Co máte většina proti Fabii 1,2 HTP?

Fabia, Octavia, Superb,...

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod brasci 24. 10. 2005 18:45

ondra: mas pravdu, ludia ktori to auto kupuju z presvedcenia, ze nic lepsie nie je su taky ako hovoris.. a ti co maju spotrebu okolo 4-5 litrov s tym musia jazdit jak na voloch a ten motor podtacat.. ja jazdim za vyse 7 a som spokony :) keby som mal teraz peniaze na nove auto hned by som to dal prec... aj ked na nu budem dlho spominat :))
brasci
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod p0etrik 24. 10. 2005 18:47

OndraZX: Tohle beru, ale za porad za to ten motor ani auto nemuze. Ja ted jezdim felicii a vim, ze je to slabe. Kdybych kupoval nove soukrome auto, klidne bych tu fabii HTP (Elegance) koupil, kdyby se nasla nejaka sikovna sleva (360 tisic za kombika HTP bych nedal). Jsem zvykly jezdit mirne a soukromne toho moc nenajedu a Fabka se mi opravdu libi. Ale to by jich tu nesmelo jezdit tolik a nesmela by byt, jak pises, takova "modla".
Ale porad musim trvat na tom, ze to auto ani motor za to nemuze. :)
p0etrik
Servismen

Odeslat příspěvekod brasci 24. 10. 2005 19:04

poetrik: nestacilo by to raz?? :D
brasci
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mirek-607 24. 10. 2005 19:13

pOetrik, brasci: Uz jsem Vam tu zjednal poradek :)

Me osobne HTP vubec nevadi, at si ho koupi kdo chce, HTP me obvykle neohrozuje a ani me zatim (osobne) nikdo nepresvedcoval o dokonalosti dane motorizace. Osobne bych si ho sice nekoupil, ale to spis proto, jak uz se tu parkrat napsalo, ze Skodovek je plna republika a ja radsi neco alespon malinko originalnejsiho.

p0etrik - no nejak to zablblo, nemoh jsem se vubec do garaze dostat - diky Mirku :)
Každá práce se udělá sama, jen se jí na to musí nechat dostatek času.

Honda Civic 8G 1.8i-VTEC Sport, Opel Astra G 1.4 16V, Gilera Runner 50DD
Mirek-607
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fojťan 24. 10. 2005 19:14

PaulZ píše:To Fojťan:prostě jsou lidi co ojeté nechtějí.Riziko při nákupu ojetého je vždy a prakticky žádným spůsobem nejde vyloučit.Od přetočených kilometrů až po různé finanční závazky minulého majitele.Kdo si myslí,že zežene bez problémů ojeté auto třeba dvouleté je blázen.
A podnikatelské oktávky po leasingu z hromadou najetých kilometrů,dobité taky není to pravé. /quote]


o blaznech: tak to je zcestne, kdyz mas zname tak sezenes spoustu skvelych levnych ojetych aut. samozrejme ne pres aacka... viz vyse. a o dobytych oktavkach tu nikdo nemluvi.

jinak: ja sam jsem ten, kdo ma rad nova auta. JENZE: podle meho nazoru ma nove auto smysl kupovat od 500t kc vyse, protoze za to uz je vazne hezky auto... jenze pod tuto hodnotu to opravdu smysl nema, protoze za nejakych 300 nebo 400t se proste pekne nove auto koupit neda. za tyto penize bych si radeji poridil zanovni ojetinu, rok dva starou, s puvodni cenou 600 - 700t ... a to je uplne jina klasa auta.

a dodavam: sam jezdim ve FABII a dokonce COMBI za 525 000,- presne. ted ma auto po peti letech cenu sotva nejakych 230 000.... no a kdyby byla za stejne penize tehdy ojetina, ma ted cenu tak 350 000 a ktomu by to bylo lepsi auto. takze tak to vidim ja. volby sice nelituji, fabii mam rad, ale proste to nebylo to nej co slo udelat. a z tohoto pohledu beru i htp.
learnin' to fly
Fojťan
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod brasci 24. 10. 2005 19:23

Mirek-607 píše:pOetrik, brasci: Uz jsem Vam tu zjednal poradek :)

.


dakujeme :)
brasci
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Andr3w 24. 10. 2005 19:36

brasci: ty musis jazdit asi rychlo, ja mavam bezne spotrebu okolo 6.5l ked idem na pohodu tak nejakych 5.6l pri priemernej rychlosti 75km/h. Ten motor nehajim ale na ten objem to tak strasne neni, teraz by som ho uz nekupil. Co sa tyka zvuku, po urcitom case si na to zvyknete a uz vam to nevadi, po nejakych 20tkm sa ten zvuk trocha upravil (kamarat si dokonca myslel ked som zastal ze mam vypnuty motor a ja som ho nemal, ale on mal Ladu tak mozno preto ten "tichy motor"). Dalsia vyhoda oproti 1.4 44kw, ide to tak isto a spotreba je o nieco mensia. Ten motor je vhodny do mesta, kde povacsinou jazdim.

Tak trochu sa zastanem aj Skodovky, je vidno ze maju dobry marketing inak by tu tolko HTP nejazdilo.

PS: Fabia sa mi nepaci a Skodovku by som si nikdy nekupil.
Tak a teraz do mna :D
Seat - Auto emotion
Andr3w
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 24. 10. 2005 19:37

To Fojtan:a kolik lidí má známé na které se skutečně může spolehnout?Jak jde o prachy i z dobrého známého se může stát svině!
Rok dva starou ojetinu za 50% ceny nekoupíš,pokud není bouchlá.
To si nedělej srandu.
Naposledy upravil anonymni dne 24. 10. 2005 19:43, celkově upraveno 1
anonymni

Odeslat příspěvekod Fojťan 24. 10. 2005 19:42

PaulZ píše:To Fojtan:a kolik lidí má známé na které se skutečně může spolehnout?Jak jde o prachy i z dobrého známého se může stát svině!
learnin' to fly
Fojťan
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fojťan 24. 10. 2005 19:44

Andr3w píše:
Tak trochu sa zastanem aj Skodovky, je vidno ze maju dobry marketing inak by tu tolko HTP nejazdilo.



a o tom to je!!! proc vsichni nadavaji na to jak skoda lidi manipuluje, kdyz si jejich auta vsichni i kritikove kupuji v takovych poctech???
penize az na prvnim miste.
learnin' to fly
Fojťan
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 24. 10. 2005 19:50

To Fojtan:Ty jsi začal o bezproblémoých koupích ojetin,teorizuješ a přitom jsi ještě žádné ojeté auto nekoupil.
anonymni

Odeslat příspěvekod brasci 24. 10. 2005 19:52

takze tak
Naposledy upravil brasci dne 24. 10. 2005 19:54, celkově upraveno 1
brasci
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod brasci 24. 10. 2005 19:53

Andr3w píše:brasci: ty musis jazdit asi rychlo, ja mavam bezne spotrebu okolo 6.5l ked idem na pohodu tak nejakych 5.6l pri priemernej rychlosti 75km/h. Ten motor nehajim ale na ten objem to tak strasne neni, teraz by som ho uz nekupil. Co sa tyka zvuku, po urcitom case si na to zvyknete a uz vam to nevadi, po nejakych 20tkm sa ten zvuk trocha upravil (kamarat si dokonca myslel ked som zastal ze mam vypnuty motor a ja som ho nemal, ale on mal Ladu tak mozno preto ten "tichy motor"). Dalsia vyhoda oproti 1.4 44kw, ide to tak isto a spotreba je o nieco mensia. Ten motor je vhodny do mesta, kde povacsinou jazdim.

Tak trochu sa zastanem aj Skodovky, je vidno ze maju dobry marketing inak by tu tolko HTP nejazdilo.

PS: Fabia sa mi nepaci a Skodovku by som si nikdy nekupil.
Tak a teraz do mna :D


tak no ako sa to vezme.. trosku sviznejsie by som to nazval.. :)
presne tak ten motor nie je ziaden zazrak ale nie je to ani nic tak tragicke ako sa to tu casto prezentuje...

obcas lutujem, ze som nesiel do ibizi hlavne v ciernej sa mi paci..ale nedali mi vtedy na to taku cenu ako skoda.. no skoda :)
brasci
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fojťan 24. 10. 2005 19:53

psat sem cokoliv je ztrata casu. nevim proc ale dostali jsme se do trochu jine roviny, takze se zdrzim komentare. preji hezky vecer
learnin' to fly
Fojťan
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kubakod 24. 10. 2005 20:01

Nemam nic proti Fabii ani HTP ani kombinaci. Vadi me bezohledni ridici. Na aute nezalezi.
kubakod
Pozorovatel

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků