Vrzání v OII

Fabia, Octavia, Superb,...

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod kepke 19. 6. 2006 22:07

jo jo,k do nekrade, okrádá rodinu :-D zkus nadhodit ve firmě,ať koupěj lepší vysavač ;-)
miluju sílu 5000 poníků...
s2 combi
kepke
Štamgast

Odeslat příspěvekod tomson1 19. 6. 2006 22:22

Mi zase někde u přístrojovky něco jakoby puká. Je to při rozjezdu nebo zatáčení. Nevím ale co to je.
tomson1
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod NiceOne 20. 6. 2006 07:33

tomson1 píše:Mi zase někde u přístrojovky něco jakoby puká. Je to při rozjezdu nebo zatáčení. Nevím ale co to je. /quote]

Jen tip: Me pukalo u Fabie. Bylo to 3x na reklamaci. Pokazde tvrdili ze to delaji plasty pristrojovky a az na posledni pokus odhalili ze to delaji dva hlinikove profili, na kterych drzi pristrojovka. Tak mezi to dali nejakej sajrajt a je klid. Kamosovi s Fabii to dela uplne to stejne.
Peugeot 308 SW 1.6 HDI
iPhone SE
NiceOne
Inventář

Odeslat příspěvekod Milna 20. 6. 2006 09:58

Jura - OII píše:..Další věc co mě štve, vrzání palubky v zatáčkách...
Milna
Nováček

Odeslat příspěvekod MartinTDI 20. 6. 2006 21:03

aj mne to vrze i ked velmi zriedka na palubovke pred spolujazdcom, Vrze tam plast palubovky o stlpik celneho skla.
BMW
MartinTDI
Štamgast

Odeslat příspěvekod tomson1 3. 7. 2006 19:45

to Jura OII: Při zatočení mi to klepne,nebo spíš pukne. jak to dělá u tebe??
tomson1
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod HonzaL 29. 11. 2006 10:01

Zdar pánové, podobnou zkušenost co popisuje Jura na začátku mám bohužel taky. Auťák je v záruce a bylo to s touto závadou třikrát v servisu a dělá to pořád. Nejedná se tak o vrzání :-) jako spíš o cvaknutí. Přejedete nějakou nerovnost a cvak. Pokud vjedete na kočičí hlavy tak je to docela koncert. Nemáte někdo tip na opravu ?
Když už jsme u toho vrzání, tak mi to dělají při jízdě dveře (jak spolujezdce vpředu tak vzdadu). Nijak silně, ale pro změnu pořád :-(
HonzaL
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Joz 29. 11. 2006 11:04

Tato info ma fakt potesila. :? Fabia mi uz vrzganim (najma pristrojovky) ide na nervy treti rok. Ze vrzga este aj O II :o tak to uz je naozaj do placu :cry: :cry:
Joz
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Ardeth 29. 11. 2006 16:35

Kura co to je za materialy v ty novy Octavce? Doufam ze s faceliftem si daji rict i s timhle.
Ardeth
Inventář

Odeslat příspěvekod wendy 29. 11. 2006 16:48

No počkat, a co vynikající dílenské zpracování a měkčené plasty? Co to?
P.S. Prosím nereagujte, tohle není pokus o flejm, jen taková legrace...:-)
Hyundai i30cw Comfort 1.6 CVVT z Ulsanu od 13.3.2010

Check my www:-)
wendy
Štamgast

Předchozí stránka