Co máte většina proti Fabii 1,2 HTP?

Fabia, Octavia, Superb,...

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod MELLO 30. 9. 2007 11:15

Tak tak :wink:
MELLO
MELLO

Odeslat příspěvekod Zekon 30. 9. 2007 13:08

Tak jsem včera i dnes jezdil s vypnutým rádiem. Na neutrál motor skoro neslyšitelný při rozjezdu asi jako každý jiný (tři hrnečky mají svůj zvuk, ale pohoda). Na dálnici ve 140 km/hod taky pohoda, to je víc slyšet aerodynamický hluk.
Asi se budu muset svést nějakým Getzem nebo Fabií 1.4 atd.
R.
Zekon
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod anonymni 30. 9. 2007 21:38

Zekon píše:Tak jsem včera i dnes jezdil s vypnutým rádiem. Na neutrál motor skoro neslyšitelný při rozjezdu asi jako každý jiný (tři hrnečky mají svůj zvuk, ale pohoda). Na dálnici ve 140 km/hod taky pohoda, to je víc slyšet aerodynamický hluk.
R.e/quote]

No ten rozjezd bych řekl,že je o něco hlučnější-jinak při ustálené rychlosti je motor slyšitelný velice málo-v konkurenci menších aut lepší průměr-i při vysokých otáčkách.
anonymni

Odeslat příspěvekod lego 30. 9. 2007 22:06

PaulZ píše:
Zekon píše:Tak jsem včera i dnes jezdil s vypnutým rádiem. Na neutrál motor skoro neslyšitelný při rozjezdu asi jako každý jiný (tři hrnečky mají svůj zvuk, ale pohoda). Na dálnici ve 140 km/hod taky pohoda, to je víc slyšet aerodynamický hluk.
R.e/quote]
No ten rozjezd bych řekl,že je o něco hlučnější-jinak při ustálené rychlosti je motor slyšitelný velice málo-v konkurenci menších aut lepší průměr-i při vysokých otáčkách.i/quote]

To jsi po*ral..., Fábia a menší auto????? pozor2
lego
Nováček

Odeslat příspěvekod acer 1. 10. 2007 05:30

Najezdil jsem s Fabii 1.2, 47KW, Combi, Elegance, 35 tis. Km do Nemecka a zase zpet a tak dokola, nez jsem si pro vicemene vlastni ego koupil OII RS benzin. Jezdil jsem s tim v Rajchu i Nemecku do 160, ted jezdim do 180, pac provoz jak svina a vic se malokdy povede. Pravda je, ze jsem jezdil z 99% sam, ale byl jsem s tim autem i motorem spokojen. Jiste, neni to na zavodeni, ale zase ne kazdy je zavodnik. Zena ma to same v Ambiente a kdyz prijedu domu, RS jde do garaze a po meste jezdim v HTP. Kdybych nemel provozovnu tak daleko z baraku, tak je pro me RS uplne o nicem a nechal bych si HTP.
Jo, to manzelcino HTP je ovsem lenosnejsi, nez moje byvale HTP, trebaze motorove jsou na tom stejne. Tomu memu ten dalnicni provoz asi prece jen neco pridal, nez jeji sondacky na nakup a zpet.
Necetl jsem celou diskusi, ale minim, ze pokud si to auto nekdo koupi zcela nove a ne v bazaru se 100 tis a vice Km, tak je to dobra volba.
Na narazky ohledne meho prispevku odpovidat nebudu, je to muj nazor, v tom aute jsem par hodin pobyl a vubec....jdu spat.
acer
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Petr1968 1. 10. 2007 05:33

100 tis. je ten motor akorát dobře zajetý.
Smrt je pouhý okamžik, kdežto hanba trvá navěky.
Petr1968
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod anonymni 1. 10. 2007 12:54

lego píše:
PaulZ píše:[-v konkurenci menších aut lepší průměr-i při vysokých otáčkách.t/quote]

To jsi po*ral..., Fábia a menší auto????? pozor2o/quote]

No pokud nechápeš pojem menší auto tak je to těžké.To je zhruba jako s mužským přirozením-32cm délky je extrémně velké,2cm extrémně malé.No a zhruba od 16cm níž je buď menší nebo od 16cm víc větší.
:D :D :D :D
anonymni

Odeslat příspěvekod Zekon 1. 10. 2007 15:44

Petr1968 píše:100 tis. je ten motor akorát dobře zajetý.
Zekon
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod Petr1968 1. 10. 2007 17:52

A co já s tím??? :mrgreen:
Smrt je pouhý okamžik, kdežto hanba trvá navěky.
Petr1968
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Lukino 1. 10. 2007 18:04

PaulZ píše:
lego píše:
PaulZ píše:[-v konkurenci menších aut lepší průměr-i při vysokých otáčkách.t/quote]

To jsi po*ral..., Fábia a menší auto????? pozor2o/quote]
No pokud nechápeš pojem menší auto tak je to těžké.To je zhruba jako s mužským přirozením-32cm délky je extrémně velké,2cm extrémně malé.No a zhruba od 16cm níž je buď menší nebo od 16cm víc větší.
:D :D :D :D"/quote]

Na prispevky od lega nema smysl vubec reagovat... To je takovej mistni bublifuk co vi vsechno nejlip :wink:

EDIT: ale prirovnani luxusni :mrgreen:
Lukino
Inventář

Předchozí stránka