Inu HTP ...

Fabia, Octavia, Superb,...

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod jansko 30. 1. 2008 01:23

Nuz tak ja vam poviem iba tolko ze je mi naozaj smutno ze Fabiu I prestali vyrabat, raz som si to este chcel kupit. (brand new)
Je to fakt "skoda".
Take mile auto.
jansko
Nováček

Odeslat příspěvekod Vody 30. 1. 2008 01:34

NiceOne píše:Vojetyho citroena si muzem koupit vsichni. ...ale na hatapku se vydelava tezko ;)
:D Nj někdo koupí za pár peněz vojetýho citroena, a někdo těžce vydělává na HTP, jenže ono ten citrón je pohodlnější, má lepší motory a dá se koupit celkem levně. Ale samozřejmě na HTP nemá, to je trhák ve všech ohledech, jede to jako zpraku, vůbec to z člověka nevymlátí duši a vůbec ne nemá zvuk jako sekačka, ceny taky vůbec nejsou špatnný Nicméně pořád lepší než ford :mrgreen: :mrgreen:
MB W202 C200 100KW
Vody
Inventář

Odeslat příspěvekod Vody 30. 1. 2008 01:35

jansko píše:Nuz tak ja vam poviem iba tolko ze je mi naozaj smutno ze Fabiu I prestali vyrabat, raz som si to este chcel kupit. (brand new)
Je to fakt "skoda".
Take mile auto.
:D je fakt že kdy bysme to byli bez ironie
MB W202 C200 100KW
Vody
Inventář

Odeslat příspěvekod NiceOne 30. 1. 2008 07:29

Vody píše: :D Nj někdo koupí za pár peněz vojetýho citroena, a někdo těžce vydělává na HTP, jenže ono ten citrón je pohodlnější, má lepší motory a dá se koupit celkem levně. Ale samozřejmě na HTP nemá, to je trhák ve všech ohledech, jede to jako zpraku, vůbec to z člověka nevymlátí duši a vůbec ne nemá zvuk jako sekačka, ceny taky vůbec nejsou špatnný Nicméně pořád lepší než ford :mrgreen: :mrgreen:e/quote]

Kdyby to byla aspon z casti pravda, tak si nikdo nekupuje nova auta a vsichni nakoupi ojete citroeny a jsou spokojeni. Bohuzel to tak neni. Lidi chteji jezdit a ne lezet cele dny pod autem.

By me zajimalo proc ty mas P106? ...za jeho cenu bys urcite Citroen BX koupil, kdyz je to tak super skvele auto.

A chces mi tvrdit ze P106 je lepsi nez Fabia? :D
Peugeot 308 SW 1.6 HDI
iPhone SE
NiceOne
Inventář

Odeslat příspěvekod Laky 30. 1. 2008 07:35

Vody:

Bez ironie a objektivne:
trojvalec 1,2 zase nie je az taky "tragicky" motor, ako sa tu snazia niektori prispievajuci, zvacsa bez osobnej skusenosti", presvedcit...

Bezne jazdenie po meste aj s plne obsadenym autom nie je problem...

Urcite neprekvapi vyssia spotreba na dialnici pri rychlostiach 120+.... ten motor na to nie je urceny. Taktiez to nie je idealna motorizacia na cesty na dovolenku styl 4x dospely + plny kufor + truhla na streche....

Pri beznom pouziti ten motor nema ziaden problem...
Laky
Štamgast

Odeslat příspěvekod Laky 30. 1. 2008 07:37

Poznam aj podstatne horsie motory.... Napr. stvorvalec 1,1 od citroenu.... Rozdiel v objeme cca 0,1L, 1 valec navyse, avsak vykon o nic moc, krutiaci moment je lepsie si ani nevsimat...
Laky
Štamgast

Odeslat příspěvekod NiceOne 30. 1. 2008 07:45

By me zajimalo jestli s tim pan Vody vubec nekdy jel, nebo to videl pouze na obrazcich.
Peugeot 308 SW 1.6 HDI
iPhone SE
NiceOne
Inventář

Odeslat příspěvekod palmexman 30. 1. 2008 08:05

Já jsem třeba s Haťapkou jednou jel, měl jsem to jako náhradní vůz a i se mi s tím na křižovatce podařilo nečekaně hrábnout :mrgreen: PROSTĚ High Torque Performance
\______
/__|___\___
[(O)_____(O)\
Inventář

Odeslat příspěvekod NiceOne 30. 1. 2008 08:24

No jo to hrabe porad. ...lehkej predek.
Peugeot 308 SW 1.6 HDI
iPhone SE
NiceOne
Inventář

Odeslat příspěvekod palmexman 30. 1. 2008 08:44

NiceOne píše:No jo to hrabe porad. ...lehkej predek.

Tak to chce otylou přítelkyni a nebo tchýni vedle sebe :mrgreen:
\______
/__|___\___
[(O)_____(O)\
Inventář

Odeslat příspěvekod MELLO 30. 1. 2008 09:02

Většina majitelů HTP v pohodě stačí, tak co. 8)
MELLO
MELLO

Odeslat příspěvekod sparrow75 30. 1. 2008 10:28

NiceOne píše:
Vody píše: :D Nj někdo koupí za pár peněz vojetýho citroena, a někdo těžce vydělává na HTP, jenže ono ten citrón je pohodlnější, má lepší motory a dá se koupit celkem levně. Ale samozřejmě na HTP nemá, to je trhák ve všech ohledech, jede to jako zpraku, vůbec to z člověka nevymlátí duši a vůbec ne nemá zvuk jako sekačka, ceny taky vůbec nejsou špatnný Nicméně pořád lepší než ford :mrgreen: :mrgreen:e/quote]

Kdyby to byla aspon z casti pravda, tak si nikdo nekupuje nova auta a vsichni nakoupi ojete citroeny a jsou spokojeni. Bohuzel to tak neni. Lidi chteji jezdit a ne lezet cele dny pod autem.

By me zajimalo proc ty mas P106? ...za jeho cenu bys urcite Citroen BX koupil, kdyz je to tak super skvele auto.

A chces mi tvrdit ze P106 je lepsi nez Fabia? :D

Neblázni kde by se vzalo tolik ojetých Citroenú :hm
Mello je jediný,Mello je naše internetové slunce,Mello je náš bůh
a proto modleme se společně Mello náš jediný na nebesích.
sparrow75
Missák Garáže 2010

Odeslat příspěvekod ron.jeremy 30. 1. 2008 14:29

[quote="Spiridon":*****]Kdyby si dal nekdo tu práci a kouknul se do prodejních statistik škodovky, tak by zjistil, že je to nejpočetněji zastoupená motorizace. Je opravdu tak špatné? Prodává se velice dobře a to nejen ve škodovkách a nejenom u nás.n/quote][/quote:*****]
To je jako napsat, jak je skvělý sýr eidam 30% (zásadně se musí číst "ajdam"), protože [i:*****]si ho lidi nejvíc berou[/i:*****], přesto že vypadá i chutná jako školní stírací pryž. Stoupni si k pultu a koukej, kolik lidí si koupí grana padano nebo uleželou goudu. Tyhle věci se prodávají proto, že jsou lacinější, a ne pro jejich kvality.
Nyní AKCE! Ke každému dieselovému motoru rakovina pro vaše děti zdarma!
ron.jeremy
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod MELLO 30. 1. 2008 14:38

ron.jeremy píše:
Spiridon píše:Kdyby si dal nekdo tu práci a kouknul se do prodejních statistik škodovky, tak by zjistil, že je to nejpočetněji zastoupená motorizace. Je opravdu tak špatné? Prodává se velice dobře a to nejen ve škodovkách a nejenom u nás.n/quote]
To je jako napsat, jak je skvělý sýr eidam 30% (zásadně se musí číst "ajdam"), protože pi]si ho lidi nejvíc berouu/i], přesto že vypadá i chutná jako školní stírací pryž. Stoupni si k pultu a koukej, kolik lidí si koupí grana padano nebo uleželou goudu. Tyhle věci se prodávají proto, že jsou lacinější, a ne pro jejich kvality.p/quote]

Slyšeli jste slovo boží :oboze

Budeš se možná divit, ale mě kvalitní eidam chutná víc než gouda..např.
MELLO
MELLO

Odeslat příspěvekod Mr.Semtex 30. 1. 2008 15:01

MELLO píše:
ron.jeremy píše:
Spiridon píše:Kdyby si dal nekdo tu práci a kouknul se do prodejních statistik škodovky, tak by zjistil, že je to nejpočetněji zastoupená motorizace. Je opravdu tak špatné? Prodává se velice dobře a to nejen ve škodovkách a nejenom u nás.n/quote]
To je jako napsat, jak je skvělý sýr eidam 30% (zásadně se musí číst "ajdam"), protože pi]si ho lidi nejvíc berouu/i], přesto že vypadá i chutná jako školní stírací pryž. Stoupni si k pultu a koukej, kolik lidí si koupí grana padano nebo uleželou goudu. Tyhle věci se prodávají proto, že jsou lacinější, a ne pro jejich kvality.p/quote]

Slyšeli jste slovo boží :oboze

Budeš se možná divit, ale mě kvalitní eidam chutná víc než gouda..např.o/quote]

Tak to teda ne.. pozor2 Jedině Primátor..

Primátor rulezzz.. :D
Mr.Semtex
Hodnostář

Předchozí stránkaDalší stránka