Alternativa k O2 L&K 4x4 2.0TDI

Fabia, Octavia, Superb,...

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Zdendas 27. 9. 2006 15:46

Marek71 píše:George_Couser:
Je jasné, že takto vybavenú O2 za vyše mega by kúpil len blázon :-)-/quote]

ale to se prodá, tomu věřim, ale bude jich jen málo :D

Moje O1 L&K MR02 stála nová taky 970 tisíc a taky se prodala :D

Mimochodem já jsem taky hledal před rokem auto za cca 350-400 tisíc s mou požadovanou výbavou (velmi vysokou) a bohužel lépe vybavené auto za tu cenu než má Octavie není....a veřejně přiznávám, že jsem Octavii původně nechtěl.Můj favorit byl Passat Variant, BMW 320D Combi a A4 Avant, ale v takové výbavě jako mám ted v O1 se prostě sehnat nedali a navíc velkou roli hrála i výše pojistky ( i když na mou O1 platim i tak 26t. ročně, je bohužel zku*rvenej rozdíl v tabulkách mezi verzemi Elegance a L&K s Navi, teda aspon u Generali)
Naftovej Laurinek
Zdendas
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod George_Couser 30. 9. 2006 11:36

Takže házejte sem ještě nějaké alternativy....pak udělám anketu. :wink:
George_Couser
Moderátor

Odeslat příspěvekod anonymni 30. 9. 2006 12:15

ja myslim, ze nic tak dokonaleho a krasneho nemuze mit alternativu. Jakekoli jine auto by bylo jenom trapnou snahou se tomu vozu vyrobnat. Samo o sobe, ze je to Skoda mluvi za sve a hledani konkurence nekde, kde nikdy neexistovala a existovat nebude je zbytecna prace..
anonymni

Odeslat příspěvekod George_Couser 30. 9. 2006 12:21

goes: Však my se snažíme najít apoň tu limitu, blížící se k nekonečnu...
George_Couser
Moderátor

Odeslat příspěvekod Dusan 30. 9. 2006 12:21

Podle mne prima konkurence neexistuje. Vyrabet nakupni tasku za mega s vybavou jako ma vyssi trida je pomerne neobvykly napad, ktery provozuje opravdu jenom Skodovka + VW (a do jiste miry Volvo, ale to nabizi v podstate jen tu cenu). Nikdo ostatni takhle male vozy v teto cenove kategorii nenabizi a tudiz je jenom logicke, ze jejich vybava nemuze konkurovat (auto o 200.000+Kc levnejsimu to clovek i odpusti).

Samozrejme ja osobne bych si za tyhle penize odpustil vyhrivani zadnich sedacek a koupil stredni tridu v maximalni vybave s nejakym peknym sestivalcem. Protoze tahle OII ma sice vybavu, ale rozhodne nema motor.
Auto: Infiniti M37s
AV: Onkyo 805, Sony VPL-HW55ES, HTPC
Mob: Galaxy S8+
Dusan
Inventář

Odeslat příspěvekod Stik3 30. 9. 2006 14:48

A co takto Alfa Romeo Crosswagon??motor 1.9jtd, 4x4 tak co viac chces? a cena je tiez okolo toho melona a urcite je krajsia ako O2.
Stik3
Nováček

Odeslat příspěvekod anonymni 30. 9. 2006 14:54

Stik: mno to jo, ale to je kombi na dve veci. Kufr maly, vzadu mista mozna na urovni O1. Sice je to hezke a kvalitni auto, ale proste na O2 v kombajnu nema :)

Dusan: mno a to je chyba, ze to vyrobci nenabizi. Proc bych si nemohl doprat do Astry 3D DVD/Audi systm s LCD obrazovkami? jenom proto, ze je to male auto? A co kdyz chci male auto ale chci si ho vybavit? Osobne bych si radeji koupil kompakt nizsi stredni v poradne nalozi, nez nejakou stredni tridu....
anonymni

Odeslat příspěvekod DenisC 30. 9. 2006 16:39

a co tak audi a3 sportback? vravel ze na velkosti mu nezalezi, vybava bohata, aj ked cena je vyssia
DenisC
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Dusan 30. 9. 2006 16:42

goes píše:Dusan: mno a to je chyba, ze to vyrobci nenabizi. Proc bych si nemohl doprat do Astry 3D DVD/Audi systm s LCD obrazovkami? jenom proto, ze je to male auto? A co kdyz chci male auto ale chci si ho vybavit? Osobne bych si radeji koupil kompakt nizsi stredni v poradne nalozi, nez nejakou stredni tridu....

Protoze to nikdo mimo CR nechce? Lide vetsinou za tuhle cenu jiz pozaduji auto s jistym komfortem a ten proste auta teto tridy nedokazou nabidnout.
Dusan
Inventář

Odeslat příspěvekod Stik3 30. 9. 2006 17:05

goes: Mas pravdu co sa tyka praktickosti tak na O2 nema ale co sa tyka sarmu elegancie a jazdnych vykonov tak zas O2 na nu nema a nikdy mat nebude pretoye alfy su navrhovane so srdcom ale skodovky len a len rozumom a praktickostou a preto ziadna skodovka nikdy neuputa tak ako alfa.
Stik3
Nováček

Odeslat příspěvekod anonymni 30. 9. 2006 17:31

Dusan: ale no tak, koukni se na zahranicni bazary a uvidis, ze slusna vybava je zcela normalni, to jenom u nas si lidi misto koupe vybavene nizsi stredi koupi radeji oholenou stredni apod...
anonymni

Odeslat příspěvekod Dusan 30. 9. 2006 17:51

goes píše:Dusan: ale no tak, koukni se na zahranicni bazary a uvidis, ze slusna vybava je zcela normalni, to jenom u nas si lidi misto koupe vybavene nizsi stredi koupi radeji oholenou stredni apod...

Vybava ve smyslu klimatizace a sem tam nejaky airbag ano, ale nejake extremni silenosti jako Octavia za mega take ne. Treba v Nemecku jezdi spousta Golfu, ale naprosta vetsina jsou zenske nakupni tasky s motoracemi 1.4, 1.6 nebo maximalne 1.9TDI 77kW (ten je hodne obliben). Rozhodne 2.0FSI nebo 2.0TDI Golfy nejsou zdaleka vetsinovou vzdalenosti, coz je videt i v bazarech. A takove vychytavky jako kozene potahy jsou v nizsi stredni skoro nevidane. Proste vybavit si nizsi stredni to ano, ale nejaka priplacet skoro 100% za vybavu a motor to ani nahodou.
Dusan
Inventář

Odeslat příspěvekod anonymni 30. 9. 2006 17:59

Dusan: proste jak rikam, jsem z tech, kteri maji radi male auta, stredni trida je pro mne aboslutni strop, spis nizsi stredni v podobe hatchbacku. Ale to neznamena, ze si nechci doprat komofort i v takovem aute...
anonymni

Odeslat příspěvekod Dusan 30. 9. 2006 18:01

goes píše:Dusan: proste jak rikam, jsem z tech, kteri maji radi male auta, stredni trida je pro mne aboslutni strop, spis nizsi stredni v podobe hatchbacku. Ale to neznamena, ze si nechci doprat komofort i v takovem aute...

Jenze v takovem aute se proste komfort neda doprat, protoze tam chybi prostor. Dneska jsem byl zkouknout Seaty, auticka docela pekna, sedacky oproti Skodovce o hodne lepsi (proc musi Skodovka ze vsech koncernovych sedacek pouzivat ty nejvetsi shity?), vybava nic moc, ale dejme tomu, motory na hranici pouzitelnosti, ale dobre. Jenze co je to vsechno platne, kdyz prave koleno je neustale otlacovano takovymi temi podivnymi koncernovymi drzadly jejichz ucel jsem nepochopil a ktere jsou proklate blizko?
Dusan
Inventář

Odeslat příspěvekod anonymni 30. 9. 2006 18:06

Ja nedavam rovnikto mezi velikosti a komfortem. Potreba velikosti pro mne konci v okamziku, kdy mam dost mista. Pokud mam dost mista + 1cm navic, nepotrebuji dost mista + 10cm navic, protoze to stejne nevyuziju. Takze to je takove nesrovnatelne ty potrebujes prostor, volat na vedlejsi sedacku telefonem, ja mam rad, kdyz mam prostor minimalizovany a vse mam u sebe.

Proto hovim nizsi stredni a hatchbackum, mam ty auta proste rad. A komfort? Co to je? Ja netouzim po sedackach ala kreslo jako ma Caddy ve sve americe, je to dobre, ale nic pro mne. Mam rad, kdyz mne sedacka obepne atd.

A predstav si, ze takove pozadavky mam i kdyz jezdim rocne 80-120tkm, dalky, mesto atd. a presto jsem vzdy jezdil v takovych autech.

Takze kdyz chci mit v hatchi nezavisle topeni, klimu, adaptivni tempomat, adaptivni svetlomety, DVD s LCD, navigaci - proc bych to nemohl mit?
anonymni

Předchozí stránkaDalší stránka