Octávia+Webasto-HELP

Fabia, Octavia, Superb,...

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod cosby 24. 11. 2005 19:13

Prosím všechny,co mají v Octávce nezávislé topení,jestli by se mi mohli ozvat na cosby@centrum.cz,díky.
cosby
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod martin.lee 25. 11. 2005 10:37

Taky bych poprosil o radu, ale klidne to pisnete zde (co, kde a za kolik). Taky dik.
martin.lee
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod MKMAN 26. 11. 2005 12:24

spis se pochlubte kdo z vas ma nezavisle topeni/predehrev na 220V v aute. uz se na to chystam dlouho a nevim nevim
tádydádydádyda
MKMAN
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod cosby 27. 11. 2005 13:11

já mám Weabsto a tedy veškeré rady jsem dostal od pana z Ostravy z Webasta-velice ochotný.Kupoval jsem to starší,tak jsem potřeboval poradit co a jak a vysvětlit zapojení kabeláže.Jinak na 220V to má Molpir.cz
cosby
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod MKMAN 27. 11. 2005 19:36

ja vim ze to ma molpir, me by zajimalo kdo to v praxi ma jak dlouho to vydzi fungovat jestli to nehuntuje baterku a tak. Nechapu jak muzou fungovat kdyby to byl nejakej moturek a tak ale jestli jsou to jen kamna tak potes koste mit to v baraku. v tom mi prave predehrev prijde lepsi - proste u diesela otocim klickem voda bude uz mit cca 70oC tj okamzite muzu zacit topit kombinaci vyhrivani zadniho skla, vyhrivani sedadel a to auto pouzitelne celkem brzo.

Shanim neco takoveho na 12V ale nemuzu to zaboha najit, nemate nejakej tip? Molpir.cz totiz nabizi pouze 230V verzi. a ja kdyz jsem zil v DK/SE tak jsme videl ze to jsou nejenom pomocne startovaci (na te koncovce v masce) ale i predehrev. tj se natocilo jedno auto pripojilo druhe pockalo 5 minut a vesele se natocilo druhe a tak dal a tak dal. To jsou jine sousedske vztahy kdyz jde teplota pod -50
tádydádydádyda
MKMAN
Pozorovatel