[Škoda News II] - Škoda Rapid oficiálně

Fabia, Octavia, Superb,...

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Jak se vám líbí Rapid?
1 9 %  18%  [ 9 ]
2 24 %  50%  [ 24 ]
3 10 %  20%  [ 10 ]
4 3 %  6%  [ 3 ]
5 2 %  4%  [ 2 ]
Celkem hlasů : 48

Odeslat příspěvekod George_Couser 20. 10. 2008 16:41

Bych řekl, že se Supem a Oktou nemá vůbec nic společného...
George_Couser
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Deny.Kr 20. 10. 2008 17:05

myslíš, že ty modely byly stvořeny ještě za jeho předchůdce?..i když na tom asi něco bude..... :hm
Deny.Kr
Nováček

Odeslat příspěvekod SKAJA 20. 10. 2008 20:01

novýho Supa dělal tuším ten stejnej maník jako původní OII...je to nějakej čech, takovej korpulentní pán...respektive jeho návrh to vyhrál, šéfdesigner byl samozřejmě někdo jinej...SII beztak vznikal ještě za Ingelatha a kdo ví, jestli FL OII taky nemá "na svědomí" on, možná Manske, těžko říct :hm
OII 2.0TDI - dlouhodobá spotřeba 9,8l/100km
SKAJA
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod George_Couser 20. 10. 2008 22:05

Tak koule je marod, tak jsem si dal dnes kafe a četl jsem z lógru. Podle něj to příjde ve středu, aby si zítra mohli všichni koupit nové baterky do svých kalkulaček... :D
George_Couser
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jannnn 20. 10. 2008 22:24

Mno ja co se dozvidam, tak pry jsou na lince pousteny veci, ktery by driv ven nepustili. Prikaz pry vysel z koncernu, kde si mysli, ze skoda nemusi byt natolik kvalitni jak je. :-l

netvrdim, ze je to pravda, netvrdim, ze je to lez. proto rikam "pry". jak jsem slysel, tak prodavam, ale zminilo se o tom nekolik nezavislych lidi, co ve skode makaji...
jannnn
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod George_Couser 20. 10. 2008 22:53

jannnn: Třeba chce být Škodovka konečně rovnocenným konkurentem fiatu. :mrgreen:
George_Couser
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kubax 20. 10. 2008 23:46

jannnn píše:Mno ja co se dozvidam, tak pry jsou na lince pousteny veci, ktery by driv ven nepustili. Prikaz pry vysel z koncernu, kde si mysli, ze skoda nemusi byt natolik kvalitni jak je. :-l

netvrdim, ze je to pravda, netvrdim, ze je to lez. proto rikam "pry". jak jsem slysel, tak prodavam, ale zminilo se o tom nekolik nezavislych lidi, co ve skode makaji...

neco podobneho jsem taky slysel....ze drobnosti ktery by na vystupni kontrole ve Wolfsburgu neprosli ve Skode v klidu projdou...
Have you tried turning it off and on again ???
------------------------------------------------------
Kubax
Nákupčí roku 2007
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Deny.Kr 21. 10. 2008 05:26

George_Couser píše:Tak koule je marod, tak jsem si dal dnes kafe a četl jsem z lógru. Podle něj to příjde ve středu, aby si zítra mohli všichni koupit nové baterky do svých kalkulaček... :D

jj, i prodeejce řekl totéž - 22.10.
Deny.Kr
Nováček

Odeslat příspěvekod Robin10 21. 10. 2008 06:38

George_Couser píše:jannnn: Třeba chce být Škodovka konečně rovnocenným konkurentem fiatu. :mrgreen:


Nebo VW? Po přečtení testu passatu 2.0 TDi na 100 tkm v Autotipu to vypadá, že nejhorší auta teď opravdu dělají soudruzi z NDR
Robin10
Nováček

Odeslat příspěvekod Deny.Kr 21. 10. 2008 12:46

Passat je krám..
Deny.Kr
Nováček

Odeslat příspěvekod Brus 21. 10. 2008 12:50

SKAJA píše:novýho Supa dělal tuším ten stejnej maník jako původní OII...je to nějakej čech, takovej korpulentní pán...respektive jeho návrh to vyhrál, šéfdesigner byl samozřejmě někdo jinej...SII beztak vznikal ještě za Ingelatha a kdo ví, jestli FL OII taky nemá "na svědomí" on, možná Manske, těžko říct :hm


mám pocit že SII dělal Cibulka
Brus
Inventář

Odeslat příspěvekod buly5 21. 10. 2008 14:07

Brus: zmen si prosimte obrazek dela se mi spatne :-D
buly5
Nováček

Odeslat příspěvekod pavproch 22. 10. 2008 08:39

George_Couser píše:jannnn: Třeba chce být Škodovka konečně rovnocenným konkurentem fiatu. :mrgreen:


Fčíls ně n asráááál! ;-)
pavproch
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod George_Couser 22. 10. 2008 11:57

Vidím, že Skaja to sem ještě nedal:

http://cz.youtube.com/watch?v=aIIj1y_kYeo

:D
George_Couser
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Užovka 22. 10. 2008 12:47

buly5 píše:Brus: zmen si prosimte obrazek dela se mi spatne :-D


z toho avataru je mi fakt nabliti !!
BMW 320d (E93) Bj. 2013
Fiat Fiorino JTD
Užovka
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků