Fólie na okno

Fabia, Octavia, Superb,...

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod bigbob 11. 3. 2007 20:26

Vykašli sa na fólie, kúp si roletky, pár na bočné okná asi 300Sk, veľká na zadné okno asi 500Sk. Samozrejme nie je to taká paráda ako fólie, ale účel (ochrana interiéru pred slnkom) to splní a keď je tma, tak ich vytiahneš a vidíš bez problémov.
bigbob
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fousma 11. 3. 2007 21:04

Folie chci hlavně kvůli malému synovi, kterému vzadu svítí sluníčko do očí. Dopředu je řeším proto, že to bude lépe vypadat, když vzadu budou tmavší a vepředu světlejší (s atestem), než když budou vepředu okna čirá a vzadu tmavá.
Roletky by vypadaly hůř. Stejně tak nechceme ty obrázky na přísavkách, co se dávají na okna.
fousma
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Hustoles 11. 3. 2007 21:05

fous: synkovi kup tmavé brýlky,ne?
Hustoles
Chameleon Garáže
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Letec 11. 3. 2007 23:02

Mám na Oct1 folie s atestem ve předu 70%,jinak 20% a spokojenost! Žádné problémi v Rakousku ani jinde! Ve vnitř i v létě pohoda je to poznat! 8) Viditelnos z vozu v poho! Na minulé káře jsem měl ve předu 35%,viditelnost ještě v poho ale už ilegal-problém na technické i když to zpravilo 100kč! pozor2 Na hranicích v poho,ale už chci legální! :razz: 8)
Octavia combi1 TDI 03 (88kW,120HP,260nm)
Letec
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod MKMAN 11. 3. 2007 23:42

Hustoles píše:max: hlavně nejezdi do SRN nebo Rakous..../quote]


to jsou kecy. neni to ani 10 hodin co me s pokovenyma sklama pustili a ne ani tyden co jsem z foliema ktery na 100% nemuzou projit (jsou to ty povolene ale na skle ktere uz ma zatmaveni).

Zalezi jak to auto vypada nikdy jsem s tim nemel problem a to jsem po techto dvou statech takovych 50k najezdil a parkrate platil i pokutu (Za neco jineho) a NIKDY o tom ani nehlesli.

U hranic stahnu okynko u sebe i vzadu aby tam videli a jsou UPLNE v pohode asi to nechce mit image votuzera nebo namezniho delnika co tam jede za praci
tádydádydádyda
MKMAN
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod Hustoles 12. 3. 2007 11:11

Aby Ti to vydrželo,hochu. Asi jsi zatím nepotkal správného cajta.
Hustoles
Chameleon Garáže
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fousma 12. 3. 2007 12:59

Hustoles píše:fous: synkovi kup tmavé brýlky,ne?e/quote]

Je mu pět měsíců ;-) Tak malé se snad ani nedělají.
fousma
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod fousma 12. 3. 2007 13:04

Letec píše:Mám na Oct1 folie s atestem ve předu 70%,jinak 20% a spokojenost!t/quote]

Dnes jsem mluvil s chlapem, co to tady u nás dělá a řekl mi, že mají mnohá auta už z výroby zatmavená okna. Na ně se (dopředu) nesmí žádná další fólie dát.
Pokud mám prý okna čirá, folii mi tam prý může dát (tu s malým pohlcováním), ale bez atestu. Moc to nechápu, ale je to tak.
fousma
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod fahrman 12. 3. 2007 13:08

uz to tady zaznelo ... ten jemny nadech skel z vyroby uz je plus minus povolena hranice zatmaveni

kazdopadne nepsane pravidlo je, ze kdyz je na vas pred predni-bocni okynka videt, je to OK ... kdyz zastavuje policie, celnik apod, stahnout okno ... a vyhnout se Sokolovu, kde existuje vylizany policista, ktery vas donuti folie strhnout :)

Mam vpredu zatmaveni z vyroby + myslim 50 % (vzadu 65%) a je to jeste OK - jsou videt veskere obrysy ...

Kdyz to udelate vic, budete sami proti sobe - neuvidi Vas nikdo z ridicu a zadna gesta nebudou fungovat :)
fahrman
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hustoles 12. 3. 2007 15:02

fousma píše:
Hustoles píše:fous: synkovi kup tmavé brýlky,ne?e/quote]
Je mu pět měsíců ;-) Tak malé se snad ani nedělají.
Hustoles
Chameleon Garáže
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Radek Ondrášík 12. 3. 2007 15:05

abyste se jednou nedivili, az vas nekde v DE zastavi hlidka s mericem propustnosti. Vypada to jako takovy kancelarsky konik na scvakovani, je tam ovsem zarovecka a senzor a ono to meri propustnost. A pak uz jen pan prislusnik "maestro, mate folie s mensi propustnosti, nez dovoluje zakon, to bude nejake to ojro a samo odstaveni vozidla, dokud nesjednate napravu" :)
Radek Ondrášík
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hustoles 12. 3. 2007 15:06

Dyť to furt říkám... :-(
Hustoles
Chameleon Garáže
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Radek Ondrášík 12. 3. 2007 15:08

husto: na druhou stranu vim pouze o jednom takovem pripadu za muj motoristicky zivot. Byt je procento male, urcite bych nesel nad vyhlasku, tzn. bocni predni okna propustnost 75% a zadni 25%.
Radek Ondrášík
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Předseda 12. 3. 2007 15:17

Jop taky uvažuju nad foliema. Zajímalo by mě jestli ste si to někdo nechal dělat a na kolik vás to příšlo a za jak dlouho to bylo hotový?
I shock the angel in you...
Is that what devils do?

I need to know now - can you love me again?
Předseda
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Radek Ondrášík 12. 3. 2007 15:18

predseda: mno prace je to tak na pulden, stoji to pri znackovych a kvalitnich 3M okolo 4tisic
Radek Ondrášík
Veterán
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků