Co máte většina proti Fabii 1,2 HTP?

Fabia, Octavia, Superb,...

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Lukasoj 24. 10. 2005 17:05

Lumpo píše:Lukas[CZE]

problém je v tom, že v tom právě jen ty ženské nejezdí. Znám okolo sebe několik pilotů služebních vozů Fabia Junior a co ty s tím HTP předvádí... pozor2v/quote]
Aha, já to bral z mého pohledu :)

Mamča: Fabia 1,2 HTP
Bratrancova manželka: Fabia Combi asi 1,2 HTP

:)

Jinak se zvukem souhlasím. Byl to pro mě šok, když jsem z 1,4 MPI co jsme prodali si sednu do 1,2 HPT :)
Lukasoj
VIP Galerie

Odeslat příspěvekod Lumpo 24. 10. 2005 17:07

Lukas[CZE]: a ty jezdíš čím?
Lumpo
Inventář

Odeslat příspěvekod Lukasoj 24. 10. 2005 17:09

Lumpo píše:Lukas[CZE]: a ty jezdíš čím?
Lukasoj
VIP Galerie

Odeslat příspěvekod POL 24. 10. 2005 17:11

ja mam celkove proti fabii to ze se mi nelibi vnitrek, palubka a vubec celkovy design. Takze me se nelibi vsechny fabie a to je to co mam proti nim :-) :D
Nissan Almera, 1.5benzin, 4AB, ABS, EBD+BA, klima
POL
Nováček

Odeslat příspěvekod Lumpo 24. 10. 2005 17:14

Mě se palubka líbí jen u elegance ta celá černá... Ty napůl šedý jsou děsný...
Lumpo
Inventář

Odeslat příspěvekod anonymni 24. 10. 2005 17:19

Ja mam podobny nazor jako POL, kdyz prisla Fabka pred lety, tak se mi libila. Za par tydnu toho byly plne ulice a jako vse, ceho je moc, se mi to okoukalo a okouknasot se diky jeste vetsimu poctu aut zmenila ve zhnuseni. Kdyz vykouknu z okna ven, stoji tam asi 50 aut, z toho je tak polovina SKodovke a mirne vedou Fabie. Proto se mi auto nelibi, je toho moc a jako vseho, ceho je moc se to okouka (alespon mi)
Druhou veci je motorova politika VW - coz se odrazilo i na Fabii. Pokud je nejvyssi benzinova motorizace zastaraly motor 2.0 8V s mizernym vykonem atd. a zbytek jsou pseudomotory, tkere maji tvorit zaklad a ne vrchol nabidky nemuzu mit respekt z takove znacky. S naftou je to o neco lepsi, presto politika VW - s nehoraznymi priplatky za naftu mi opet degraduje tuto znacku v MYCH ocich.

Takze pokud sectu - brutalne okoukany design, ktery se zmenil ve zhnuseni + aboslutne smesnou nabidku benzinovych motoru + na hlavu postavena cenova politika naftovych motoru + nulova inteligence nekterych majitelu techto vozu, kteri z toho delaji modlu + PR oddeleni Skody, ktere se podarilo dvema tretinam naroza vsugerovat, ze Fabia je lepsi nez 99,9 % aut na trhu - vychazi mi z toho duvody, proc Fabku a vlastne Skodu nemam rad.

To, ze ty auta jsou pak skutecne dobre a konkurence schopne tento pocit neprebije.
anonymni

Odeslat příspěvekod anonymni 24. 10. 2005 17:19

Je zajímavé nejvíc o 1.2 HTP diskutují Ti kteří ji nemají a většinou v ní ani nejeli.Zatím tady kromě mě neměl nikdo příspěvek co tuto Fabii vlastní.Pak si stěžujte,že je mnoho diskuzí o HTP.
Zase příspěvek od jednoho co sám kritizoval množství dizkuzí o HTP-GOES.
A pokud někoho kritizuji za nulovou inteligenci,pak bych se měl taky zamyslet nad sebou,protože pokud chci psát hodnověrné příspěvky+testy o autech,neměl bych se veřejně vyjadřovat,že nějakou značku nemám rád.
Naposledy upravil anonymni dne 24. 10. 2005 17:31, celkově upraveno 1
anonymni

Odeslat příspěvekod Lumpo 24. 10. 2005 17:28

PaulZ: podívej se na název diskuse... Myslíš, že sem budou přispívat štastní majitelé? Naopak - já ji měl jako služební tak vím o čem píšu...
Lumpo
Inventář

Odeslat příspěvekod -LK- 24. 10. 2005 17:32

Otec to má, jel jsem v tom x-krát a i jsem to x-krát řídil. Takže co proti tomu mám já - motor je to nesmírně mizernej. Že to při rozjezdu chcípá mě, to mě nepřekvapuje, jsem zvyklej na automat a poněkud jiný výkony. Ale řadě lidí, co s tím jezdí, to chcípá proto, že to vůbec nemá sílu v nízkejch otáčkách. Zvuk to má naprosto šílenej, v servisu s tím dokonce tátu přivítali "jé, vy jste přijel se šicím strojem" a od té doby tomu autu jinak neřeknu :-). Co je ale podstatně větší problém je ten, že se s tím autem prakticky nedá předjíždět tak, aby to nebylo nebezpečné. Protože když už člověk najde několik km dlouhou rovinu, aby to tam mohl trochu rozjet, tak mu jezdí auta v protisměru. Opět - to jsem zažil mnohokrát, takže ne "jedna paní povídala a já to slyšel".
Spolehlivost taky nic moc, pokud tedy chudák otec nenatrefil na extrémně podělanej kousek.
Chápu, že pro někoho, kdo je dost nenáročnej a/nebo na lepší nemá, to může do města být dostačující. Problém je ten, že díky cenové politice Škody a zároveň neracionální oblibě Škody mezi lidem se bere Fábie kombi s tímto jakobymotorem jako normální rodinný vůz a to zkrátka není. Možná tak ucházející nákupní taška do města - 2. či 3. auto do rodiny, i když na to mi to auto přijde zase dost tvrdý a nepohodlný.
فارسي بلد هستم
-LK-
Inventář

Odeslat příspěvekod Lukasoj 24. 10. 2005 17:38

PaulZ píše:Je zajímavé nejvíc o 1.2 HTP diskutují Ti kteří ji nemají a většinou v ní ani nejeli.Zatím tady kromě mě neměl nikdo příspěvek co tuto Fabii vlastní.Pak si stěžujte,že je mnoho diskuzí o HTP.
Zase příspěvek od jednoho co sám kritizoval množství dizkuzí o HTP-GOES.
A pokud někoho kritizuji za nulovou inteligenci,pak bych se měl taky zamyslet nad sebou,protože pokud chci psát hodnověrné příspěvky+testy o autech,neměl bych se veřejně vyjadřovat,že nějakou značku nemám rád.
Lukasoj
VIP Galerie

Odeslat příspěvekod anonymni 24. 10. 2005 17:39

To LK:pokud jsi zvyklý na podstatně větší objemy s většinou aut menšího objemu budeš nespokojený.A pokud Ti auto chcípá při rozjezdu tak seš dřevo,které skutečně automat potřebuje.
anonymni

Odeslat příspěvekod Driver 24. 10. 2005 17:41

-LK-: Souhlasim s tebou...

Já jezdil v HTP autoškolu a to byla ta 47kw, ne ta nejslabší 40kw. A i to nejelo fakt nic moc. HTP bych si nikdy nekoupil za ty prachy, za který se prodává. Fabia neni zrovna nejlehčí auto a ten motor je na to prostě slabej. A už vůbec nechápu lidi, co si koupí kombíka daj si do toho HTP.

Ta 1.4 MPi 55kw to už je o nečem uplně jiným, tomu už bych se nebránil. Jede to líp a žere to stejně a nebo míň při vyšších rychlostech.
Das Auto
Driver
Štamgast

Odeslat příspěvekod anonymni 24. 10. 2005 17:43

To Lukas:nic proti tématu nemám,ale pokud někdo napíše příspěvěk o tom,že HTP nemá rád protože že je o tom moc diskuzí tak se mi to zdá být divné.
anonymni

Odeslat příspěvekod Lumpo 24. 10. 2005 17:44

PaulZ píše:To LK:pokud jsi zvyklý na podstatně větší objemy s většinou aut menšího objemu budeš nespokojený.A pokud Ti auto chcípá při rozjezdu tak seš dřevo,které skutečně automat potřebuje. /quote]

Musím se LK zastat. Mě to taky asi 3x chcíplo a to jsem do toho lezl z Felicie 1,6. Prostě je to slabej tříhrnek co se musí trochu vytočit aby se to rozjelo. Je mi jasný, že jde o cit, ale nepovažuju se za dřevo a stejně to párkrát chcíplo...

Je zajímavý, jak se to majitelé snaží do krve hájit... :hm
Lumpo
Inventář

Odeslat příspěvekod Fojťan 24. 10. 2005 17:45

-LK- píše:Otec to má, jel jsem v tom x-krát a i jsem to x-krát řídil. Takže co proti tomu mám já - motor je to nesmírně mizernej. Že to při rozjezdu chcípá mě, to mě nepřekvapuje, jsem zvyklej na automat a poněkud jiný výkony. Ale řadě lidí, co s tím jezdí, to chcípá proto, že to vůbec nemá sílu v nízkejch otáčkách. Zvuk to má naprosto šílenej, v servisu s tím dokonce tátu přivítali "jé, vy jste přijel se šicím strojem" a od té doby tomu autu jinak neřeknu :-). Co je ale podstatně větší problém je ten, že se s tím autem prakticky nedá předjíždět tak, aby to nebylo nebezpečné. Protože když už člověk najde několik km dlouhou rovinu, aby to tam mohl trochu rozjet, tak mu jezdí auta v protisměru. Opět - to jsem zažil mnohokrát, takže ne "jedna paní povídala a já to slyšel".
Spolehlivost taky nic moc, pokud tedy chudák otec nenatrefil na extrémně podělanej kousek.
Chápu, že pro někoho, kdo je dost nenáročnej a/nebo na lepší nemá, to může do města být dostačující. Problém je ten, že díky cenové politice Škody a zároveň neracionální oblibě Škody mezi lidem se bere Fábie kombi s tímto jakobymotorem jako normální rodinný vůz a to zkrátka není. Možná tak ucházející nákupní taška do města - 2. či 3. auto do rodiny, i když na to mi to auto přijde zase dost tvrdý a nepohodlný.
learnin' to fly
Fojťan
Inventář

Předchozí stránkaDalší stránka