Co máte většina proti Fabii 1,2 HTP?

Fabia, Octavia, Superb,...

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod anonymni 24. 10. 2005 17:48

Už jsem to pochopil,Vám prostě diskuze o HTP chybí a stydíte se to přiznat.
anonymni

Odeslat příspěvekod Driver 24. 10. 2005 17:50

Lumpo: Jasný ho každej to tady bude hájit do krve...

Fojťan: No výkon.. do města to stačí, ale jakmile vyjedeš na dálnici, seš ztracenej. Párkrát mě sice předjelo nějaký HTP co jelo cca 170, ale to už ten motor žral jak tank a jel prostě naplno do otáček a to už pak komfort jde do háje při tom hluku. Jinak co se týče těch ojetin, za 300k v pohodě focus TDCi, oktávka TDI a podobný auta, který jsou daleko lepší než nový HTP
Das Auto
Driver
Štamgast

Odeslat příspěvekod gogo2 24. 10. 2005 17:50

Lumpo píše:gogo2: to myslíš Logana nebo fabku? Nějak mi u té Fabky nejde na rozum ten velkej kufr a to ani u kombíku - je to ostuda...d/quote]

Fabka je super! :D
Peugeot 301 Active 1.2 VTi - 53 kW, 2013 ("Však je to Pežót, nie?")
Hyundai Atos Prime Dynamic 1,1i - 46,3 kW (2008 - 2013)
Dacia Logan "Social Edition" 1.4 MPI - 55 kW, (2005 - 2011)
gogo2
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod Fojťan 24. 10. 2005 17:50

PaulZ píše:Už jsem to pochopil,Vám prostě diskuze o HTP chybí a stydíte se to přiznat.i/quote]

ne me chybi diskuse o 1.9tdi, a stydim se to priznat :hm musim se pak vykecavat jinde.
learnin' to fly
Fojťan
Inventář

Odeslat příspěvekod Manli2 24. 10. 2005 17:50

PaulZ píše:Už jsem to pochopil,Vám prostě diskuze o HTP chybí a stydíte se to přiznat.i/quote]

jasně už nám bylo smutno :D
Naposledy upravil Manli2 dne 24. 10. 2005 17:52, celkově upraveno 1
e46 330i
Manli2
Inventář

Odeslat příspěvekod Lukasoj 24. 10. 2005 17:51

Driver píše:Lumpo: Jasný ho každej to tady bude hájit do krve...

Fojťan: No výkon.. do města to stačí, ale jakmile vyjedeš na dálnici, seš ztracenej. Párkrát mě sice předjelo nějaký HTP co jelo cca 170, ale to už ten motor žral jak tank a jel prostě naplno do otáček a to už pak komfort jde do háje při tom hluku. Jinak co se týče těch ojetin, za 300k v pohodě focus TDCi, oktávka TDI a podobný auta, který jsou daleko lepší než nový HTP
Lukasoj
VIP Galerie

Odeslat příspěvekod anonymni 24. 10. 2005 17:52

To Lumpo:i kdyby mělo auto 20kw tak slušný řidič až si vyskouší spojku se s ním bude bezproblémů rozjíždět.Pokud ne tak je to dřevo a nic jiného.
anonymni

Odeslat příspěvekod Fojťan 24. 10. 2005 17:53

learnin' to fly
Fojťan
Inventář

Odeslat příspěvekod Driver 24. 10. 2005 17:54

Lukas CZE : a to jako AAA a ESA jsou jediny zpusoby jak se dostat k ojetine? Co takhle znamej mechanik a treba dovoz? Nebo provereny auto tvym mechanikem? To ti nic nerika....

Jinak mi bylo predem jasny, ze se z toho strhne FLAME WAR :lol: ale co bych se nezapojil, aspon sem v tom HTP jezdil a nekecam jen tak
Das Auto
Driver
Štamgast

Odeslat příspěvekod Driver 24. 10. 2005 17:56

Fojťan: HTP 180 jede možná z kopce, ale pak tu rychlost neudří. A 180 z kopce umí i favorit a felicie. A jak říkam, žere při tý rychlosti víc než nějakej třílitr. Jinak koupíš novou fábku a hned má cenu o X desítek tisíc nižší, ojetiny si tu cenu aspon drzej a kdyz clovek neni blbej, nenecha se napalit a auto si proveri, tak muze kopit dost dobrej kus
Das Auto
Driver
Štamgast

Odeslat příspěvekod Manli2 24. 10. 2005 17:57

Driver píše: a kdyz clovek neni blbej, nenecha se napalit a auto si proveri, tak muze kopit dost dobrej kus

stačí trochu hledat .......neb kdo hledá najde.......... :D :wink:
e46 330i
Manli2
Inventář

Odeslat příspěvekod Fojťan 24. 10. 2005 18:00

jak tu nekdo psal, ze po zkusenostech z aaa a ja nevim kde by si ojetinu nekoupil, tak to musim rict, ze aaa a jim podobni je to posledni misto, kam bych si sel ojetinu koupit. nic jineho snad neni treba dodavat.
learnin' to fly
Fojťan
Inventář

Odeslat příspěvekod p0etrik 24. 10. 2005 18:03

Nechapu jaky je rozdil mezi Fabii 1.2 HTP a treba litrovou Corsou, Fiestou, 206tkou, ci jinym autem se zakladnim motorem. Z tehle kategorie jsou pomale vsechna auta, ale vsem vadi jenom ta Fabia. Proc?

Je treba si uvedomit ze se jedna o nejslabsi motor v nejmensim aute dane automobilky, to neni nikdy zadna slava. Kdyby se tady nadavalo na cenovou politiku skodovky, to dokazu pochopit, ale motor samotny (a na svuj objem a papirovy vykon slusne jedouci) za to nemuze.
p0etrik
Servismen

Odeslat příspěvekod brasci 24. 10. 2005 18:08

./quote]

tak potom asi budem prvy ktory to neurobi.. ked som vyberal auto tak mi v tom case na fabiu dali najlepsi pomer cena/vybava/vykon... mal som na to zlavu tak som to kupil... mal som vtedy 17 mlady sprosty atd..dnes uz by som nielenze nesiel do fabie a to ani s inym motorom, ale uz by som zrejme nesiel ani do ziadnej inej skody.. aj ked nikdy nehovor nikdy.. vsak

nieje to zle auto ale je dost lepsich aut... no co sa tyka tohto motra tak je fakt, ze v nizkych otacakach je to horsie takze to treba drzat vo vyssich.. preto asi sa mi nepodarila urobit dlhodobo mensia spotreba nez 7,3 litra...zvuk je taky aky je a po case ho clovek ani nevnima najma ked si pusti dobru hudbu..
ale co sa tyka poruch tak s motorom nebol zatial ziaden problem len ten podr*bany interier zacal po dvoch rokoch rezonovat a vrzga vodicovo sedadlo...

ale je fakt, ze mi vadi vecne navazanie sa do tohto auta hlavne ludmi ktori s nim nemaju skusenosti.. prakticke poznatky beriem ale teoretikov nemusim... pozor2
brasci
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod brasci 24. 10. 2005 18:11

p0etrik píše:Nechapu jaky je rozdil mezi Fabii 1.2 HTP a treba litrovou Corsou, Fiestou, 206tkou, ci jinym autem se zakladnim motorem. Z tehle kategorie jsou pomale vsechna auta, ale vsem vadi jenom ta Fabia. Proc?
.

ja mam taky pocit, ze tomu motoru najviac skodi to jeho pomenovanie.. HTP... proste keby to pomenovali proste len 1.2 a ziadnu extra trojpismenkovu skratku za to tak by sa o tomto motore az tak velmi nediskutovalo... :)
brasci
VIP uživatel

Předchozí stránkaDalší stránka