O II RS

Fabia, Octavia, Superb,...

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Folin 19. 2. 2008 19:52

acer píše:hm, taky trosicku uvazuju o cipu, jsem 40km od Kempten (D), tedy Abt, ale me to pri plnym plynu na 3. hrabe i na suchu uz ted. Jak v lete, tak v zime. Pneu Conti. Tak nevim, jestli do toho jit...?


Nevěřím,že ti to hrabe na trojku na suchu se sériovým výkonem,pokud nemyslíš nějaký výjezd ze zatáčky nebo tak něco.Myslím klasicky na rovným úseku přidat plyn a kola to na mokru prostě nepoberou,nemyslím žádný brutální řazení a rychlý puštění spojky.Na suchu fakt nevěřím,pokud teda máš gumy 225.Chip ti doporučuju,fakt rozdíl,větší než rozdíl mezi ORSI a ORSII.
Řízením se chci bavit...
Folin
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod acer 20. 2. 2008 03:04

Tak never, ale protaci se mi to na 18" na rovine pri razeni z 2. na 3. a plny plyn. Ale nedelam to schvalne a casto, pac vim, ze to hrabe. Spis jen, kdyz nekoho vezu a on se me pta, jestli je to 1.9 nebo tak podobne, to me vzdycky dostane, tak to proslapnu az k zemi.
acer
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Folin 20. 2. 2008 09:51

acer píše:Tak never, ale protaci se mi to na 18" na rovine pri razeni z 2. na 3. a plny plyn. Ale nedelam to schvalne a casto, pac vim, ze to hrabe. Spis jen, kdyz nekoho vezu a on se me pta, jestli je to 1.9 nebo tak podobne, to me vzdycky dostane, tak to proslapnu az k zemi.


Jo tak při řazení věřím,ale já psal pouze plynem,kdyby sis to pořádně přečetl,s tím TDI by mě to taky dostalo,to se ti nedivím,že tam pak takhle brutálně dáš tu 3 :-)
Řízením se chci bavit...
Folin
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod GTI DSG 20. 2. 2008 10:24

podte si nekdo zmerit pruznost s GTI :)
...tam kde jini brzdi, ja podrazuji...
GTI DSG
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod emperor1 20. 2. 2008 10:30

nevíte někdo co na to DSG když bych zvedl čipem výkon a samo krouťák ?? TFSI 200ps 280 NM
emperor1
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod GTI DSG 20. 2. 2008 10:34

co jsem kdysi zjistoval, tak slusne firmy na to davaji bacha a nezvedaji nad 280
...tam kde jini brzdi, ja podrazuji...
GTI DSG
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod emperor1 20. 2. 2008 11:31

GTI DSG píše:co jsem kdysi zjistoval, tak slusne firmy na to davaji bacha a nezvedaji nad 280


myslel jsi asi 350 :hm
emperor1
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod GTI DSG 20. 2. 2008 11:35

jj 350, jedna firma v UK i upravovala nejak DSG vzhledem na kroutak, ale uz si nepamatuju co to byla zac. A slusne firmy maji na vyber tak 3 stupne uprav vykonu a kroutaku, takze si muzes vybrat...
...tam kde jini brzdi, ja podrazuji...
GTI DSG
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomas B 20. 2. 2008 12:00

folin: co takhle se někdy domluvit a zkusit to porovnání mezi tou tvojí chiplou a mojí? Docela by mě to zajímalo (třeba bych pak chtěl vyhodit 20tis.Kč :D )
Tomas B
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Folin 20. 2. 2008 13:12

GTI DSG píše:podte si nekdo zmerit pruznost s GTI :)


Není problém,zkusíme,neměl bys šaci,pokud nemáš chip :-)
Řízením se chci bavit...
Folin
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod Folin 20. 2. 2008 13:13

Tomas B píše:folin: co takhle se někdy domluvit a zkusit to porovnání mezi tou tvojí chiplou a mojí? Docela by mě to zajímalo (třeba bych pak chtěl vyhodit 20tis.Kč :D ) /quote]


Dobrej nápad,taky by mě to zajímalo,odkud si?Já od Č.Krumlova
Řízením se chci bavit...
Folin
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod Tomas B 20. 2. 2008 13:45

Folin píše:
Tomas B píše:folin: co takhle se někdy domluvit a zkusit to porovnání mezi tou tvojí chiplou a mojí? Docela by mě to zajímalo (třeba bych pak chtěl vyhodit 20tis.Kč :D ) /quote]

Dobrej nápad,taky by mě to zajímalo,odkud si?Já od Č.Krumlovam/quote]


Z Prahy, ale třeba chajdu mám u Dobříše. Tak bychom si mohli někdy třeba o víkendu dát sraz někde na půl cesty.
Napiš mi na tomas.bartak@aura-group.cz
Tomas B
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod GTI DSG 20. 2. 2008 14:03

ja sem za a sem volny hned ted :) ovsem sem z prahy. a klidne dame ors chipla, nechipla, gti :D
...tam kde jini brzdi, ja podrazuji...
GTI DSG
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomas B 20. 2. 2008 14:06

GTI DSG píše:ja sem za a sem volny hned ted :) ovsem sem z prahy. a klidne dame ors chipla, nechipla, gti :D


Tak můžeme, není problém ;) O kolik má být to tvoje GTI DSG lepší na stovku než OII RS?
Tomas B
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod GTI DSG 20. 2. 2008 14:08

tomas: no tak to ja si uz z letacku nepamatuju :) tusim 7.2 mela psano? ale ruku do ohne za to nedam :) vis kde se tu da v praze neco takoveho jako porovnani aut provozovat? :) muzes dnes?
...tam kde jini brzdi, ja podrazuji...
GTI DSG
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků