"Potřebná" výbava pro OII

Fabia, Octavia, Superb,...

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod ladisus 4. 8. 2006 18:29

Čím považujete za potřebné ještě dovybavit OII? Já bych rád k 1.9TDI eleganci - 16" kola, hlavové bagy, ESP, aktivní opěrky, interier dynamic.

Jasně, je to specifická věc hlavně podle peněženky :wink: . Zajímalo by mě spíš co jste si třeba neobjednali a teď Vám to chybí a nebo naopak co zase považujete za zbytečné.

Já třeba nevím: zadní stěrač (u liftbaku), vyhřívání sedadel, maxidot, couvací senzor, originální rádio (přijde mi fest předražený :( )
ladisus
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod gula221 4. 8. 2006 18:36

Ja mám OCTAVIU I a neviem si vynachváliť vyhrievanie sedadiel. Je to proste super. Využiješ to oveľa viac ako klimu. Ja mám aj klimu ale využijem ju len pár dni do roka. Aj ked by som auto už bez klimy a vyhrievaných sedadiel nechcel. Mám aj Maxi DOT. Je tó super ale ked vymeníš rádio tak ti tam nebude zobrazovať stanice. Ostatné neviem posúdiť.
gula221
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mikicz 4. 8. 2006 18:37

jestli jezdíš v noci, tak podle mě xenony. na naše cesty asi ten paket s krytem motoru a podvozku. set na opravu gumy... dobrá věc je roleta na zadní okno a tmavý zadní skla, pokud vozíš děti, nebo psa.

co určitě ne od schade: rádio, PDC...
it is not about the money. it is about sending a message
mikicz
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod RRAAFF 4. 8. 2006 18:43

Z výše uvedeného bych vzal maxidot, vyhř. sedadla, park. senzor.
Pokud by zbyly peníze, tak asi ten xenon.
Fabia 3 Combi 1,0 TSI 6MP Style MY21 - blind spot, adaptivní tempomat, care connect, DAB, parksystem P/Z...
Ex.Fabia 3 Combi 1,0 TSI DSG Style + 2x Škoda Rapid FL 1,0TSI ambition

Opel Vectra B 1.8 16V CD sedan 306000km
RRAAFF
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mikicz 4. 8. 2006 18:49

park senzor ti s displejem a přednímy/zadnímy čidly udělají kdekoliv za cca 1/3 ceny u škody. dtto rádio. za cenu nejlevnějšího střepu od schade koupíš kdekoliv i s MP3/changerem, případně trochu přidáš a máš i s navigací
it is not about the money. it is about sending a message
mikicz
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ladisus 4. 8. 2006 19:00

All: Díky

Xenony - nikdy jsem neměl, je to vážně o tolik lepší oproti halogenům? Někde jsem četl, že halogeny v OII zas tak moc nesvítí, nevím (?). Jezdím teď ve fabii, ta svítí vcelku slušně.V noci jezdím, taky mám brejle,tak lepší svícení bych uvítal, jen jestli jsou xenony skutečně o tolik znát...? Jinak roční proběh je asi 25kkm, auto tak na 6 let.
ladisus
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mikicz 4. 8. 2006 19:05

no podle mě, každý metr navíc, který v noci vidíš je podstatný plus. navic xenony mají automatické nastavování sklonu, takže by měly svítit vždycky optimálně. ale jak říkám, má to smysl pokud jezdíš hodně v noci. ve dne to je úplně jedno.
mikicz
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod RRAAFF 4. 8. 2006 19:57

ladisus: No i někde na autu.cz někdo psal, že O2 s halogenama nesvítí nic moc. Záleží, jak jezdíš, pokud 99% cest pouze za světla, tak ti jsou xenony celkem k ničemu, ale za tmy i šera to využiješ zcela jistě.
Fabia 3 Combi 1,0 TSI 6MP Style MY21 - blind spot, adaptivní tempomat, care connect, DAB, parksystem P/Z...
Ex.Fabia 3 Combi 1,0 TSI DSG Style + 2x Škoda Rapid FL 1,0TSI ambition

Opel Vectra B 1.8 16V CD sedan 306000km
RRAAFF
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod chucky 4. 8. 2006 20:06

bez xenonů bych si nové auto nekoupil.......

vyhřívání sedadel super věc na zimu....

zadní stěrač není zapotřebí...

maxidot je spíš taková hračička...

couvací senzor je dobrá věc...

originál rádio mi přijde k ničemu....
chucky
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MartinTDI 4. 8. 2006 21:27

potrebana vybava je jednoznacne aspon 16'' kola, cuvacie senzory, klima je samozrejmost, a ESP
BMW
MartinTDI
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MartinTDI 4. 8. 2006 21:28

a xenony, no nemam s nimi vela skusenosti a cena je uz vysoka... :?
BMW
MartinTDI
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Prochaine 4. 8. 2006 21:40

Já jsem si připlatil:
16" kola, ESP, parkovací senzory, střešní nosič (pro combi), MaxiDOT, příprava na GSM I, vyhřívané přední sedadla, zrcátko s automatickým stmíváním + dešťový senzor, rádio Stream s MP3 + aux, xenony + ostřikovače, alarm
Škoda Superb 2,0 TDI 140kW DSG (MR 2016)
Prochaine
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod redliner 4. 8. 2006 21:43

Prochaine píše:Já jsem si připlatil:
16" kola, ESP, parkovací senzory, střešní nosič (pro combi), MaxiDOT, příprava na GSM I, vyhřívané přední sedadla, zrcátko s automatickým stmíváním + dešťový senzor, rádio Stream s MP3 + aux, xenony + ostřikovače, alarmn/quote]

:tleskani :tleskani :tleskani neprotestoval by som :wink:
"Fear is the path to the dark side. Fear leads to anger. Anger leads to hate. Hate leads to suffering.
I sense much fear in you."

Yoda
redliner
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jim 4. 8. 2006 23:21

ladisus: být tebou, tak zádní stěrač u hatbacku beru....na O1 to nemám a dodnes toho lituji, že tam není, jelikož to okno se n a morku rychle zašpiní...takže doporučuji...
pak vyhřívání sedadel a Maxi dot bych bral....
couvací senzory bych nemusel, stejně tak origo rádio, i když pravda, tam zapada líp...
Fabia RS Dieselpower - 274PS@578Nm - EX
BMW 335Cd Dieselpower - 340PS@707Nm
Jim
TDI tuner roku 2007

Odeslat příspěvekod Zekon 5. 8. 2006 00:35

Určitě vyhřívaná sedadla a tím, že OII je nabízí i na zadní sedačky, tak i tam (doufám, že se nepletu). Když si jednou sedneš do auta co má vyhřívaný sedačky, poznáš a budeš chtít taky :P . Plno lidí si myslelo, že je to blbost.
R.
Zekon
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků