Garančka Škoda - kde Vás nechali u auta?

Fabia, Octavia, Superb,...

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Bob 11. 3. 2007 12:14

bandit píše:Pokazdy jsem u auta,reknu ze platim to,co vidim-a oni me pustej,jinak jedu jinam

trochu to zlehčím - ale děláš garančku u Pepy v garáži nebo u Franty?
Bob
Štamgast

Odeslat příspěvekod ALU2 11. 3. 2007 12:38

:)
Naposledy upravil ALU2 dne 12. 10. 2007 21:35, celkově upraveno 1
ALU2
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Alex 13. 3. 2007 14:24

---
Naposledy upravil Alex dne 7. 2. 2008 00:01, celkově upraveno 1
Alex
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod franik 16. 3. 2007 07:47

Prodejce ve východních čechách Matrix Lipovka u Rychnova nad Kněžnou u auta jsem byl vždy pokud do tohoto servisu jelo a že tam fábie byla hodněkrát (už jezdí jinde :wink: ) ale proti tomuto servisu až na pár detailů nemůžu říct křivého slova.
franik
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Jeffe 16. 3. 2007 08:22

Aj ja sa vzdy snazim byt pri aute, a to tym viac cim je auto novsie, vymena novych suciastok za stare je zial realita.
Superforum - v malých dávkách neškodí v jakémkoliv množství :D
Jeffe
Inventář

Odeslat příspěvekod vencap 16. 3. 2007 09:32

Já jsem také asi tři první návštěvy servisu strávil nervózním nakukováním do dílny, jestli tam autu nějak neubližují. Pak už mě to ale omrzelo, protože to bralo dost času a stejně jsem nemohl posoudit, co tam dávají a jestli všechno správně dotahují. Taky jsem už v ten servis získal určitou důvěru.
Raději si auto důkladně prohlédnu před návštěvou a potom hned při převzetí vozu ze servisu a během jízdy ze servisu auto vždy trochu víc pozoruji a zkouším. Případné nesrovnalosti odhalené takhle rychle bych asi docela snadno reklamoval. Samozřejmě bych nemohl odhalit vše, ale zjevné problémy určitě.
vencap
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Rodsten 22. 3. 2007 16:33

Byl jsem na garančce v Autoservis Czudek v Chotěbuzi a ještě před objednávkou jsem si tam zajel, že si chci u garančky prohlédnout spodek auta. pak jsem jim řekl, že jejich olej na první garančce byl nějaký černý a že si teda chci dovést vlastní olej a být přítomen u jeho výměny. Nebyl problém. Technik si převzal auto /důkladná prohlídka z venku, zevnitř a výbava/. Jak auto odvezli na dílnu, tak mě zavolali. Byl jsem tam celou dobu prohlídky. Perfektní přístup, dobrá komunikace s mechanikem a ještě mi uvařili kafe....
Rodsten
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod fabka2004 22. 3. 2007 17:15

Luboun píše:Zajímalo by mne, zda existuje nějaký autorizovaný servis Škoda, kde máte možnost být při prohlídce přímo u auta nebo alespoň za skleněnou přepážkou? Konkrétně mi jde o Prahu a okolí, ale určitě budou užitečné informace z jiných krajů. Zdar L.e/quote]

Platne predpisy a vyhlasky u jendotlivych autorizovanych servisov hovoria jasne kde ma zakaznik byt, ale iste zalezi na servise....

ja osobne som bol zatuial na troch prehliadkach po kazdych 15tkm, a stal som priamo pri aute a kibicoval technikovi co si nezelam robit...

Teraz uvazujem ci pojdem na dalsiu prehliadku alebo si to spravim sam, ono zase tych cca 1000 Sk / rok navyse za peciatku (tolko je cenovy rozdiel medzi tym ci si to robim sam alebo servis (olej mam vlastny)), takze uvidime.

V kazdom pripade ja absolutne nedoverujem servisom, takze si vzdy najdem taky autorizovany servis kde mi dovolia stat pri aute (aj ked je to prosti ich pravidlam)
Fabia COMBI 12V HTP SE (Social Edition) [2xairbag, ABS...]
fabka2004
Servismen

Odeslat příspěvekod fabka2004 22. 3. 2007 17:16

Jeffe píše:Aj ja sa vzdy snazim byt pri aute, a to tym viac cim je auto novsie, vymena novych suciastok za stare je zial realita.

kruta realita a plati to aj pri starsich autach, ja by som tu mohol pisat cele romany na jeden servis co vsetko nam ukradli/vymenili, az by ste neverili
Fabia COMBI 12V HTP SE (Social Edition) [2xairbag, ABS...]
fabka2004
Servismen

Odeslat příspěvekod coxxi 22. 3. 2007 17:42

fabka, klidne popis ..
coxxi
Štamgast

Odeslat příspěvekod Dix_ 22. 3. 2007 17:58

To znám.Když jsem byl ještě na učilišti,tak se jednomu opravoval startér a mistr,že se mu dají nové uhlíky a pak se tam dali mírně použitý. A pak se divte,jak to vypadá v servisech,když je to takhle už na učilištích...

fabka2004 píše:
Jeffe píše:Aj ja sa vzdy snazim byt pri aute, a to tym viac cim je auto novsie, vymena novych suciastok za stare je zial realita.

kruta realita a plati to aj pri starsich autach, ja by som tu mohol pisat cele romany na jeden servis co vsetko nam ukradli/vymenili, az by ste neverili
Bez bodů
FI 1.4 44 KW
FIIC 1.2 51 KW Sport
Auto jedině s automatem
Dix_
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Zekon 22. 3. 2007 18:41

Třeba v Praze jezdí kámoš do Ben Caru, sice nemůže být u auta, ale na servis kouká v kanclu pomocí web kamery. Není to sice ono, ale aspoň něco.
R.

http://www.bencar.cz/
Zekon
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod sutrak 22. 3. 2007 19:01

Tak me treba vzdy nechali divat se na auto u AutoAdamka v Modranech. Jenze ja uz tam auto nedam, protoze poprve mi udelali ryhu v laku po zrcatkem (auto bylo stare 10 dni a jsem si temer jisty, ze tam ryha nebyla - no na 100% to neni) - to me nenapadlo, ze tam chci u toho byt.

Takze u dalsi prohlidky jsem chtel byt. V pohode.

Jenze jsem si tak pak nechaval dodelat destovy sensor a prelakovani zadnich dveri (u obojiho jsem s casovych duvodu byt nemohl) a oboji odflakli.

A pak je tam prijimaci technik, ktery na vsechno rika, ze to je v pohode, ale ono to v pohode obvykle nemuze byt z podstaty veci.

Tak si vyber :-)
sutrak
Nováček

Odeslat příspěvekod pentadius 25. 3. 2007 22:38

Co já vím docela dobře s k zákazníkům staví v Pardubicích v Dukle. Většinou mi servisní technici tvrdí, že do servisu mě nemohou pustit, z důvodu mé vlastní bezpečnosti, na to mám pohotově nachystáno čestné prohlášení, kde uvádím, že do jejich dílen vstupuji na vlastní nebezpečí. Bych Vám přál vidět ty protáhlé obličeje :P
pentadius
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod pentadius 25. 3. 2007 22:39

Sakriš, nemělo to být dvakrát :D
pentadius
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka