Škoda Felicia - 1,3 MPI, koupili byste?

Fabia, Octavia, Superb,...

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod p0etrik 12. 7. 2007 19:49

one-z píše:http://vyzkouseno.cz/showcar.php?id=109956
si sem mohl hodit odkaz, aby se vědělo o čem se debatuje...
Tak za tohle bych nedal 90 000 ani omylem, tu co jsem našel za 60 má oproti téhle abs, airbag nevím, ta tvoje ho na fotkách má, ale napsaný není, že by byl už bouchlej :hm a nemá mlhovky, závěs a o 26tkm víc na hrbu. k/quote]

No zrovna tady se jedna o stejny bazar jako jsou vsechny ostatni. "Kancelar" je v plechove maringotce, prodavaji to tam nejaci dva mladosi v maskacich, proste typicky solidni "autorizovany bazar". :D

Byl jsem se tam pred rokem divat na jednu Fabii, krasna, prijedte, skvely stav. Prijel jsem tam, auto do*ebane az hruza, na netu psali ze ma central, nic tam nebylo, ve chladici kapaline olej. Kdyz jsem se prodejce ptal proc mne do telefonu kecal hovadiny a ja tam zbytecne jel 80km, tak akorat koktal ze je tam to auto jenom 2 dny, ze to jeste nestihli prohlidnout. Na to jsem mu rekl ze je to zvlastni kdyz uz ho maji na netu 3 tydny i s fotkama. Na jeho slova "tak snad nekdy priste" jsem mu odpovedel ze priste mozna, ale ne v tomto bazaru a odesel jsem.
p0etrik
Servismen

Odeslat příspěvekod one-z 12. 7. 2007 20:04

p0etrik:hm zajímavý, teď mě tak napadá jestli se na ní už byl vůbec podívat... :hm :)
one-z
Inventář

Odeslat příspěvekod HondaMan 12. 7. 2007 20:34

NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE
"He who sacrifices freedom for security deserves neither." Benjamin Franklin
HondaMan
Řezník Garáže

Odeslat příspěvekod Brus 12. 7. 2007 21:38

holé šílenství.

Mám ten zázrak nějaký ten pátek, tak si myslím, že k tomu mám co říct
Brus
Inventář

Odeslat příspěvekod Mino 12. 7. 2007 22:18

Odkazy z tipcars - jsou dva zpusoby

U prohlizeni auta je vpravo tlacitko Poslat e-mail. To si poslete a za chvili vam prijde odkaz. Dost blby a zdlouhavy zpusob

Dale - http://www.tipcar.cz, mam dojem ze to je presna kopie tipcars, pouze na webovem rozhrani, ale jiste to nevim

Zadne jine zpusoby uz neznam, mozna jsou.
Auto - Nissan Primera 5D 2.0 SLX (1997), Honda Accord 2.0i Sport (2006)
Mino
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod k-o-l-m-i 13. 7. 2007 07:51

Tak po Vašich názorech a dalším uvažnování jsem hledal dál a natrefil na tyto dva tipy. To už by mohlo být lepší co?

První

Druhá

Jinak děkuji za skvělou diskuzi :tleskani
Život je plný nejasností...
k-o-l-m-i
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Petr1968 13. 7. 2007 08:48

2 ano
Smrt je pouhý okamžik, kdežto hanba trvá navěky.
Petr1968
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod one-z 13. 7. 2007 16:14

dvojka, o té jsem o několik stránek psal :wink:
one-z
Inventář

Předchozí stránka