autoradio do fabky

Fabia, Octavia, Superb,...

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod lazaruslong 25. 1. 2006 23:00

myslite ze ma tohle autoradio http://cybex.cz/Produkt.aspx?Shortcut=D ... tegoryId=0 lepsi zvuk nez original kazetova mechanika od skodovky?nemam prachy nazbyt a chtel bych do auta mp3.diky
lazaruslong
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Fojťan 25. 1. 2006 23:10

originalni radio je tak tragicke ze tohle bude prinejhorsim stejne :wink: ale zvuk to bude mit urcite uspokojivej, rozhodne ne horsi nez original
learnin' to fly
Fojťan
Inventář

Odeslat příspěvekod lazaruslong 25. 1. 2006 23:18

ono jde o to,ze znamy si koupil do oktavky(02)neco podobneho,myslim ze jeste drazsi a hroje to priserne.a to v ni ma osm repraku a ja ve fabii jen ctyri.nehrajou mu vubec basy:-(
lazaruslong
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod MAN737 25. 1. 2006 23:27

Tento případ neznám,ale některá auta mají repro záměrně nestandardní,a pak hrají nejlépe Originál rádia.Nevím čím to je,ale třeba běžná rádia mohou být většinou na 4ohm a ty s logem automobilky na 8ohm,pak je v tom potíž.Chce to probrat s někým,kdo se v tom vyzná,ono ozvučit dobře auto není tak snadné,jak se zdá.
MAN737
Štamgast

Odeslat příspěvekod kepke 25. 1. 2006 23:55

přesně tak jak řiká MAN. Osobně si také myslím,že to origo rádio tam bude vypadat podstatně lépe než to DAEWO,který mi přijde jak od kolotočů... :D ale je to jen muj nazor. Třeba se i tady někdo najde kdo nemá ve Fabce originál rádio a poradí ti jak dopadla zástavba a jestli to hraje jak má..
miluju sílu 5000 poníků...
s2 combi
kepke
Štamgast

Odeslat příspěvekod jochimko 26. 1. 2006 00:08

Ja mam v sluzobnej Fabke origos Skoda sympfony alebo tak nejak sa to vola.Zvuk nie je nic moc ale je to vdaka nie prilis dobrym repro.Korekcie su tam celkom dobre.Cize pri lepsich repro a pripadne aj nejakom zosilnovaci by to bolo fajn.Co ma na tom autoradiu udivuje je jeho skvely prijem radiosignalu.Fakt to hra aj tam kde ostatne autoradia uz ani nevedia o signale.Akurat to neprehrava MP3.Cize ak ti ide o to tak mas smolu.Ale neviem ci je v ponuke aj varianta s MP3.Su tam aj niektore prijemne funkcie ako napr.Nahravanie dopravnych sprav do pamate.A mozes si ich vypocut kedykolvek.Takze co dodat?Jedine co ma na nom odraduje je jeho vysoka cena niekde na urovni 17 000Sk.Co je dost vela.Ale hold ked chces mat origo aby to nejako vyzeralo a aj hralo tak musis zaplatit
jochimko
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Joey 26. 1. 2006 00:32

Podle mého názoru nejsou origoš rádia ve Fabce nějak hrozná, už jsem slyšel daleko horší a jednalo se i o docela renomované značky. Mám to obyč s kazetou, chtěl jsem to vyměnit za CD, ale nakonec jsem to vyřešil diskmanem s MP3. Ono to rádio tam vypada docela dobře, poslech rádia je na danou třídu docela dost slušný a na případné delší cesty stačí ten diskman.

Co jsem viděl neorigo tak v te palubce vypadají otřesně. Navíc ty levné typy hrají často o dost hůř, nějak do toho systému nesednou.

Já osobně bych koupil to origo radio s kazetou, které se navíc hůř vytahuje - pro zloděje a ti navíc o tyhle rádia nemají zájem. A k tomu diskman s MP3, propojovací kabel s kazetou stojí něco málo přes 100,- Kč. Za čtyři roky co mám Fabii mi ji vykradli jen jednou a tohle radio tam nechali. Vzali jen rezervu. Ty neorigo se kradou líp a častěji.
Joey
Nováček

Odeslat příspěvekod Fojťan 26. 1. 2006 00:36

joey: taky mame ve fabii original s kazetou, a je to vazne hruza tezko si predstavit byt s tim spokojeny. na radio to samozrejme staci, ale jinak... taky mam kazetovy adapter, ale uz me to zacina stvat porad se okolo motaj kabely a vubec to za moc nestoji...

ja jsem toho nazoru ze original radio od skody jedine audience v octavii... jinak nic
learnin' to fly
Fojťan
Inventář

Odeslat příspěvekod Joey 26. 1. 2006 00:49

Fojťan: no a já slyšel ještě horší :?

Je jasné, že to jsou základní řady, v nejmenší škodovce a na to to není nějaká bída. Jakákoliv vyšší (a taky patřičně dražší) řada bude znatelně lepší. Otázka je, jestli ty levné neorigo navíc s CD a MP3 nebudou ještě horší.... což často jsou. Ale každý to asi vnímá dost subjektivně.
Joey
Nováček

Odeslat příspěvekod Fojťan 26. 1. 2006 01:24

Joey píše:Fojťan: no a já slyšel ještě horší :?

Je jasné, že to jsou základní řady, v nejmenší škodovce a na to to není nějaká bída. Jakákoliv vyšší (a taky patřičně dražší) řada bude znatelně lepší. Otázka je, jestli ty levné neorigo navíc s CD a MP3 nebudou ještě horší.... což často jsou. Ale každý to asi vnímá dost subjektivně../quote]

no myslim ze takovy radio sony mp3 v cene okolo 5 tis /coz je cena za superduper original skoda s kazetou/ je MNOHEM lepsi, spolehlivejsi, hezci, lepe ozvucene a hlavne na mp3...
learnin' to fly
Fojťan
Inventář

Odeslat příspěvekod M@tezz 26. 1. 2006 01:50

Nevíte kdo ty rádia pro Škodovku vyrábí? Svého času to byl myslím Blaupunkt.
Jůzr rekvestuje akces do fajlu na šérpojntu. Responsibl menedžr jeho rekvest ridžektnul.

Upozornění: Přečtením tohoto příspěvku potvrzujete, že souhlasíte s jeho obsahem.
M@tezz
Režisér roku 2007

Odeslat příspěvekod oscar 26. 1. 2006 07:37

Pro skodovku jsem videl:
Blaupunkt Grundig Technisat
Pro koncern jeste Sony a Clarion

Vsechno vypada uplne stejne, zepredu nepoznate jaka znacka to je.
oscar
Inventář

Odeslat příspěvekod NiceOne 26. 1. 2006 08:34

Rozhodne tohle bude vypadat pekne hnusne. Do cerne palubovky se zelenym podsvicenim, stribrne radio z cervenyma tlacitkama a modrym displayem??????

To bude jak u kolotocu :(
Peugeot 308 SW 1.6 HDI
iPhone SE
NiceOne
Inventář

Odeslat příspěvekod MadMack 26. 1. 2006 09:10

Ja mam ve Fabii tohle:
http://www.cybex.cz/Produkt.aspx?Type=S ... -CDX-S2250
Hraje to moc dobre, MP3 taky v pohode, sice ma cerveny podsvetleni knofliku, ale nepusobi to nijak rusive. A v cernem interieru vypada dobre, jsem maximalne spokojeny.
M.
Fabia Combi 1.4 16V Elegance
MadMack
Nováček

Odeslat příspěvekod NiceOne 26. 1. 2006 09:13

to MadMack: Jses si jistej ze tomu nejde zmenit podsviceni stisknutim nejake kombinace tlacitek? Ja mam taky Sony, a u toho to jde, cervena vypada dobre ale zelena mnohem lip :)

Mam tohle:

Obrázek
Peugeot 308 SW 1.6 HDI
iPhone SE
NiceOne
Inventář

Další stránka