Autoradio Škoda Symphony

Fabia, Octavia, Superb,...

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod MELLO 7. 5. 2007 22:05

oscar píše:no, je mi docela zahadou ze se mu to nesynchronizuje samo. todle delaly u vw auta uz pred 8 lety.


Třeba to až zas tak "původní" rádio nebude :lol:
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 8. 5. 2007 07:51

MELLO píše:
oscar píše:no, je mi docela zahadou ze se mu to nesynchronizuje samo. todle delaly u vw auta uz pred 8 lety.


Třeba to až zas tak "původní" rádio nebude :lol::/quote]

Pokud se odpojí baterie tak je vložení kódu nutné.U mé Fabie se to musí taky zadat.Je to určitá ochrana proti kradení autorádií i když se dá samozřejmě překonat,ale není to zas tak jednoduché.
anonymni

Odeslat příspěvekod Posraldescu 8. 5. 2007 08:45

PaulZ píše:
MELLO píše:
oscar píše:no, je mi docela zahadou ze se mu to nesynchronizuje samo. todle delaly u vw auta uz pred 8 lety.


Třeba to až zas tak "původní" rádio nebude :lol::/quote]
Pokud se odpojí baterie tak je vložení kódu nutné.U mé Fabie se to musí taky zadat.Je to určitá ochrana proti kradení autorádií i když se dá samozřejmě překonat,ale není to zas tak jednoduché.a/quote]


Neni to nutne, staci zapnout zapalovani a pustit radio, samo se to odkoduje z ridici jednotky.
Každej nemůže bejt chytrej, ti hloupí musejí dělat výjimku, poněvadž kdyby byl každej chytrej, tak by bylo na světě tolik rozumu, že by z toho byl každej druhej člověk úplně blbej (Švejk)
Posraldescu
Avatar roku 2011
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 8. 5. 2007 08:58

**** píše:
PaulZ píše:
MELLO píše:
oscar píše:no, je mi docela zahadou ze se mu to nesynchronizuje samo. todle delaly u vw auta uz pred 8 lety.


Třeba to až zas tak "původní" rádio nebude :lol::/quote]
Pokud se odpojí baterie tak je vložení kódu nutné.U mé Fabie se to musí taky zadat.Je to určitá ochrana proti kradení autorádií i když se dá samozřejmě překonat,ale není to zas tak jednoduché.a/quote]

Neni to nutne, staci zapnout zapalovani a pustit radio, samo se to odkoduje z ridici jednotky.


Přesně tak, i když se odpojí baterka, ale rádio zůstane ve stejném autě, nemusí se zadávat kód.
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 8. 5. 2007 10:47

**** píše:
PaulZ píše:
MELLO píše:
oscar píše:no, je mi docela zahadou ze se mu to nesynchronizuje samo. todle delaly u vw auta uz pred 8 lety.


Třeba to až zas tak "původní" rádio nebude :lol::/quote]
Pokud se odpojí baterie tak je vložení kódu nutné.U mé Fabie se to musí taky zadat.Je to určitá ochrana proti kradení autorádií i když se dá samozřejmě překonat,ale není to zas tak jednoduché.a/quote]

Neni to nutne, staci zapnout zapalovani a pustit radio, samo se to odkoduje z ridici jednotky.

Houby, u mé Fabie r,v 2003 dokud jsem nenašel návod a nenacvakal kód nic.A to jsem mezitím několikrát jel.Jinak tu baterku odpojili v servise a řekli ať doma zadám kód,pokud ho nenajdu ať přijedu.Měnili kablík od baterky a nechtělo se jim kvůli tomu zajíždět dovnit.
anonymni

Odeslat příspěvekod mr.paulie 8. 5. 2007 11:17

Ahoj, nevíte jak se lyší zapojení normálního autorádia (ISO) od zapojení symphony, jde o to že v autě symphony bylo, ale jaxi už není. A mě zajímá, jestli se dá nahradit obyčejným.
I don't think, I drink.

Všechno, na čem funguju podléhá spotřební dani. Alkohol, tabák, benzín.

O1 2.0 MPI 4x4 - 13,2 l/100km
mr.paulie
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod oscar 8. 5. 2007 11:22

da, ale je potreba prehodit jeden plus.
Psychotik je, zjednodušeně řečeno, člověk, žijící ve svém vlastním světě, obtížně rozlišující představy a realitu - petrumr.
oscar
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Skimpy 9. 5. 2007 13:49

To autoradio je tam originál z fabriky. Bohužel tento model Fabie neumí komfortní kodovani radia takže se musí po odpojení zdroje (baterie) zadávat kód.

Taky jsem si myslel, že manuál rychle najdu. Bohužel se po něm slehla zem ale určitě bude někde doma. 2 roky jsem jej vozil v autě u servisní knížky a pak sem ho uložil někde doma.
Skimpy
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod oneofthemilion 14. 5. 2007 14:57

Ahoj, mam dotaz k radiu Symphony, vymenil jsem ve Fabii puvodni radio s kazetou za radio s CD, ale to po kazdem vytazeni klicku, zasunuti a zapnuti radia pozaduje kod... ??? nevite nekdo, co s tim...?? Predem diky
oneofthemilion
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Hustoles 14. 5. 2007 17:13

oneofthemilion píše:Ahoj, mam dotaz k radiu Symphony, vymenil jsem ve Fabii puvodni radio s kazetou za radio s CD, ale to po kazdem vytazeni klicku, zasunuti a zapnuti radia pozaduje kod... ??? nevite nekdo, co s tim...?? Predem diky
Asi nemáš správně zapojený napájení paměti radia na ISO konektoru.
Hustoles
Chameleon Garáže
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod a7gkiller 10. 3. 2013 11:11

čau, na Octávce se mi na displeji rádia rozsvítila funkce PHONE. Handsfree mám, ale to jsem nikdy nepoužil,a i tak si myslí, že telefonuju. Nejde pustit rádio,CD jsem nezkoušel, tlačítka na vypnutí, přelazení taky nic nedělají. Ví někdo jak to vypnout?
a7gkiller
Nováček

Odeslat příspěvekod Duri13 10. 3. 2013 12:51

Odpoj baterku a potom znova zapoj.
Duri13
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 10. 3. 2013 12:53

To uz psal ve vedlejsim threadu, ze to nechce, bo nema k radiu kod
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Duri13 10. 3. 2013 12:59

Vedlajsi thread som necital....a preco to riesi na dvoch miestach??? Co je malomocny?
Duri13
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 10. 3. 2013 13:00

Asi cekal, ze se driv najde nekdo s odpovedi
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků