Fabia - stěrače

Fabia, Octavia, Superb,...

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod fabka2004 10. 2. 2007 20:31

fakt neviete poradit kde sa daju kupit original gumicky na fabku?
(za rozumnu cenu)
Fabia COMBI 12V HTP SE (Social Edition) [2xairbag, ABS...]
fabka2004
Servismen

Odeslat příspěvekod one-z 10. 2. 2007 20:36

fabka: díky :wink:
one-z
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Zekon 10. 2. 2007 21:57

MDP píše:Též měním 2x ročně kompet stěrače, ale neznačkové, 600kč za stěrače nedám.
Zekon
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MDP 10. 2. 2007 22:11

Zekon: Za přední stěrače platím 195kč uplně stejné jako ve škodovce... jen tam není to logo :)
MDP
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod p0etrik 11. 2. 2007 00:48

Kup si sadu Valeo v Makru za 180 korun a mas vystarano. Jinak original gumicky bys mel koupit normalne ve skodovce.
p0etrik
Servismen

Odeslat příspěvekod NiceOne 11. 2. 2007 09:06

fabka2004 píše:
NiceOne píše:
fabka2004 píše:ja mam 3,5r gumicky, ale ten vek sa uz na nich podpisal, porovnaval som s 2r (na inej Fabke), a ten rozdiel je tam uz viditelny,. takze asi budem nuteny kupit nove gumicky ...


Nedokazu pochopit jak to muze stirat. Ja menim gumicky 4x do roka.

stira to, ja totiz stierace pouzivam velmi zriedkavo,, da sa povedat iba v exotickych pripadoch, lebo zvycajne pouzivam RAIN OFF


Jojo, vim, to uz jsme resili. Pak se nedivim, ze ti vydrzi tak dlouho. Jenze ja nesnesu ani ten Rain off. Dela to mlhu na skle tesne po setreni.
Peugeot 308 SW 1.6 HDI
iPhone SE
NiceOne
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod NiceOne 11. 2. 2007 09:08

p0etrik píše:Kup si sadu Valeo v Makru za 180 korun a mas vystarano. Jinak original gumicky bys mel koupit normalne ve skodovce.


Rekl bych ze original gumicky ve skodovce neprodavaji. Pouze cele stiratka.
Peugeot 308 SW 1.6 HDI
iPhone SE
NiceOne
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod p0etrik 11. 2. 2007 09:11

Na Felicii gumicky prodavaji, na Fabku jsem je koupit nezkousel, ale pocitam ze by je taky meli mit.
p0etrik
Servismen

Odeslat příspěvekod bili 11. 2. 2007 09:25

Tak já kupuju originál gumičky na fabii ve škodovce každý rok, stojí kolem 120,-kč za jednu.
pokud máš lišty v pořádku stačí koupit jenom ty gumičky...
bili
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod MELLO 11. 2. 2007 10:09

bili: přesně tak, ale ne v každém servisu Škoda vaměňují jen gumičky. Některé tvrdí, že to dokonce nejde, což je generální blbost. Já mám Fabku 3 1/4 roku a měnil jsem asi 4x gumičky ( vždy cca.350-370 Kč. včetně práce - Klokočka Karlovarská) a naposledy jsem koupil celá ramínka za 700.- a pravý stěrač hůř stírá a občas vrzne, tak jsem pěkně na***ný. :?
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod NiceOne 11. 2. 2007 10:38

hmm, tak gumicky za 120 si opravdu nekoupim. Vzhledem k tomu ze mi ty prvni z vyroby vydrzeli zhruba stejne jako ty uplne obycejne tak kupuju za 20Kc/ks :)
Peugeot 308 SW 1.6 HDI
iPhone SE
NiceOne
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod p0etrik 11. 2. 2007 10:56

NiceOne: Taky to tak delam, no a semtam koupim i stiratka kdyz se ty stare zacinaji rozpadat. :) Sest stovek bych za sterace nikdy nedal, zvlaste kdyz v Makru, jak uz jsem psal, maji sadu na Fabii Valeo za 180 korun. A mam pocit ze Skodovka prodava prave Valeo.
p0etrik
Servismen

Odeslat příspěvekod Repii 14. 2. 2007 20:26

Cauky, me na Fabii combi prestal fungovat ostrikovac zadniho okna..voda dolita.vsechno se zda byt oka, ale neni :o . Nevíte co s tim muze byt, kolik stoji oprava atd.? Diky Mr. Green
Repii
Nováček

Odeslat příspěvekod anonymni 14. 2. 2007 21:19

Repii píše:Cauky, me na Fabii combi prestal fungovat ostrikovac zadniho okna..voda dolita.vsechno se zda byt oka, ale neni :o . Nevíte co s tim muze byt, kolik stoji oprava atd.? Diky Mr. Greenn/quote]

No mě když přestal fungovat ostřikovač zadního okna na Fabii kombi tak to bylo zmrznutím kapaliny a rozpojením bezp.hadičky pod kapotou.Ale na to letos není zima.Ale přesto zkus spustit ostřikovač zadního okna a podívej se jestli náhodou nekape kapalina těsně před předním oknem na zem.Pod řídící jednotkou je bezp.spojka hadičky co vede dozadu.
Jinak jsem si myslel,že motorek je v pr...,ale přijel jsem do servisu,kde mě to přijímací technik ještě v obleku za 2 minuty zpravil.A zadarmo.
anonymni

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků