O II RS

Fabia, Octavia, Superb,...

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod diam@nt 18. 12. 2006 09:38

FAN - to máš pravdu, aj mne chýba nejaká žiarivo červená. Predtým som mal v tej Rallye Feliciu aj Fabiu. Ale teraz je tá Corrida taká tmavšia, taká sťaby špinavá. Takže červená bola mimo hry. Najkrajšia červená farba je momentálne od Audi - Misano Rot. Je to dokonca perlefekt a vyzerá fakt úžasne a je taká ostrá žiarivá.
Fabia II 1,4 TSI
Audi Q5 2,0 TSI
Karosa ŠL 11
Karosa ŠD 11
Karosa ŠM 16,5 (vo výstavbe)
diam@nt
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marios 18. 12. 2006 10:10

Nahodou me se Corida libi. Mel jsem v ni predchozi O1 a tedka i O2 a nikdy bych asi do jine barvy nesel. I kdyz u RSa jsem chvilu uvazoval nad Race metalizou, ale nakonec corida se na RS hodi asi nejvice, pac cervena je sportovni barva... :-)
Octavia II 1.6 FSI
Marios
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod FAN. 18. 12. 2006 11:23

diam@nt píše:FAN - to máš pravdu, aj mne chýba nejaká žiarivo červená. Predtým som mal v tej Rallye Feliciu aj Fabiu. Ale teraz je tá Corrida taká tmavšia, taká sťaby špinavá. Takže červená bola mimo hry. Najkrajšia červená farba je momentálne od Audi - Misano Rot. Je to dokonca perlefekt a vyzerá fakt úžasne a je taká ostrá žiarivá. /quote]
...........mám stejný názor jako ty ,měl jsem fábii taky červenou rally . Fakt nechápu proč nejsou schopni něco podobného udělat v metalízované barvě??? nebo nechtějí? :hm
YETI 1.4 TSI Outdoor elegance green tec - oranž terrakotta.
FAN.
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomas B 18. 12. 2006 12:18

David T.: nevím jestli to tady někdo už zmínil, ale u černé barvy se ztrácejí RS nárazníky a dohromady s černou barvou v combi se za ním asi opravdu nikdo neotočí, protože 98% lidí si bude myslet, že to byla normální "Ochcávka". Ale samozřejmě nejde jen o to, jak to auto vypadá, ale co má pod kapotou :D :D :D
Kdybych měl "obyčejnou" Octavii na 17", tak bych o černé určitě uvažoval, ale u RS ne - race blue na ostatních Octaviích neuvidíš, protože se nedělá! Ale klidně objednej černou - alespoň nás "modráků" bude míň Mr. Green

Já mám už objednanou race blue (liftback), i když jsem nějakou dobu uvažoval o žluté! Je pravda, že v liftbacku je modrá hezčí než v combi, ani nevím proč :hm
Tomas B
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Deli 18. 12. 2006 12:25

Tomas B píše:i když jsem nějakou dobu uvažoval o žluté! t/quote]

Jako žlutá je super, takový auto si člověk pozná hned... :D
- You’re disturbing my oboe practice.
- You don’t play the oboe.
- I could play the oboe.
8)
Deli
Bronzový avatar roku 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomas B 18. 12. 2006 12:46

Deli píše:
Tomas B píše:i když jsem nějakou dobu uvažoval o žluté! t/quote]
Jako žlutá je super, takový auto si člověk pozná hned... :D:/quote]


To máš pravdu, ale já se rozhodl pro blue race, protože je zároveň i elegantní a ve žlutý můžeš vypadat pro ostaní i jako 18letý klacek - tuner :D
A to už v 31letech nechci Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Tomas B
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Juaquin 18. 12. 2006 15:30

Tomas B píše:David T.: nevím jestli to tady někdo už zmínil, ale u černé barvy se ztrácejí RS nárazníky a dohromady s černou barvou v combi se za ním asi opravdu nikdo neotočí, protože 98% lidí si bude myslet, že to byla normální "Ochcávka". Ale samozřejmě nejde jen o to, jak to auto vypadá, ale co má pod kapotou :D :D :D
Kdybych měl "obyčejnou" Octavii na 17", tak bych o černé určitě uvažoval, ale u RS ne - race blue na ostatních Octaviích neuvidíš, protože se nedělá! Ale klidně objednej černou - alespoň nás "modráků" bude míň Mr. Green

Já mám už objednanou race blue (liftback), i když jsem nějakou dobu uvažoval o žluté! Je pravda, že v liftbacku je modrá hezčí než v combi, ani nevím proč :hmP/quote]


Neda mi to, na tohle musim zareagovat. Mame doma cernou RS Combi a muzu rict, ze se za ni otaci dost lidi...Ted s odstupem casu (mame ji od kvetna) musim rict, ze je to dobra volba, protoze race blue dnes potkavam, kdyz to prezenu, na kazdem kroku. Nechteli jsme vsude ukazovat, ze mame RS a to cerna barva splnila, je decentni. Ale jak si spravne zminil, dulezity je co je pod kapotou a tam je tech koni sakra hodne. :D
Juaquin
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Radek Ondrášík 18. 12. 2006 15:31

Juaquin: si pis a navic to jsou nemecti plnokrevnici a ti jezdi jinou ligu, nez ostatni
Radek Ondrášík
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Deli 18. 12. 2006 15:39

Tomas B píše:To máš pravdu, ale já se rozhodl pro blue race, protože je zároveň i elegantní a ve žlutý můžeš vypadat pro ostaní i jako 18letý klacek - tuner :D
A to už v 31letech nechci Mr. Green Mr. Green Mr. Greenr/quote]

Srabe Mr. Green Tuning pičo! Mr. Green :wink:
- You’re disturbing my oboe practice.
- You don’t play the oboe.
- I could play the oboe.
8)
Deli
Bronzový avatar roku 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod GTI DSG 18. 12. 2006 15:55

Radek O. píše:Juaquin: si pis a navic to jsou nemecti plnokrevnici a ti jezdi jinou ligu, nez ostatni


radek: tobe by meli za ten sarkazmus platit :D
GTI DSG
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PájaTHC 18. 12. 2006 15:56

Juaquin: Ale jak si spravne zminil, dulezity je co je pod kapotou a tam je tech koni sakra hodne.

Prosimte, kde ze je sakra hodne koni?
Konektory se nelesbí...
PájaTHC
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod GTI DSG 18. 12. 2006 16:06

paja: ale no tak... pro nekoho hodne, pro nekoho ne tak hodne :)
...tam kde jini brzdi, ja podrazuji...
GTI DSG
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomas B 18. 12. 2006 17:19

juaguin: jestli jste to nechtěli dávat tolik najevo, tak to jak píšeš byla dobrá volba (ta černá)! Žlutá mi právě přišla už až moc nápadná, tak zvítězila blue race. Máš pravdu modrých je určitě bohužel nejvíc :?

radek: ty si rejpal, viď :D

pája: jak píše GTI, pro někoho akorát, pro někoho málo. Ale na naše silnice je myslím těch 200k akorát dost

deli: no jasně Mr. Green
Tomas B
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Juaquin 18. 12. 2006 17:43

[quote="PájaTHC";Juaquin: Ale jak si spravne zminil, dulezity je co je pod kapotou a tam je tech koni sakra hodne.

Prosimte, kde ze je sakra hodne koni?[/quote]

Pod kapotou RS... :D Na cesky silnice mozna az moc...
Juaquin
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod nick 18. 12. 2006 18:49

Tomas B píše: ve žlutý můžeš vypadat pro ostaní i jako 18letý klacek - tuner :D :/quote]


No já jsem se rozhodl právě pro žlutou a myslím, že tuněné auto 18 letého fracka bude vypadat úplně jinak než decentní O II RS. Pokud někdo chce, aby to auto bylo něčím vyjímečné, tak si vybere žlutou. Pokud mu příjde, že to příliš razí a nehodí se to k jeho naturelu, ať si vybere modrou. Kdo chce být nenápadný, volí černou.

Platí prostě to, že barva je čistě subjektivní záležitost a nedá se říct, že některá barva je špatná. Každá barva je tak dobrá, jak se právě tomu danému člověku líbí (subjektivně).
nick
Nováček
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků