-)
- You’re disturbing my oboe practice.
- You don’t play the oboe.
- I could play the oboe.
8)
Deli
Bronzový avatar roku 2010
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků