Felicie - výbava GLX

Fabia, Octavia, Superb,...

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod TomKQT 15. 10. 2007 14:52

ABS není v základu v žádné verzi, airbagy jen v té nejvyšší a to hned dva najednou.

Ceny jsou taky zajímavé.
Začínají na 219 900 za LX Standard 1.3 MPI/40 kW a končí na 356 100 za GLX Comfort 1.9 D/47 kW
TomKQT
Štamgast

Odeslat příspěvekod DanielDesign 15. 10. 2007 14:57

mety: Len tak od veci. To Bmw 3, čo máš na obrázku robil najaký majster?
Okamžite ale okamžite zrušte ban na autách!!!!
DanielDesign
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod DanielDesign 15. 10. 2007 14:57

TomKQT píše:ABS není v základu v žádné verzi, airbagy jen v té nejvyšší a to hned dva najednou.

Ceny jsou taky zajímavé.
Začínají na 219 900 za LX Standard 1.3 MPI/40 kW a končí na 356 100 za GLX Comfort 1.9 D/47 kWf/quote]

Tie airbagy boli za príplatok? Koľko stáli?
Okamžite ale okamžite zrušte ban na autách!!!!
DanielDesign
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Ondrej1 15. 10. 2007 15:01

Potvrzuji Sauronovu zkušenost. Sám jsem pořizoval kombíka 5/1997 a pokud bych chtěl počkat, tak bylo možné si to napískat, jak člověk chtěl. Já jsem nakonec bral skladovku (LX Super 1.3MPi) za 295 000, která sice nebyla přesně to co jsem chtěl, ale zato byla hned, což jsem považoval v turbulentním prostředí května 1997 za dost podstatnou výhodu. Pro srovnání, zhruba v téže době Daewoo Nexia, sice s jedním airbagem, ale třeba bez otáčkoměru a centrálu (tomu říkám social edition) za 320 000 a havarijní pojistka ve srovnání s Felicíí téměř dvojnásobná (přes 20 000 za rok, to byly časy). Koupě Západního Evropana vůbec nepřicházela v úvahu.
Ondrej1
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod TomKQT 15. 10. 2007 15:01

Příplatek za airbag u všech verzí stejný
řidiče: 9 800 Kč
řidiče a spolujezdce: 19 600 Kč
TomKQT
Štamgast

Odeslat příspěvekod TomKQT 15. 10. 2007 15:05

Co se týká možnosti výběru - když kupovali rodiče (1996, viz ceník) tak si mohli zvolit cokoliv. Akorát se dlouho čekalo, takže nakonec to byl kompromis. Barva podle přání ale výbava o stupeň horší (LX special místo super). No a plus centrální zamykání s dálkovým ovládáním, které servis s pohodě namontoval (samozřejmě za příplatek). Takže nakonec oproti LX super chyběly jen tónovaná skla (bohužel), zato centrál byl dálkový a ne jen rádobycentrální.
TomKQT
Štamgast

Odeslat příspěvekod west_colton 15. 10. 2007 17:34

rok 97, august. GLX standard, presne to sedi

pamatovy cyklovac steriacov... co je na tom nepochopitelne? :shock:
west_colton
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod TomKQT 15. 10. 2007 18:03

west_colton píše:rok 97, august. GLX standard, presne to sedi

pamatovy cyklovac steriacov... co je na tom nepochopitelne? :shock:

No já nevím co si pod tím představit. Časovač stěračů s libovolně nastavitelnou délkou cyklu totiž měla i naše Felicie (LX special). Takže tohle musí být něco lepšího :eh
TomKQT
Štamgast

Odeslat příspěvekod bojler 15. 10. 2007 18:11

Pohnes pravou packou nahoru, setre to. Pak nastavis po zvolene dobe do polohy jedna a ono to pak ve stejnych intervalech dal stira. Neni to tak jako v Octavce a novejsich autech, kde je cyklovac nastavitelny na 4 nebo kolik poloh predem definovanych.
bojler
Inventář

Odeslat příspěvekod antif 15. 10. 2007 18:11

Přesně jak píše TomKQT.
Felicia 1.6 GLX ve výbavě comfort + ABS + stříbrná metalíza. Cena 430.000,- . Jinak super kára. Zrychlení z 0-100 sice za 13,5s, ale max krouťák již od cca 2200 ot/min, takže trhač asfaltu, zejména jízda do kopce úplně super. Měl jsem ji 7 let, až na problémy s korozí a se škrtící klapkou (problém 1.6 VW), nedám na ni dopustit.
antif
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod TomKQT 15. 10. 2007 18:15

bojler píše:Pohnes pravou packou nahoru, setre to. Pak nastavis po zvolene dobe do polohy jedna a ono to pak ve stejnych intervalech dal stira. Neni to tak jako v Octavce a novejsich autech, kde je cyklovac nastavitelny na 4 nebo kolik poloh predem definovanych.

Tohle ale má i Felicie LX Comfort! Díky tomu, že podle ceníku jsem takovouhle featuru nečekal tak jsme to zjistili až později, že to takhle jde. Ale opravdu to tam je a nebylo to rozhodně dokupováno zvlášť!

Proto nechápu, co u GLX znamená ten paměťový cyklovač.
TomKQT
Štamgast

Odeslat příspěvekod antif 15. 10. 2007 18:16

bojler píše:Pohnes pravou packou nahoru, setre to. Pak nastavis po zvolene dobe do polohy jedna a ono to pak ve stejnych intervalech dal stira. Neni to tak jako v Octavce a novejsich autech, kde je cyklovac nastavitelny na 4 nebo kolik poloh predem definovanych.

No unovějších aut to jde trošku dál, buď je stírání řízeno dešťovým senzorem a nebo v závisloti na rychlosti jízdy.
antif
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod bojler 15. 10. 2007 18:27

antif: opravdu? to bych fakt necekal, ze muze existovat neco jako senzor.

tomqt: mozny to je, ja ti to nevyvracim :-)
bojler
Inventář

Odeslat příspěvekod George_Couser 15. 10. 2007 18:34

TomKQT píše:

Tohle ale má i Felicie LX Comfort! Díky tomu, že podle ceníku jsem takovouhle featuru nečekal tak jsme to zjistili až později, že to takhle jde. Ale opravdu to tam je a nebylo to rozhodně dokupováno zvlášť!

Proto nechápu, co u GLX znamená ten paměťový cyklovač.
George_Couser
Moderátor

Odeslat příspěvekod TomKQT 15. 10. 2007 18:39

George_Couser píše:Tohle měl už Favorit... :lol:-/quote]

S libovolně (plynule a s dost velkým rozsahem) nastavitelným časem? Nevím, Favoritem jsem jezdil jen v autoškole :D

Každopádně pořád nevím, co je to ten paměťový cyklovač když tohle to není. Nebo mají v ceníku chybu? :razz:
TomKQT
Štamgast

Předchozí stránkaDalší stránka