Reset "service oil"

Fabia, Octavia, Superb,...

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod martin.lee 24. 11. 2005 00:20

Dobry den,

chtel bych se zeptat zda nekdo nevi jak se resetuje u O1 hlaseni o servisnim intervalu resp. o vymene oleje na palubnim pocitaci. Menim si olej sam a jezdit za mechanikem jen aby mi to vynuloval se mi uz nechce a nepodarilo se mi to z neho vylomit jak to dela, zmetek jeden ;)

Hledal jsem to tady ale nenasel tak se omlouvam pokud se tady opakuju.

Lee_O1/1.9TDI/81kW
martin.lee
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod lehtinen 24. 11. 2005 00:28

Renault Twingo 1,2, r.v. 93 - rád na tebe vzpomínám, 5 let, 60 tisíc km
Citroen C4 1,4i 16V, SX r.v. 2009
lehtinen
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod martin.lee 24. 11. 2005 00:33

Jaj, toho jsem se obaval, el. konfigurace :( njn a ja blahovy si myslel ze je na to nejaky "mechanicky" figl, ale prisahal bych ze kdyz si do toho ten mechanik sedal tak sebou krome svaciny nemel nic v ruce a kdyz vystoupil tak to bylo vynulovane.

Kazdopadne diky za odpoved, hned jsem chytrejsi a hned vim co si prad pod stromek :P
martin.lee
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod lehtinen 24. 11. 2005 00:46

Já netuším, jestli je to jediná možnost, jen jsem to kdysi potkal na netu....Počkej ještě na názor místních odborníků, třeba budou vědět něco lepšího, třeba jak říkáš, že to jde jen nějakým trikem (se svačinou) :)
lehtinen
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod lehtinen 24. 11. 2005 00:49

Ještě jeden odkaz http://www.mileage-correction.net/forum/topic,43,-service-interval-reset-skoda-octavia.html
Angličtina by snad měla jít přeložit
lehtinen
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod martin.lee 24. 11. 2005 00:55

Dik to je presne to co jsem chtel vedet, ja tusil ze to v tom bude figl kdy se neco drzi a otaci klickem ;) ono mi totiz dochazel benzin takze to porad pipalo kdyz otacel zapalovanim ;) Colombo hadra.

Jeste jednou dik, na studenty je dycky spoleh, hlavne v 1h rano :P

Cus_
martin.lee
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod lehtinen 24. 11. 2005 01:00

Nemáš za co. Měj se
lehtinen
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod anonymni 24. 11. 2005 06:44

martin.lee píše:Colombo hadra.

Proti nemu je Colombo hadra, ale ty ses nejakej Neznalek - postup je totiz pochopitelne popsan i v palubni literature, konkretne v "navodu k pouziti". Staci umet cist ... 8)
anonymni

Odeslat příspěvekod NiceOne 24. 11. 2005 08:19

Da se to vymazat normalne rucne, pres knoflik na nastavovani hodin. Presnej postup ted nevim, najdes ho na skoda klubu a taky bys ho mel najit v uzivatelske prirucce ke svemu vozu.
Peugeot 308 SW 1.6 HDI
iPhone SE
NiceOne
Inventář

Odeslat příspěvekod Lumpo 24. 11. 2005 08:20

Resetuje se to tak, že zmačkneš tlačítko pro nulování denního tachometru a zapneš u toho zapalování - pořád to držíš a cca po 10ti sec se to vymaže - pustíš to a je to! :wink:
Lumpo
Inventář

Odeslat příspěvekod NiceOne 24. 11. 2005 08:29

No tak ja sem teda cetl jinej postup. Musel jsi tim tocit na ruzne strany. ...ale je pravda ze jsem to nikdy nedelal :)
Peugeot 308 SW 1.6 HDI
iPhone SE
NiceOne
Inventář

Odeslat příspěvekod martin.lee 24. 11. 2005 11:48

Fija a spol.: No tohle tema splnilo svuj ucel za 2h po jejim vytvoreni, takze pokud se chcete predhanet kdo je vetsi borec pres cteni manualu a postupu "drzet klicek nebo tak nejak" tak si zalozte nove tema s nazvem "jsme ti nejlepsi z nejlepsich protoze zname abecedu a umime cist v manualech", jste fakt dobri, nesaham vam ani po kotniky!

Nechtel bych videt kdyz prijdete za babickou a zeptate se ji jak dela svickovou, taky po vas hodi bryle, kucharku a rekne "cist umis ne?"

BTW: cely manual jsem si projel (mam oba) a co cert nechtel, neni to tam, ale mozna to tam je ale ja neovladam vsechny pismenka takze jsem si to neprecetl.
martin.lee
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Bond007 24. 11. 2005 12:54

martin.lee: staci kdyz zmacknes ten cudlik na nulovani denniho pocitadla kilometru a otocis klickem a za chvili se to vynuluje...je to popsany v manualu :)
1 383 HP :)
Bond007
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod martin.lee 24. 11. 2005 13:16

Bond007: jj diky, v mem manualu to sice neni ale i kdyby bylo, to je vazne tak spatne se zeptat na neco co je kdekomu jasne a navic je to jeste v manualu, co treba kdybych byl mimo mesto, jel vlakem a z dlouhe chvile bych si resil otazky na ktere mi nezbyva cas kdyz jsem doma se svym autem a manualem. Proste jen tak, mel jsem chvilku a jelikoz jsem se na to chtel podivat uz davno tak jsem se zeptal. Ted si pripadam jako magor co nevi do jake nohavice patri jaka noha :(

A kdybych se zeptal jak se meni predni sklo tak me poslete do servisu? Sklo jsem byl menit uz 2x ale treba me to jen zajima atd...

no nebudu se dal nervovat, jeste by jste mi vycetli ze se nervuju a vlastne ani nemam duvod... ;)

Kazdopadne uz vim jak se nuluje servisni interval, dekuju.
martin.lee
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Bond007 24. 11. 2005 13:19

martin.lee: vsak to ber v klidu, ja to napsal ze srandy... jinak na tvuj dotaz ti skoro kazdy odpovedel a jen dodali ze je to i vmanualu, nikdo ti nenapsal ze jsi idiot a mas e podivat do amnualu...takze klid a pohoda 8)
1 383 HP :)
Bond007
VIP uživatel

Další stránka