Passat r.v. 04, 2.0 TDI 100Kw

Audi, BMW, Mercedes-Benz, Opel, Porsche, Volkswagen, Ford EU, Smart...

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Czuba 2. 7. 2008 10:43

Ahojte, nedávno jsem koupil tohle auti. Problem je v tom, ze mi nedavno zacalo delat to, ze kdyz trosicku namacknu spojku tak to zacne piskat, neni to neprijemne, ale jde to slyset. Nevite nahodou nekdo cim to muze byt? Auto ma najeto 120tkm. Muze byt spojka v haji? Snad ne. Pokud ano, kolik stoji novy komplet? Diky
Murphyho zákon : Pokud nezálohuješ, o svá data přijdeš. Pokud zálohuješ, vyskytne se při obnově dat na záložním médiu chyba. Důsledek: o svá data stejně přijdeš...
Czuba
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod anonymni 2. 7. 2008 11:29

lozisko spojky? cela sada spojky stoji okolo 7mi tisic
anonymni

Odeslat příspěvekod Czuba 2. 7. 2008 11:49

A to je original za sedmicku? Nebo od jineho vyrobce?
Občas se mi taky stává že mi jde hodně blbě zařadit zpátečka. Asi to bude komplet spojka co?
Murphyho zákon : Pokud nezálohuješ, o svá data přijdeš. Pokud zálohuješ, vyskytne se při obnově dat na záložním médiu chyba. Důsledek: o svá data stejně přijdeš...
Czuba
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod anonymni 2. 7. 2008 11:55

to vypada na spojku. Jinak "original" neexistuje, resp. VW zadnou spojku nedela, dela ji pro ni externi firma a od ni si to same, jenom ne s nalepkou VW originalni dil, muzes ve stejne kvalite koupit za polovicni cenu. Za ty 7 jsou tusim Valeo, daji se koupit i jine. Ale i tato obycejna ti 100-200tkm pri beznem zachazeni hrave vydrzi, spise vyrazne vice. Odrovnat spojku po 120tkm to lze jenom blbym zachazenim, nebo neustalym razeneim a jizdou v prokluzu - obycejne mestsky provoz.
anonymni

Odeslat příspěvekod Tarwas 2. 7. 2008 12:16

no a taky je otázka, jestli to má opravdu 120 a ne třeba 250 :)
Tarwas
Moderátor Galerie

Odeslat příspěvekod Czuba 2. 7. 2008 12:20

Originál kabelem jsem to zjišťoval a nemělo by být. Samo pokud tam nebylo stáhnuto míň jak padesát tkm tak to nejde poznat, ale pokud víc, tak to poznat jde :)

//edit
pokud se pletu tak mně opravte :)
Czuba
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod anonymni 2. 7. 2008 12:26

co to znamena, zes to zkousel original kabelem?
anonymni

Odeslat příspěvekod racek 2. 7. 2008 12:31

Jako že tam bylo napsany VW :-)
Ranní ptáče dál doskáče, víc sežere a dřív chcípne.

***FCUK OF SHELL***
racek
Nováček

Odeslat příspěvekod -vasek- 2. 7. 2008 12:35

Originálním startovacím kabelem propojíš volant a řadící páku a když se nezajiskří tak auto není přetočené. To neznáš? :D
-vasek-
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod Czuba 2. 7. 2008 12:41

Přímo já to nedělal, je více druhů káblů, madehome, orig ne?
Mno a nejeden člověk mi říkal pokud máš orig kábel a potřebný soft, tak zjistíš jestli bylo auto stahované nebo ne! :D
Czuba
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod anonymni 2. 7. 2008 12:56

a ten clovek co ti to rikal je nakolik duveryhodny? nebyl to treba sam prodejce?
anonymni

Odeslat příspěvekod Czuba 2. 7. 2008 13:10

Hlavní mechanik v servisu
Známý
Czuba
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod anonymni 2. 7. 2008 13:30

no takhle, spojku lze odrovnat i za 10tkm i za 500tkm. Navic muze byt od vyroby slabsi a nevydrzi tolik. Kazdopadne zpet k problemu - dle meho nazoru je to spojka, cela sada vyjde okolo 7tisic a s praci do 10k. V autoraku tak 2x tolik.
anonymni

Odeslat příspěvekod Czuba 2. 7. 2008 13:32

Sehnat spojku a vyměňit uř není problém. V servisech plno známejch :) ok poradíte mi pls link na nějaký obchod kde tokoupím? Díky
Czuba
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod anonymni 2. 7. 2008 13:44

anonymni

Další stránka