Dodatečná montáž xenonů do Octavie I

Fabia, Octavia, Superb,...

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Potvora 7. 6. 2006 10:34

Snažím se vylepšit své auto v rámci "drobného pokroku v mezích zákona" a nechat si do Octavie (RV 10/2001) domontovat xenony. Nechci ale pouze nahradit H4ky xenonovými výbojkami - četl jsem o tom různé horové příběhy a raději bych byl pro montáž kompletních xenonů v podobě, v jaké to leze z továrny - tedy včetně dynamického naklánění v kopcích či na nerovnostech, s ostřikovačemi v předním nárazníku apod.

Máte někdo s takovouto úpravou zkušenosti, případně představu, na kolik taková úprava vyjde (lze například sehnat xenony z Octavií na vrakovištích?) a kdo by to dokázal v Brně a okolí udělat? Druhým krokem byl pak bylo vyhřívání sedadel - ale to je zatím daleko.

Každopádně díky za každou radu :-].
Potvora
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod OS 7. 6. 2006 10:40

To bude asi drahé, ale asi to nebude stát za to.
OS
Inventář

Odeslat příspěvekod redliner 7. 6. 2006 10:42

radsej by som vrazil tie prachy do obutia, audia alebo inych hovadin ktore urcite potrebujes ale na xenony by som sa.....
"Fear is the path to the dark side. Fear leads to anger. Anger leads to hate. Hate leads to suffering.
I sense much fear in you."

Yoda
redliner
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod OS 7. 6. 2006 10:50

Vidět je taky potřeba....já bych šel do těch dodělávanejch neorigo. Daj se vyndat a použít i jinde...
OS
Inventář

Odeslat příspěvekod Potvora 7. 6. 2006 10:53

Přesně jak píše OS - tuning, audio, obuti - sice fajn, ale není to to, co bych nějak potřeboval. Pravda, xenony taky ne, ale když jsem jel O1 s xenony, ten rozdíl oproti normálním H4kám byl dost dramatický.
Nebudou ale s těmi neoriginálními xenony problémy na STK?
Potvora
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod brasci 7. 6. 2006 10:53

redliner píše:radsej by som vrazil tie prachy do obutia, audia alebo inych hovadin ktore urcite potrebujes ale na xenony by som sa.....


no xenony su rozhodne dolezitejsie ako audio...
brasci
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod CHiP 7. 6. 2006 10:54

brasci: Každý má jiné priority, ale i já bych radši ty Xenonoy :)
S autobusem ujeto 300tis. km bez zaviněné nehody 8)
CHiP
Autobusák roku 2009
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Prochaine 7. 6. 2006 10:54

Jsou věci, které lze bez problému dodatečně do auta doplnit (kola, pneu, střešní nosič, volant, tempomat, atd...) a pak ty, které prostě doplnit za rozumné peníze nelze (ABS, ESP, maxi-dot, xenony, ostřikovače světel, motor...).
Škoda Superb 2,0 TDI 140kW DSG (MR 2016)
Prochaine
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod turboleon 7. 6. 2006 10:55

Vrakoviště. Zeptat se na http://www.lexani.cz. Nebo to z komponentů od Helly dělá Milotec. Cenu bych čekal kolem 40 tis.
turboleon
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod OS 7. 6. 2006 10:55

Potvora píše:Přesně jak píše OS - tuning, audio, obuti - sice fajn, ale není to to, co bych nějak potřeboval. Pravda, xenony taky ne, ale když jsem jel O1 s xenony, ten rozdíl oproti normálním H4kám byl dost dramatický.
Nebudou ale s těmi neoriginálními xenony problémy na STK?p/quote]


No problémy asi budou, ale kdyby byli vyndavací, tak jen vyndáš, dáš žárovky a je to. Ale nevím podrobnosti, ale vím, že se dají dát i na Favorita...
OS
Inventář

Odeslat příspěvekod turboleon 7. 6. 2006 10:56

Ještě je to přímo na http://www.hella.cz. Ostřikovače, regulace.....
turboleon
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod brasci 7. 6. 2006 10:56

CHiP píše:brasci: Každý má jiné priority, ale i já bych radši ty Xenonoy :):/quote]


nejde o priority ale xenony su bezpecnostny prvok...

edit: teda ak su to take co svietia lepsie ako halogeny :)
brasci
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod CHiP 7. 6. 2006 10:57

OS: Viděl jsem na netu sadu bixenonů a šli dát do všech aut s H4 :). Jak je to s legálností jejich použití musí být každýmu jasný :D
brasci: Jaký? :hm
S autobusem ujeto 300tis. km bez zaviněné nehody 8)
CHiP
Autobusák roku 2009
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod OS 7. 6. 2006 10:58

OS
Inventář

Odeslat příspěvekod brasci 7. 6. 2006 10:58

chip: co jaky??
brasci
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků