Favorit

Fabia, Octavia, Superb,...

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Šumící tráva 17. 3. 2006 12:24

nevíte někdo jestli se dá dát do favorita posilovač řízení??? :hm
Šumící tráva
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod syncon 17. 3. 2006 12:26

Teoreticky by tam mel jit z felicie mozna bys musel dodelat drzak na cerpadlo:(
Fiat 126p 650e, Škoda Forman r.v.92 na LPG, Škoda Felicia combi 1.3MPI,VW Golf variat 1.9tdi66KW
syncon
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod oscar 17. 3. 2006 12:28

samozrejme se da. da se tam dat i 1.8Turbo
Psychotik je, zjednodušeně řečeno, člověk, žijící ve svém vlastním světě, obtížně rozlišující představy a realitu - petrumr.
oscar
Inventář

Odeslat příspěvekod Rs. 17. 3. 2006 14:38

jenom cena dilu je asi 25 tis, a po prvni STK prijdes na to co je to pojem typove schvaleni.

ale dost lidi si stezuje na "tuhe rizeni", kdyz se namazou klouby, cepy a prevodka, nejsou klouby vyrachane od prasklych manzet, tak to takova katastrofa neni - nejdriv vyluc zavadu, potom delej nepovolenou upravu ....
Rs.
Štamgast

Odeslat příspěvekod Dreamer_ 17. 3. 2006 14:41

... keď je v riadenie v poriadku, tak na fovorite ide dosť ľahko, takže nevidím dôvod na montáž posilovača ...
Dreamer_
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod OS 17. 3. 2006 14:54

Navíc bez posilovače je to hardcore jízda. Pořádně si jízdu užiješ, při parkování si zaposiluješ a je to. Ne, že by mi posilovač vadil, ale nad 100Km/h si nepřipadám úplně jistý, ale asi jsem si ještě nezvykl. Ale při parkování lahoda.
OS
Inventář

Odeslat příspěvekod Jendolf 17. 3. 2006 15:16

No favorit, co si pamatuju posilovac pokud je v dobre kondici skutecne nepotrebuje, to spis felicii 1,3 BMM je bez posilovace za trest, vim, protoze jsem je mival ve firme.
B power M power W power
Jendolf
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod p0etrik 17. 3. 2006 15:55

I u felicie zalezi na stavu konkretniho kusu. Ja pokud nestojim na miste, tak to utocim jednou rukou naprosto bez problemu.
p0etrik
Servismen