Co máte většina proti Fabii 1,2 HTP?

Fabia, Octavia, Superb,...

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod MDP 31. 10. 2005 14:14

http://mdp.aspweb.cz/DSCI0300.JPG
http://mdp.aspweb.cz/DSCI0299.JPG
http://mdp.aspweb.cz/DSCI0295.JPG

Tady mám pár vlastních fotek logana.
Líbí se mi ty motory. Ale to zpracování je ještě daleko horší, než u Fabie. Abych nebyl nazván fanatikem, jezdím se služební Fabii Combi HTP 47 okolo 7,5l. A 180 mi do kopce nejezdí:)[/url]
MDP
Nováček

Odeslat příspěvekod igy 31. 10. 2005 14:39

Sorry, ale to je naprostý nesmysl. Fábii mám, měřím 178 cm a místa za mnou je minimálně.
igy
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Fojťan 31. 10. 2005 14:41

igy píše:Sorry, ale to je naprostý nesmysl. Fábii mám, měřím 178 cm a místa za mnou je minimálně.i/quote]

fabii mam, merim 190 cm, a sednu si v pohode za sebe. myslim ze zalezi jak jsi zvykly sedet za volantem, ja sedim nakratko, a misto tam je...
learnin' to fly
Fojťan
Inventář

Odeslat příspěvekod anonymni 31. 10. 2005 14:56

Fojtan: clovece ty jsi zcela atypicky clovek. Ja mam 188 cm a pokud si dam ve Fabce treba u spojezdce sedacku tak, ze nohy mam uz oprene o palubni desku a sednu si za sebe, tak mam nohy zarazene v predni sedacce. To co rikas je pekna blbost.
anonymni

Odeslat příspěvekod brasci 31. 10. 2005 15:15

ja mam 180 a sedadlo mam tak, ze za mnou uz vela miesta nie je a ja by som tam sediet rozhodne nechcel... ale velmi ma miesto vzadu netrapi, kedze 90% jazd som v tom aute sam :)
brasci
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod tajnej 31. 10. 2005 15:19

Driver píše:tak tuhle diskuzi už nestíhámmmmmm/quote]
Já sem myslel, že už to tu skončilo a najednou kouknu a je tu miliarda nových příspěvků... ale furt je to to samý co na předchozích stránkách... jen jinými slovy....

Člověk se nenaučí nadávat, dokud se nenaučí řídit auto.
tajnej
Nováček

Odeslat příspěvekod Fojťan 31. 10. 2005 15:30

goes píše:Fojtan: clovece ty jsi zcela atypicky clovek. Ja mam 188 cm a pokud si dam ve Fabce treba u spojezdce sedacku tak, ze nohy mam uz oprene o palubni desku a sednu si za sebe, tak mam nohy zarazene v predni sedacce. To co rikas je pekna blbost.

nevim nevim. sedim na dost zvednutym sedaku, volant nejvic u sebe, no a noha pri vymackly spojce pokrcena... sedi se mi tak dobre :hm a trvam na tom ze si za sebe normalne sednu. je to mozna atypicky, to nerikam, ale je to tak. mluvim samozrejme jen za sebe takze kdyz pisu ze je vzadu ve fabii vic mista nez v loganu kdyz si dam sedadlo "na sebe", tak to tak je. nemusi se to tak zdat kazdemu, ale to taky netvrdim.

edit: ctu to po sobe, a v prvnim prispevku jsem to spatne formuloval - kdyz si sedne 190 cm vysoky ridic ... ma byt kdyz si tam sednu ja :wink: omlouvam se, spatne jsem se vyjadril.
learnin' to fly
Fojťan
Inventář

Odeslat příspěvekod anonymni 31. 10. 2005 15:38

Fojtan: divej, kdyz uz "kecas" tak alespon tak, at to neni blbost.

Fabia ma vzadu od konce predni sedacky po zadni operadlo prostor dle posunuti predni sedacky 570 az 800 mm. Logan ma 650 az 880 mm.

Takze Fabia ma v pripade uplneho posunuti dozadu o 80 mm mene mista a to same i v pripade uplneho posunuti dopredu. 8 cm je ukrutne moc. Octavia 1 dostala po faceliftu o 25 mm vice mista vzdadu diky vybrani prednich sedacek, byt to bylo porad malo, tak to slo neskutecne poznat.

Dalsi veci je delka sedaku, Fabia ma o 20 mm vepredu a o 20 mm kratsi sedak nez Logan.

Pokud by byl rozdil v par milimetrch, tak to uznam, ale 80 mm je neskutecny rozdil, proto ti toto "nezeru.
anonymni

Odeslat příspěvekod Fojťan 31. 10. 2005 15:48

goes píše:Fojtan: divej, kdyz uz "kecas" tak alespon tak, at to neni blbost.

Fabia ma vzadu od konce predni sedacky po zadni operadlo prostor dle posunuti predni sedacky 570 az 800 mm. Logan ma 650 az 880 mm.

Takze Fabia ma v pripade uplneho posunuti dozadu o 80 mm mene mista a to same i v pripade uplneho posunuti dopredu. 8 cm je ukrutne moc. Octavia 1 dostala po faceliftu o 25 mm vice mista vzdadu diky vybrani prednich sedacek, byt to bylo porad malo, tak to slo neskutecne poznat.

Dalsi veci je delka sedaku, Fabia ma o 20 mm vepredu a o 20 mm kratsi sedak nez Logan.

Pokud by byl rozdil v par milimetrch, tak to uznam, ale 80 mm je neskutecny rozdil, proto ti toto "nezeru.

me je to jedno jestli mi veris nebo ne, rikam jak se mi to tak zdalo, nemeril jsem. rika se tomu subjektivita.
nastavil jsem si sedacku v loganu na sebe, a pak si sedl za sebe. kdyz si sednu za sebe ve fabii, tak je tam proste vic mista. je dost mozny ze jsem si to v kazdym nastavil jinak, ale proste se mi to zdalo tak jak pisu. objektivita je to co ty pises, a to ja nezpochybnuju.
learnin' to fly
Fojťan
Inventář

Odeslat příspěvekod Driver 31. 10. 2005 17:23

goes píše:Fojtan: clovece ty jsi zcela atypicky clovek. Ja mam 188 cm a pokud si dam ve Fabce treba u spojezdce sedacku tak, ze nohy mam uz oprene o palubni desku a sednu si za sebe, tak mam nohy zarazene v predni sedacce. To co rikas je pekna blbost.

Souhlas, měřim taky 188, takže tohle můžu potvrdit. To samý v O1, tam je taky hrozně málo místa vzadu, O2 už je na tom o dost líp!

Fojťan: Já teda nevim, ale když si dám ve fábii sedadlo nahoru a volant k sobě, tak mám pak mírně pokrčený ruce a to se mi řídí dost blbě. A když si to sedadlo neposunu i dozadu, tak mám zas pokrčený kolena a tlačej mě do těch plastů za volantem, takže to taky nejde. A když si to nastavím na sebe, tak bych si za sebe rozhodně nesedl a i daleko menší člověk než já je rád, že se za mě ve fábii vleze
Naposledy upravil Driver dne 31. 10. 2005 17:28, celkově upraveno 1
Das Auto
Driver
Štamgast

Odeslat příspěvekod OndraZX 31. 10. 2005 19:19

To fanatici HTP:

Vyvinulo se to tu tak jak jsem rikal na zacatku teto diskuze - ze mi vadi fanatici s HTP.

Nazev teto diskuze je "Co máte většina proti Fabii 1,2 HTP?"
Kazdy normalni clovek pokud chce prispet do teto diskuze tak napise proc mu z libovolnych duvodu Fabie HTP nesedi.

Ja jsem napsal svuj nazor,
Goes napsal svuj nazor
min. 10 dalsich lidi (bohuzel jmena si nepamatuji) napsalo nazory

Co udela typicky HTP fanatik? (PaulZ), od ktereho je tu KAZDY TRETI prispevek? Zacne nam tu vysvetlovat, ze rozhodne nemame pravdu a ze vse je jinak. Pokud mu nahodou dojdou argumenty, tak se zacna navazet do aut jinych znacek. Uz jsme tady probrali Renault, Fiat, Daciu atd..

Ja napriklad napisu, ze se mi vubec nelibi zelena (hraskova) barva co na Fabii davaji (tak ta je fakt strasna) a PaulZ mi v dalsich peti svych prispevcich vysvetli, ze jine automobilky maji barvy jeste horsi a ze tato barva naopak Fabii moc slusi. Pritom vubec nebere v uvahu ze mi se ta barva fakt nelibi - pravdu ma on. Ja jsem ale napsal jen svuj nazor - kdyz se "zakladatel" teto diskuze na muj nazor zeptal.

A proto se te PauleZ ptam. Je normalni na otazku (viz nazev teto diskuze) odpovedet, nebo tady "hrde" branit cest Fabie v kazdem tretim prispevku?

Otazka 2: Opravdu ti nepripadne trapna cena kratke Fabie s HTP za 321k Kc ve srovnani s Meganem sedan za 335k Kc? Ale prosim odkazy na vylevy nespokojenych majitelu Meganu sem jiz nedavej - to muzu ja o Skodovce najit taky. Ja si myslim, ze kvalita Renault vs. Skoda je srovnatelna a nema cenu o ni diskutovat.

PauleZ muzes si se Staflikem podat ruce - to je druhy adept na HTP fanatika .

Jinak jsem mile prekvapen vasi slusnosti, to kdyby se do toho vlozil napr. Fabka2004 tak si tady uz davno nadame do vseho mozneho i nemozneho - viz diskuze "Proc je motor HTP tak slaby" (presny nazev si uz nevzpomenu.)

PS: Pokud tady nekdo zalozi diskuzi na tema "Co mate proti Cliu" tak sam vam napisu par spatnych vlastnosti tohoto auta.
Ale pozor - do Fava mi nedupejte - to jeste Skodovka delala poradne auta Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Skoda Favorit, 1.3 135 LPG, 1989
Renault Clio, 1.4 16V, 2003
Renaul Megane, 1.6 16V, 2003
OndraZX
Nováček

Odeslat příspěvekod anonymni 31. 10. 2005 20:12

To OndraX:Tobě jsem odpověděl na jeden příspěvek tak nebuď hysterický.Já skutečně nemohu za to jak se Renault včetně Dacie chovají ke svým zákazníkům.Pak skutečně musejí prodávat levně-protože jinak by tyto vozy nikdo nekoupil.A srovnávat jsi začal Ty.
A skutečně se stydím,ale za to že žiji v takovém státě kde si někdo beztrestně prodá auto a když během roku začne opadávat lak a rezivět zamítne reklamaci/to by si v Německu Renault+Dacie nedovolila.A když si přečteš http://www.auto.cz příspěvky majitelů o reklamacích Renaultu a korespondenci s majiteli,říká si člověk je to vůbec možné?
http://dacia.phorum.cz/viewtopic.php?t=163&start=210
http://cafe.auto.cz/viewtopic.php?t=342 ... 221&arch=0
Toto bohužel není navážení,to je smutná skutečnost.
anonymni

Odeslat příspěvekod Radek Ondrášík 31. 10. 2005 20:37

PaulZ: na druhou stranu pristup automobilky nerika nic o kvalite auta. To ze Loganu "odpadava" lak taky nic neznamena. Za poslednich 14 dnu proadaji velke svolavaci akce Toyota, Chrysler, Chevrolet, Peugeot, Nissan a dalsi, takze svolava porad a kazdy. Takze nic neni bez chyby...
Radek Ondrášík
Veterán

Odeslat příspěvekod OndraZX 31. 10. 2005 20:41

To PaulZ: Hmm tak to mas urcite pravdu

To ostatni: To nema cenu, na to se neda reagovat
Skoda Favorit, 1.3 135 LPG, 1989
Renault Clio, 1.4 16V, 2003
Renaul Megane, 1.6 16V, 2003
OndraZX
Nováček

Odeslat příspěvekod Lumpo 31. 10. 2005 20:43

ONDRA zx: já ti tleskám :tleskani :tleskani :tleskani
zapomněl jsi se zmínit, že se mi taky navážel do Lupa a to ho možná neviděl ani na obrázku Mr. Green
Lumpo
Inventář

Předchozí stránkaDalší stránka