autoradio do fabky

Fabia, Octavia, Superb,...

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Pavel Mareš 26. 1. 2006 09:19

Známej dělá prodejce škodovek a říkal,že sám doporučuje zákazníkům vzít fábii bez rádia a na salonu jim tam domontujou lepší za míň peněz.Většinou Philips.
Pavel Mareš
Missák Garáže 2008

Odeslat příspěvekod Rodsten 26. 1. 2006 09:24

Mam ve Fabii tohle radio
http://www.sony.cz/view/ShowProduct.act ... +CD+Tuners

je to s CD bez MP3. Hraje skvěle. Na obrázku je sice červené podsvicení, ale kombinaci kláves se da změnit na zelené a pak to ladí s podsvícením přístrojovky.
Rodsten
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mfilip 26. 1. 2006 10:03

[quote="Pavel Mareš";Známej dělá prodejce škodovek a říkal,že sám doporučuje zákazníkům vzít fábii bez rádia a na salonu jim tam domontujou lepší za míň peněz.Většinou Philips.
P: O1 1.8T SLX 1999 (5,81l/100 km)
K: OII 2.0 RS TFSI 2008 (5,80l/100 km)
K: Insignia 2.0 CDTi 103kW Ecoflex 2015 (4,55l/100 km)
Lekce češtiny: Dva piva. Skrovek chleba. Vuřt s křenem. Vysoké Mýto. Žvýkačka. Příjdu později. Okurka. Rožni světlo!
mfilip
Veterán

Odeslat příspěvekod mfilip 26. 1. 2006 10:11

BTW: podobna diskuse tu byla nedavno, staci prohledat. Jinak nejlepsi pomer vykon/cena ma Pan 1301 - muzes si navic vybrat mezi cervenym nebo zelenym podsvicenim.
P: O1 1.8T SLX 1999 (5,81l/100 km)
K: OII 2.0 RS TFSI 2008 (5,80l/100 km)
K: Insignia 2.0 CDTi 103kW Ecoflex 2015 (4,55l/100 km)
Lekce češtiny: Dva piva. Skrovek chleba. Vuřt s křenem. Vysoké Mýto. Žvýkačka. Příjdu později. Okurka. Rožni světlo!
mfilip
Veterán

Odeslat příspěvekod MadMack 26. 1. 2006 10:40

2 NceOne - To me ani nenapadlo :-) Asi se stane to nejhorsi - snad poprve v zivote se podivam do navodu :-) Jak se to dela u tveho? M.
Fabia Combi 1.4 16V Elegance
MadMack
Nováček

Odeslat příspěvekod maraJP 26. 1. 2006 10:49

MadMack píše:Ja mam ve Fabii tohle:
http://www.cybex.cz/Produkt.aspx?Type=S ... -CDX-S2250
Hraje to moc dobre, MP3 taky v pohode, sice ma cerveny podsvetleni knofliku, ale nepusobi to nijak rusive. A v cernem interieru vypada dobre, jsem maximalne spokojeny.
M.

Zrovna tohle SONY s MP3 jsem si pořídil před půlrokem taky a je jedno z nejlepších co jsem kdy měl ,v týhle ceně je myslím super. Nadával jsem v obchodě akorát, že to nemá přepnutí na zelený podsvícení a červený vypadalo na prodejně nic moc takže jsem váhal mezi starším modelem co je tady taky vyfocenej, ale zase víc se mi líbil design toho nového tak jsem ho zal a dobře jsem udělal, páč nakonec to červený podsv. v autě vypadá daleko líp jak na tý prodejně. Super mechanika, ovládání , jasně že zvuk, ale to už je i o příslušenství. :lol:
maraJP
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod turboleon 26. 1. 2006 11:35

Na to MP3 je ještě jedno řešení - flash nebo disk MP3 přehrávač a FM modulátor. Dáte to třeba do opěrky nebo schránky před spolujezdcem, žádný kabely venku.
turboleon
Inventář

Odeslat příspěvekod POLO 26. 1. 2006 11:40

s tymi nerig.autoradiami vo fabii pozor
v sluzobnej fabii sme vynenili skoda autoradio za oravu a fabka nestartovala - v servise tvrdili ze mini can zbernica je citliva na poriadne neodrusene vecicky v aute
(to autoradio orava si nechal kolega a v astre mu to hra velmi dobre)

zvuk sa podstatne zlepsil ked sme vymenili tie orig.papierove repraky za lepsie :lol:
pri vybere repro si daj pozor, aby sa ti dali potom stahovat okna..

audio manik by doporucil aj vymenu audio kabelaze..
POLO
Nováček

Odeslat příspěvekod oscar 26. 1. 2006 11:45

POLO: myslim ze CAN jako diferencialni sbernice je dost odolna proti ruseni. problem byl spise v tom ze radio ma jinak zapojeny konektor a pousti 12V na K-lajnu.
Psychotik je, zjednodušeně řečeno, člověk, žijící ve svém vlastním světě, obtížně rozlišující představy a realitu - petrumr.
oscar
Inventář

Odeslat příspěvekod Pavel Mareš 26. 1. 2006 14:32

mfilip: Jo to bude ono.Pioneer!
Pavel Mareš
Missák Garáže 2008

Odeslat příspěvekod lazaruslong 26. 1. 2006 15:52

no jo,ja tu kazetu taky mam.jenze mi ji to autoradio nebere.chvili to hraje a pak se prepne na radio.coz me dost stve.neda se to nejak obejit?
lazaruslong
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod NiceOne 26. 1. 2006 16:05

Bohuzel z hlavy nevim :( ale vim jiste ze v navodu to bylo spatne... ale nakonec sem na to nejak prisel :)
Peugeot 308 SW 1.6 HDI
iPhone SE
NiceOne
Inventář

Odeslat příspěvekod Lumpo 26. 1. 2006 17:21

lazaruslong

je potřeba si uvědomit, že 90 procent kvality zvuku ovlivnují samotné reproduktory... Můžeš mít dokonalý rádio a repráky papírový a nic z toho nevykouzlíš a naopak i sračka rádio s pořádnejma reprákama může hrát obstojně... Jde jen o to zvolit rozumný kompromis... :hm 8)
Lumpo
Inventář

Odeslat příspěvekod Kibitz 26. 1. 2006 17:50

Ja mam ted v aute tohle http://autoradia.roadstarshop.cz/autoradia-usb/detail.php?zbozi=353 designove sice na obrazku nic moc,ale ve skutecnosti je to lepsi....a nic pohodlnejsiho nez nahrat skladby v mp3 na pametovou kartu a tu pak strcit do radia snad ani neexistuje :lol:
Kibitz
Zlatý avatar roku 2010

Odeslat příspěvekod Laff 26. 1. 2006 18:13

For a successful technology, reality must take precedence over public relations, for nature cannot be fooled... We have vastly underestimated how deeply ingrained are the organizational and cultural rigidities that hamper our ability to execute.
Laff
Pozorovatel

Předchozí stránkaDalší stránka