O II RS

Fabia, Octavia, Superb,...

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Folin 19. 2. 2008 10:47

No při stejným řežimu,tak o půl litru dolů a když jí dáš tak o něco víc,ale ten zátah se nedá vůbec srovnat,na mokru problikává protiprokluz i na trojku :-)
Řízením se chci bavit...
Folin
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod Tomas B 19. 2. 2008 11:17

Folin píše:No při stejným řežimu,tak o půl litru dolů a když jí dáš tak o něco víc,ale ten zátah se nedá vůbec srovnat,na mokru problikává protiprokluz i na trojku :-)"/quote]


No právě, mě ten krouťák příjde dost vysoký. Už teď když je mokro a pořádně to přišlápnu, tak mi protiprokluz problikává na trojku i teď a to je to o 70Nm méně (280Nm) :hm Kolik tě to stálo?
Tomas B
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Folin 19. 2. 2008 11:30

Tomas B píše:
Folin píše:No při stejným řežimu,tak o půl litru dolů a když jí dáš tak o něco víc,ale ten zátah se nedá vůbec srovnat,na mokru problikává protiprokluz i na trojku :-)"/quote]

No právě, mě ten krouťák příjde dost vysoký. Už teď když je mokro a pořádně to přišlápnu, tak mi protiprokluz problikává na trojku i teď a to je to o 70Nm méně (280Nm) :hm Kolik tě to stálo?-/quote]


No asi 20tis,ale mám to na firmu,vůbec tý investice nelituju.Jak jí máš dlouho ty a kolik si najel? spokojenej?
Řízením se chci bavit...
Folin
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod George_Couser 19. 2. 2008 11:33

Folin: A byl jsi pred/po uprave na brzde (pochopitelne jine, nez od Cimbu)?
George_Couser
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Folin 19. 2. 2008 11:40

George_Couser píše:Folin: A byl jsi pred/po uprave na brzde (pochopitelne jine, nez od Cimbu)?


Nebyl a ani nemám potřebu,protože ten rozdíl je tak markatní,že to nepotřebuju vědět a vím,že on je ve svým oboru špička,už jsem tam jedno auto měl.
Řízením se chci bavit...
Folin
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod Tomas B 19. 2. 2008 12:16

Folin píše:
Tomas B píše:
Folin píše:No při stejným řežimu,tak o půl litru dolů a když jí dáš tak o něco víc,ale ten zátah se nedá vůbec srovnat,na mokru problikává protiprokluz i na trojku :-)"/quote]

No právě, mě ten krouťák příjde dost vysoký. Už teď když je mokro a pořádně to přišlápnu, tak mi protiprokluz problikává na trojku i teď a to je to o 70Nm méně (280Nm) :hm Kolik tě to stálo?-/quote]

No asi 20tis,ale mám to na firmu,vůbec tý investice nelituju.Jak jí máš dlouho ty a kolik si najel? spokojenej?j/quote]


Akorát rok, najeto 25tis.km (nějak jsem vyměknul - běžně jsem kolem 30tis.km/rok). Spokojenej jsem moc, zatím žádná závada, spotřeba 9.0 - 9.3l N98 (už tolik neblázním :D ). Mně se líbí, že se tím autem dá vcelku slušně i svézt, když chceš a přitom je to auto praktický (rodinu sice ještě nemám, ale kufr už jsem x krát využil)

Věříš jim 100%, že to co ti řekli tak na brzdě to auto opravdu má?
Tomas B
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Folin 19. 2. 2008 12:25

Tomas B píše:
Folin píše:
Tomas B píše:
Folin píše:No při stejným řežimu,tak o půl litru dolů a když jí dáš tak o něco víc,ale ten zátah se nedá vůbec srovnat,na mokru problikává protiprokluz i na trojku :-)"/quote]

No právě, mě ten krouťák příjde dost vysoký. Už teď když je mokro a pořádně to přišlápnu, tak mi protiprokluz problikává na trojku i teď a to je to o 70Nm méně (280Nm) :hm Kolik tě to stálo?-/quote]

No asi 20tis,ale mám to na firmu,vůbec tý investice nelituju.Jak jí máš dlouho ty a kolik si najel? spokojenej?j/quote]

Akorát rok, najeto 25tis.km (nějak jsem vyměknul - běžně jsem kolem 30tis.km/rok). Spokojenej jsem moc, zatím žádná závada, spotřeba 9.0 - 9.3l N98 (už tolik neblázním :D ). Mně se líbí, že se tím autem dá vcelku slušně i svézt, když chceš a přitom je to auto praktický (rodinu sice ještě nemám, ale kufr už jsem x krát využil)

Věříš jim 100%, že to co ti řekli tak na brzdě to auto opravdu má? /quote]


Věřím,on to nějak měřil přes notebook a sám mi řekl,že krouták tam je asi jen 320,ale že to je benzínem a doporučil brát N95 a přidávat zvyšovač octanu,protože prý N98 př VPower 99 zdaleka ty octany prý nemá.Výkon naměřil 246HP,samo se to mění i s teplotama,než to nachipoval tak měla v serii kolem 210HP tzn víc.
Hlavně dám na svý pocity a do ničeho mě netlačil,nejdřív svezení a pak až placení.Mrkni na http://www.cimbu.cz Jinak pro mě RS ideál,už mám i rodinu,takže slušnej kompromis svižný svezení/rodina
Řízením se chci bavit...
Folin
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod Tomas B 19. 2. 2008 12:57

folin: tak rodinu tak nějak plánuji (přece jenom mi bude letos 33 :D )

Za kolik teď jezdíš v průměru?
Tomas B
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Folin 19. 2. 2008 13:10

Tomas B píše:folin: tak rodinu tak nějak plánuji (přece jenom mi bude letos 33 :D )

Za kolik teď jezdíš v průměru?
Řízením se chci bavit...
Folin
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod Tomas B 19. 2. 2008 14:25

Folin píše:
Tomas B píše:folin: tak rodinu tak nějak plánuji (přece jenom mi bude letos 33 :D )

Za kolik teď jezdíš v průměru?
Tomas B
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Folin 19. 2. 2008 14:36

Tomas B píše:
Folin píše:
Tomas B píše:folin: tak rodinu tak nějak plánuji (přece jenom mi bude letos 33 :D )

Za kolik teď jezdíš v průměru?
Řízením se chci bavit...
Folin
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod Tomas B 19. 2. 2008 15:05

folin: modrou v liftbacku ;) Já už moc rychle po dálnicích nejezdím, už jsem přece jenom starší a rád bych měl ještě řidičák :D Moje obvyklá dálniční rychlost je teď 145-150km/h tachometrových.
Ale samozřejmě jsem to zkoušel, na rovině tachometrových 240, už se tomu moc nechtělo a musel jsem brzdit, z mírného kopce necelých 260 tachometrových
Tomas B
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Folin 19. 2. 2008 15:47

Tomas B píše:folin: modrou v liftbacku ;) Já už moc rychle po dálnicích nejezdím, už jsem přece jenom starší a rád bych měl ještě řidičák :D Moje obvyklá dálniční rychlost je teď 145-150km/h tachometrových.
Ale samozřejmě jsem to zkoušel, na rovině tachometrových 240, už se tomu moc nechtělo a musel jsem brzdit, z mírného kopce necelých 260 tachometrovýchp/quote]


Taky mám modrej liftback :-) Taky u nás moc neblbnu,už mám 6bodů pryč,samo za rychlost.Já modrou nadoraz ještě neměl,protože nebyla příležitost,ale starou ORSI jsem jel 265 tacho,počítám,že nová by mohla jít na 270,ale o tom to není,spíš si užívám zrychlení třeba při nájezdu na dálnici :-) Byl jsem mile překvapen o tolik lepším zvukem než ORSI a taky 6-ti kvaltem,ten je parádní oproti 5-ti kvaltu.
Řízením se chci bavit...
Folin
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod Tomas B 19. 2. 2008 15:55

Folin píše:
Tomas B píše:folin: modrou v liftbacku ;) Já už moc rychle po dálnicích nejezdím, už jsem přece jenom starší a rád bych měl ještě řidičák :D Moje obvyklá dálniční rychlost je teď 145-150km/h tachometrových.
Ale samozřejmě jsem to zkoušel, na rovině tachometrových 240, už se tomu moc nechtělo a musel jsem brzdit, z mírného kopce necelých 260 tachometrovýchp/quote]

Taky mám modrej liftback :-) Taky u nás moc neblbnu,už mám 6bodů pryč,samo za rychlost.Já modrou nadoraz ještě neměl,protože nebyla příležitost,ale starou ORSI jsem jel 265 tacho,počítám,že nová by mohla jít na 270,ale o tom to není,spíš si užívám zrychlení třeba při nájezdu na dálnici :-) Byl jsem mile překvapen o tolik lepším zvukem než ORSI a taky 6-ti kvaltem,ten je parádní oproti 5-ti kvaltu.,/quote]


Já jsem ORS1 nikdy neřídil, ale hlavně v pružnosti by OIIRS měla být relativně o dost lepší (alespoň podle časů, které jsem už párkrát někde četl).
Přesně, tak užívám si spíš to zrychlení a pružnost, než maximální rychlosti, z toho už jsem vyrostl :D
Co se týká bodů, tak zatím možná žiju jen v sladké nevědomosti :D Ale před měsícem mě vyblejskli mezi Budějovicema a Pískem, když jsme jeli z firemního lyžování z Rakouska. Neřídil jsem sice svoje auto, ale uvidíme jestli to k nám do firmy dorazí :hm :oboze :roll:
Tomas B
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod acer 19. 2. 2008 19:22

hm, taky trosicku uvazuju o cipu, jsem 40km od Kempten (D), tedy Abt, ale me to pri plnym plynu na 3. hrabe i na suchu uz ted. Jak v lete, tak v zime. Pneu Conti. Tak nevim, jestli do toho jit...?
acer
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků