denni sviceni za babku..na vsechny fabie-octavie1

Fabia, Octavia, Superb,...

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod petrpetr 5. 8. 2007 10:14

proc platit 1000-1500kč za origo denni sviceni kdyz je to mozne udelat mnohem levneji?? :)
petrpetr
Nováček

Odeslat příspěvekod petrpetr 5. 8. 2007 10:15

tak jsem dneska uplne koukal...kamarad autoeletrikar...mi zapojil denni sviceni...stalo to teda 450kč-..ale nema to chybu...po otoceni klicku mi normalne sviti svetla-potkavaci..a pekne bez zadni casti..jen predek(jako u octavie2)-popr.na prani lze udelat i aby svitili zadni svetla..ale prislo mito zbytecny..rikal ze mi tm zadny zpoždovaci rele davat nebude..protože ty se hodne zahrivaji a odchazeji...je to opravdu mala uprava-ktera trva priblizne 3-5minut ale to vite...za kazdou know-how se dnes plati..jde to udelat na vsechny fabie.....a funguje to normalne jako orig.denni sviceni...pri otoceni klicku se mi rozsviti svetla,po otoceni klicku do "startovaci polohy-zhasnou-a hned jak pustite klicek-motor nabehl- tak zase nabehnou...a fungujou i popř.nasilném chcipnuti motoru.kdyz prijde noc..otocim standartne vypinacem-rozviti se palubovka...svetla -zadni atd.sviti nomalne standartne...kdo budete mit zajem napiste soukromou zpravu...a napisu vam na nej kontakt.. nechapu proc platit 1500za orig.denni sviceni od skodovky...a rikal jsem si 450kč?to uz me nevytrhne...
petrpetr
Nováček

Odeslat příspěvekod Vometák 5. 8. 2007 11:13

petrpetr: ve kterém městě bydlí kámoš?
Vometák
Nováček

Odeslat příspěvekod petrpetr 5. 8. 2007 11:15

bydli kousek od kladna...ale pracuje ve firme a jezdi po cely čr... :)
Naposledy upravil petrpetr dne 5. 8. 2007 11:24, celkově upraveno 1
petrpetr
Nováček

Odeslat příspěvekod petrpetr 5. 8. 2007 11:24

ta cena byla cena "bez papiru"-neni co by se na tom pry ****... opravdu to funguje naprosto stejne...nechapu jak si skodovka muze vzit 1500kč i s praci..hrozny....on na tohle prave prisel-na zpusob bez zpozdovaciho rele...je to levnejsi spolehlivejsi ...tak jsem mu dal 450...vzal si auto do garaze-musel jsem bohuzel zustat venku-asi abych upravu nevidel....na jednu stranu to chápu prijit na to ja ,tak bych taky nechtel aby to nekdo videl.a vubec si nestezuju...a hlavne kdyz mi nesviti zadek-...vypada to moc dobre:-)a rikal ze to neni problem udelat ani na octavii 1.a rikam trvalo to asi 5minut :)
petrpetr
Nováček

Odeslat příspěvekod Vometák 5. 8. 2007 11:28

Nic proti, ale to asi hodně lidí odradí, když nebudou moc být u svého auta.
Vometák
Nováček

Odeslat příspěvekod oscar 5. 8. 2007 11:31

priznam se ze zapnout predni parkovacky aniz by svitily zadni je docela umeni. zvlast kdyz to je na stejnym dratu.

jinak dve diody a xkontakt a plni tostejnou funkci. ale za 5 minut bych to nemel a za 450 bych u toho auta neotviral ani dvere.
Psychotik je, zjednodušeně řečeno, člověk, žijící ve svém vlastním světě, obtížně rozlišující představy a realitu - petrumr.
oscar
Inventář

Odeslat příspěvekod Žíža 5. 8. 2007 11:45

Nedělal to nějak podobně jako v tomto návodu ?
http://www.skodaoctavia.cz/Interiernavo ... viceni.htm
Forman r.94, BMM 40kw (6,3-6,9L) -> Octavia combi Collection r.03, 1.8T 110kw (6,3- 6,9L na 16")
Každé auto žere skoro stejně, vše záleží na řidiči !
Žíža
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod petrpetr 5. 8. 2007 11:51

tak to nevim...ale ted mi sviti jen potkavaci...bez parkovacek a zadnich..tak nevim...a rikam spokojenost:-)jeste ze jsem nesel do origo... :lol:
petrpetr
Nováček

Odeslat příspěvekod petrpetr 5. 8. 2007 11:52

a mel to opravdu za 5minut...-teda mam fabii...jen zajel do garaze ja si dal jednu cigaretu a sotva sem dokouril uz to mel..asi jde o to vedet kam sahnout a nic slozityho ot nebude:-)
petrpetr
Nováček

Odeslat příspěvekod Žíža 5. 8. 2007 11:55

Já bych automatické zapínání světel nechtěl, sklerotik zatím nejsem a aby se mi to po každém otočení klíčku zbytečně zapínalo, když chci jen kousek posunout auto.....ale zase chápu, že někdo zapomíná, tak to chce nějak zautomatizovat.
Forman r.94, BMM 40kw (6,3-6,9L) -> Octavia combi Collection r.03, 1.8T 110kw (6,3- 6,9L na 16")
Každé auto žere skoro stejně, vše záleží na řidiči !
Žíža
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod petrpetr 5. 8. 2007 11:57

jo jo ..presne...ja jsem taky clovek kterej hned jak nastartuje auto tak otoci spinacem na svetla...ale uz kolikrat se mi stalo ze jsem mel "vypadek"a pak asi po 15km useku sio rikam proc na me ted to auto bliklo...a zase svetla sakra...takze timhl uz je to alespon pojištěne..ted se jen zase naucit ze vlastne na ten spina nemusim vubec sahat:-)))
petrpetr
Nováček

Odeslat příspěvekod petrpetr 5. 8. 2007 11:58

jo jo ..presne...ja jsem taky clovek kterej hned jak nastartuje auto tak otoci spinacem na svetla...ale uz kolikrat se mi stalo ze jsem mel "vypadek"a pak asi po 15km useku sio rikam proc na me ted to auto bliklo...a zase svetla sakra...takze timhl uz je to alespon pojištěne..ted se jen zase naucit ze vlastne na ten spina nemusim vubec sahat:-)))
petrpetr
Nováček

Odeslat příspěvekod sMartin 5. 8. 2007 12:02

Rozdil je v tom, ze skodovka montuje atestovane vyrobky. Samotny material (je hodne vyrobcu) stoji kolem 500kc. Svetla se zapnou az po nastartovani! Ty zbytecne blikas zarovkama...
Navic tvoje zapojeni neni spravne - zadni svetla musi svitit. Az kdyz budes mit pridavne svetla pro denni sviceni, tak nemusis zapinat zadni svetla.

Ja uz jsem se zapinani svetel namontoval az az... :) Ale tohle bych si nikomu nedovolil zapojit. Kdyz odhlednu od toho zbytecneho zapinani/vypinani pri startovani (nekomu to nevadi), tak kazdopadne zadni parkovacky mely byt zapojene. Ale to uz by chlapek musel pridavat diody a ne jen prehazovat draty... ;-)
sMartin
Štamgast

Odeslat příspěvekod NiceOne 5. 8. 2007 12:06

Neni to nahodou uplne jednoduche zapojeni potkavacek na spinane napeti? ...stejne jako pro autoradio?
Peugeot 308 SW 1.6 HDI
iPhone SE
NiceOne
Inventář

Další stránka